Ghost of a Tale

@Paul (15.05.2019 18:09): jj, já nepočítám s tím, že by to mělo vývoj postavy jako v klasickém RPG ... ale na druhou stranu je to RPG blíže, než jsem zatím tušil. Takže za mě dobrý a časem to koupím.
@Phoenix (15.05.2019 18:05): ale jako kvůli levelování bych to fakt nehrál, prostě občas uděláš quest a zvedne se ti level a přibyde ti stamina, ale nerozděluješ body nebo nic takovýho, skilly se učíš od postaviček výměnou za questy co ti zadaj
ok, našel jsem všechny ty zkurvený houby. Odměna trochu XP a velký uši který mi zas mad scientist zmenšil. To je všechno nebo mi něco uniká?
Jinak baví to, ale fetchquestovější hry dělá jen ubisoft. Tady to naštěstí zachraňuje absence objective markerů a zábavná explorace.
@Paul (11.05.2019 15:10): chtěl jsem dát do komentu screen toho questu, taky jsem to ještě nikdy neviděl :) ale doporučuju si počkat až budeš mít schopnost witcher sense, ony pak budou svitit a lepe se hledat. Pokud to budeš chtít splnit...
Baví mě to, hraje se příjemně a dobrá atmosféra, ale teď jsem teda dostal ten quest najít nějakejch 50 hub a jo, protáhl se mi obličej..
Nevěděl jsem co po AC Origins z backlogu rozjet, tak mi random number generátor vybral tohle. Tak jsem zvědav :)
Ta hra je naprosto fantastická, připomíná mi Dark Souls. Hluboce se skláním před tím vývojářem.
Rozehráno. Atmosféra je super, ale ovládání je šíleně překombinované. Je to první hra, která využívá na gamepadu úplně všechna tlačítka. Myslím, že s tím budu hodně zápasit.
@sxg (22.12.2018 21:33): Nevím, nakolik se už Kinguin nebo G2A zbavili lehce pokoutných obchodních praktik. Svého času měly oba shopy problémy s praním peněz z ukradených karet a jako důsledek občas Steam zrušil některé tam koupené klíče (i po letech).

Ale možná už je to vyřešeno, nevím, už jsem u nich nic nekupoval opravdu dlouho).
Early Acces vypada slibne. Nejake camera/colission glitche + mohlo by byt trosku jasnejsi co dal, ale celkove fajn.