@valcik (09.06.2013 20:32): Výborně :)
Pamatuju si, jak jsem hořce zaplakal, když jsem přehlédl raketomety a během třetího boje s finálním bossem jsem zemřel. Pomsta ale byla sladká. Těším se na repete až to konečně slevní na GOGu :)
@Kwoky (08.06.2013 18:16): Mal si pravdu, vlajková loď sa dnes rozletela na kusy pod sústredenou paľbou iontových kanónov a automatických drónov. Dostal ju engácky krížnik triedy Taurus s honosným názvom Koryto! xD
No tak asi by tě nasralo kdybys několik hodin překládal něco co se nevyužije. Naštěstí část mých souborů je použitelná pro obě verze.
Soubor tooltips je pro obě verze stejný, tak jsem ho tam poslal a můžete v nem hnípat:D
Soustředil bych se na přeložení jedné funkční verze, na další se to může předělat pak. Nové verze budou vycházet často.
@Bodkin (23.04.2013 19:34): "Shield Skill will level up when the shields absorb a hit, not when they recharge. This prevents turning the shields on/off to level up. "

Takové kulišárny jsem se v tom snažil vymýšlet a tenhle exploit mě nikdy nenapadl. Přitom je to tak do očí bijící, neuvěřitelné.
Aktuální verze hry je 1.03.1 a texty jsou z 1.01, takže je nejspíše bude třeba vytáhnout znova.

A máte dropbox? Tam by se to dalo nahrát i se seznamem kdo co dělá a neotravovalo by se tady.

V každém případě, pošlete mi (pm) své (jakékoliv funkční) maily a já vás pozvu do skupiny

Edit: Tak dneska vyšla verze 1.03.3, to je radosti...
Můžu poprosit, aby sem překladatelé vždycky hodili zprávu, "překládám tuhle část a zamlouvám si to až po sem"? Aby překlad nekolidoval.
Jinak jsem přiložil i znamenitý francouský nástroj, kterým se přeložené soubory vrátí zpátky do data.dat.
OK. Ty už překládat nebudeš? V events.dat vidím žes užs nějaký řádek přeložil. Takže bych v tom dyžtak pokračoval než se někdo přidá.
Kdyby se do překladu někdo chtěl pustit, nebo si to aspoň zkusit, hodil jsem na web nějaké nástroje a vytažené soubory s texty. odkaz
@Aaron_Hill (11.03.2013 00:21): Hamster je hovňousek svou přirozeností, jeho elementárním nedostatkem jsou udavačské sklony, už jen že ti tohle píšu znamená že už brečí nějakému vip do pošty jak moc jsem zase zlej ať mě zabanujou. ;-)
Asi budu muset napsat Jabovi ať mu zas utáhne řetěz.
Jeho příspěvek jen dokazuje jeho přirozenou stupiditu, je to velice smutné.
Ten Hamsterův příspěvek na Aaron Hilla mě teda nasral. Hru nemám a nebudu mít ale na češtině bych se rád podílel. Kdyby mi poslal někdo textový soubory, který jde bez znalosti hry přeložit, tak tomu pár hodin věnuju.
@Jo_Do (22.04.2013 18:31): Když jsem na to po vydání hry koukal, tak nejvíc mě odradilo to množství textu v obrázcích. Každý jeden po druhém předělávat, do toho jsem nešel, ale jinak by to opravdu problém být neměl. Druhá věc je, kolik lidí by takovou češtinu využilo..
Co se češtiny týče, není to žádný větší problém, jen popisky tlačítek, se musí předělat v grafickém editoru. A je tam docela fůra textu. Ale kdyby se toho někdo chtěl ujmout, překládají se jenom jednoduché XML soubory. Kdyby byl někdo tak šikovný a předělal fonty, možná by šla i s diakritikou. Dovolil jsem si přeložit první dialog na ukázku:
odkaz
@Aaron_Hill (11.03.2013 00:03): Já to nemyslím zle, očividně se to děje a je mi jasné že máš spoustu naprosto neuvěřitelných předností. Něčím se tenhle elementární nedostatek koneckonců vyvážit musí.
Jako ja bych se do toho i pustil ale vyslo by to +- jako prelozeni v translatoru :D Moje ang je tak na to ze ramcove vim o co go ale na preklad to teda neni no :)
@Bodkin (27.02.2013 22:33): To je imo nesmysl, ve všech skillech se jde o level po určitém počtu "použití", který vidíš když na něj vlevo u postav najedeš myší. Ten rozdíl bude spíš v tom, že jsi s nimi používal jiné zbraně. Když totiž třeba jednou za 4 vteřiny vypálíš Ion 2, tak ti ten výstřel (/salva/raketa/paprsek) dá do skillu úplně stejný bodík, jako když půl minuty nabíjíš nějaký lance.
Hmm, mají některé rasy bonusy na určitá 'povolání' nebo se mi to jen zdá? Např mantis u zbraní 'leveluje' rychleji než engie