Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fuel

02.06.2009
05.07.2009
10.01.2019
58
38 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve spolupráci s gigantem závodních her, studiem Codemasters, přináší dosud spíše dětsky zaměřené Asobo Studio závodní hru s nejrozsáhlejším herním světem (15 tisíc čtverečních kilometrů), což je potvrzeno i v Guinessově knize rekordů. Závodí se v post-apokalyptické blízké budoucnosti napříč krajinou, přičemž během jízdy můžete díky Proprietary enginu kličkovat mezi tornády a užívat si vizuální podívané ve dne i v noci.

Vytyčení si vlastní cesty je na svobodné vůli závodníka. Hra disponuje jak zasněženými horami, tak vyprahlými kaňony a umožní vám posadit se do šesti různých tříd dopravních prostředků - od motorek, přes buginy a nákladní auta, až po populární dragstery. I když se při dohlednosti 40 km snad nejde ztratit, každé vozidlo obsahuje unikátní GPS systém s navigací.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 35
Tuhle hru beru jako podraz. Na místo toho, aby to tvůrci pojali jako strhující postapokalyptickej nervák za doprovodu velkýho příběhu a atmosferický hudby, udělali úplně normální a ničim nezajímavou závodní hru, která je až na prostředí ve kterym se odehrává úplně stejná jako každá jiná, přičemž jediná věc, která stojí za zmínku je song od skupiny Unkle (Burn my shadow), jenž zazněl v traileru a úvodním menu. Grafika je slabá, zvuk nedostačující, hratelnost normální a dokonce i to prostředí neni tak dobrý, jak bylo slibováno. 14 000 km čtverečních je tu spíše na obtíž a hudební doprovod vyloženě debilní a bez atmosféry. Vozidla (auta, motorky, buginy) vyloženě děsný. Všechno to působí jakoby se tvůrci podřídili rozloze a na všechno ostatní srali. Hra je typickej příklad toho jak přehlídnout potenciál a udělat hru kategorie B. Vládci od Codermasters na poli závodních her pořád vedou.

Pro: tak mě to naštvalo, že žádný PRO prostě nejsou

Proti: obří rozloha, grafika, nezajímavost, hudba, desing vozidel, naprosto nevyužitej potenciál

+14 +15 −1