@Hamster (13.02.2013 15:30):

13 - 0x004010b6
14 - 0x00401128
15 - 0x7721ed6c BaseThreadInitThunk
16 - 0x773b377b RtlInitializeExceptionChain

Taky taky :) No zatim je to ve vyvoji tak to ma mouchy :) Ale pohral sem si perfektne pocitam takovejch 6 hodin na jednu jizdu nez mi to padlo..sem sosnul ten mod co upravuje pocet energie na stity a zbrane tak uvidim co to s tim puvodnim modem udela...
No to jsem si ten infinite space náramně zahrál. Byl jsem už v bambiliontém sektoru, loď namaxovaná, posádka ideální, každý aspoň dva zlaté skilly, už jsem jen hledal spešl itemy.

Po porážce jednoho z bossů mi to buglo a beze slova se to vyplo. Hra samozřejmě neuložena, jako by neexistovala. Parádička.
Zoltan s cloakem a sadou raketomenů se konečně ukázal jako to pravé na toho šmejda.
:/ Mám takový pocit že právě Win XP vůbec složku My Games defaultně nevede (leda že by si jí nějaká hra vytvořila sama, což FTL možná nedělá).

Další problém s Dokumenty byl s World of Goo - save systém neuznával české znaky v cestě do dokumentů.

Prostě začnu znova, bohužel.
No právě že taky nic. Ono je to možná tím, že je to zvyklé cpát do Disk:UsersNickAppdata ... a tady to bude asi Roaming. Jenže když to XP nemá, tak to třeba samo nevytvoří. Nedejbože začnu hrát znova na těch Win 7, ale nechce se mi moc.

Jo, dal jsem ještě hledání souborů podle data poslední změny (nebo vytvoření), nenašlo to žádnej když jsem dal Quit&Save.
tak ta neviditelná loďka je ultimátní ! lezu do hidu těsně když chce nepřítel střílet vylézám z hidu(v pozdější fázi hry) s plně nabitej a prásk, v podstatě při dobrém načasování mám dvě až tři salvy proti jedné jeho.
No jo, já to vlastně neupřesnil. Jde o to, že jsem googloval odpověĎ a našel právě také jen to MyGames. Jenže já tu hru hrál na starém notebooku kde jsou jen WinXP a teď to chci přesunout na NTB s Win 7. MyGames v XP není, tak jsem hledal nějaký ekvivalent, ale nenašel.
Věděl by někdo, kde FTL uchovává "status", tedy kolikrát jste hráli, jaké lodě máte odemčené a tak - je to někde na disku, nebo na internetu ?
@Bodkin (28.09.2012 12:42): Hackování je imo tak 30% success, ale když se to podaří, tak ti to hodí akorát o něco více scrapu než při zničení. Furt je ale výhodnější bojovat než jít cestou menšího odporu. To samé platí pro otrokáře, žoldáky atp. Snad jediné kde se nevyplatí skočit po hlavě do boje jsou zoltanští obchodníci a některé questové věci.

A dostat z toho transportu scrap je pointa toho boje. Že jsi v eventu nikoho neztratil a získal scrap je snad taky jedna z lepších variant. Nevím jak to hraješ ty, ale já obvykle potřebuji co nejvíce scrapu jako že fakt docela dost.
@Daemon (28.09.2012 12:36), @Hamster (28.09.2012 12:36): Nikdy, NIKDY, za těch 10 hodin, co mám u FTL, se mi nepovedlo hacknout onu loď (dělám to vždy), ani jsem z rebelského transportu nic nezískal (krom scrapu po zničení), ostatní bez modrých voleb - nikdy, NIKDY, jsem neuspěl, nejlepší možnost co se mi stala - že mi nikdo neumřel a sebral jsem trochu scrapu.
@Bodkin (28.09.2012 12:26): Ignorovat hackování a rebelské transporty je nevýhodné. Z ostatních eventů se dá vytěžit i bez modrých voleb. Úspěch stojí hlavně na akumulaci co největšího množství scrap, takže holt musíš riskovat a ledacos pak jde lépe i když leckdy v eventu neuspěješ.
@Bodkin (28.09.2012 12:26): Pavouci i porouchané satelity se dají vyřešit i bez modrých možností. To je právě ta náhoda. Ale máš tam tu volbu, je na tobě se rozhodnout, jestli stojí za to riskovat. Zrovna "hackování odpojeného plavidla" je dobrý příklad - můžeš jít na jistotu a získat scrap nebo riskovat hacknutí. Pro mě je to rozhodnutí podle toho v jakém stavu mám loď a co zrovna potřebuju. A tuším, že i když hacknutí neprojde, spustí se boj, na kterém můžeš taky vydělat, když vyhraješ.

Podle změn, co jsem někde vygooglil, vypadá update spíš jen na opravu bugů, takže žádné změny, jak by sis přál.
@Daemon (28.09.2012 12:17): Ano, potřeboval jsem si zahysterčit. Samozřejmě tam hrají roli i zkušenosti, takže jisté eventy sklidem ignoruji, protože se mi nikdy nepodařilo získat kladný výsledek (hackování odpojeného plavidla, přepad rebelské lodi transportující... něco) a u jiných je výsledek zaručen jen se správným vybavením (pavouci, porouchané satelity, atd), které jsou jinak téměř jisté selhání (které připravý o většinou cenného člena posádky).
Až příliš se tam jdou cítit ty kostky a procentíčka v pozadí.
A taky mě tam štvou jisté fyzikální pitomosti, ale to je jen profesionální deformace.

Ano, nějaké větší upozornění by nebylo zlé, naštěstí navštěvuji GOG velmi často.
@Bodkin (28.09.2012 12:09): Štěstí tu hraje větší roli než bych si i já přál, ale naprosto jenom o tom to rozhodně není, přeháníš.

Jinak díky za upozornění na update. Taky by mohla být u GOGu možnost nechat si o tom zasílat zprávy...
Ja se na normal dostal hned na poprve do 2 faze mothership :) Ted si odemykam layouty na easy. Hra je to fakt prima jen skoda ze tam neni nejakej mod free litani ve vesmiru s nejakou dalsi kampani.
@Kvasa (28.09.2012 11:52): Normal tady rozhodně normal není. FTL je až šíleně o štěstí a ničem jiném. Easy na tebe hází stejné sračky, jen to tak nebolí a máš naději, že se dostaneš dál.
Tak teď jsem úplně hotovej. Při posledním boji jsem se zapomněl zaměřit na raketomety a i když jejich mothership z půlky hořela a měla jen asi 3 životy, dostali mě. Dopr, dopr, dopr :)
Tohle je šílené, dostal se někdo na normal obtížnost někam dál? Vždy skončím ve třetím, max. ve čtvrtém sektoru. Už mě to začíná srát, že jsem tak levý:-)