@Kuba1911 (27.05.2021 10:15): jj, plné seznamy, to znám (a bude nás tady takových hodně). Chce to alespoň nějaké třídící kritérium, jinak se v tom člověk utopí (s muzikou, filmy nebo knihami je to stejné).
@Phoenix (27.05.2021 08:55): FPS mám odehráno ze všech her asi nejvíc ale nějak speciálně se na ně nezaměřuju. Nechám si ji ujít taky kvůli tomu kolik mám už teď her v seznamu chci si zahrát a to mi tam ještě některý chybí :)
@Kuba1911 (27.05.2021 08:45): Já to vidím podstatně lépe než Sasakr, ale pokud se vyloženě nespecializuješ na FPS s tím, že chceš dohrát každou alespoň trochu slušnou, tak to klidně můžeš minout.
Prosím vás, a to bude celá hra taková, že mě to prdne na mapu, tak bude svítit pár bodů, co musím zabrat/zničit a mezitím se budou všude spawnovat enemáci? Doufal jsem ve filmovou strhující kampaň a zatím to ve mě vyvolává pocit hraní mulťáku s boty s gameplayem jak v Duty Calls.
Nejde mi to spustit. Chce to po mě naistalovat AGEIA physc. To mi nejde naistalovat. Mám to ze steamu. Nevíte někdo, co s tím?
Ta hra má své chyby, včetně příšerně nudného začátku, ale je tu spousta parádních úseků, které za těch pár kaček určitě stojí. Jen překonat ten začátek.
Virus: U mě už to bude nějaký pátek, co jsem hru naposled podruhé dohrál, ale nebylo to s tím respawnem jenom při uložení checkpointu nebo tak nějak? Jinak je nepřátel docela dost, takže se může stát, že někoho přehlédneš a on zpoza nějaké bedny budovy vyleze, ale myslím, že tam nějaký šílený respawn nebyl a nepřátelé šli úplně v pohodě vyzabíjet do posledního. Možná se pletu, ale nemyslím si to moc.
Jinak komentář dobrý, jen jsem plus nedal za ten respawn, protože mi to nasadilo brouka do hlavy a nejsem si jistý, zda máš pravdu nebo ne :-)
Popkec: Ty to máš s českým dabingem? Dneska jsem to nainstaloval a mluví anglicky.
Nate: Myslím, že je to tak minimálně půl roku. Před tím si nejsem jistý. Možná to tak mělo fungovat taky, ale nějak to blblo.
Danny: Máš pravdu. Není to nějaká nová vlastnost? Dal bych boty za to, že to dřív fungovalo jinak.
Nate: Když dáš poprvé u jakékoliv hry na steamu "install" tak to zobrazí downloading a píše procenta od nuly. No a když se to přeruší a začne pokračovat tak už to napíše updating a ten zbytek, co dotahává počítá zvlášť taky od nuly. Ale jak je to s novýma updatama, to ti fakt nepovím.
Dotaz, proč mi po zapauzování stahování na cca 75% a následném resume začíná všechno od nuly? Další Company of Heroes?
Dvouvrstvé DVD stojí cca stejně jako teď Frontlines na Steamu, kde to člověk musí taky stejně stáhnou a to dokonce celých 11GB :D
Já bych též řekl. Navíc hra je na dvě dvouvrstvé DVD, takže je ještě levnější, jak si to vypálit :-)

Prostě celkem slušná fps s dobrou hratelností, hlavně tu nehledat příběh či pořádnou atmosféru.
jak sem psal v komentari "i přes svou žánrovou tuctovost nabízí místy opravdu parádní a frenetickou válečnou vřavu. Ve které přitom člověk není veden přímo za ručičku, jelikož herní plocha není ani příliš velká, ani moc malá. Prostě tak akorát k navození pocitu, že nejdete po jedné nadefinované lajně."

Neni to koridorovka, ale neni to ani Battlefield. Cest k cili je vetsinou vic. Na multak to rozhodne orientovany je, ale i ten kratkej singl za to pade urcite stoji :)
to bylo vše asi jenom kvůli multipalyeru co? :-)
To by mě asi nakrklo taky :-)
Do multiplu kvůli patche se mi nechtělo. Já hrával jenom Vietconga.
Já vůbec nevím co to mám za verzi - ale asi tu původní. Prostě jsem zašel do obchodu, kde se vesměs prodávají TOPCD, ale jsou tam i nějaké jiné. A zrovna tohle -Mám to komplet v ENG. Obal, manuál, dabing, titulky - vše :-)
Jinak jsi za to dal kolik? Já to mám za 300
Njn, ja to naštěstí nakonec na té esubě nekoupil, tam je to totiž EN. CZ dabing byla jedna z věcí kvůli kterým jsem si tohle chtěl zahrát
Ono už to má i český dabing? Kurnik, já to hrál v angličtině.
Jo tak to chápu. Mě naštěstí bugy moc nevadí. No teda až na vyjímky jako je např. když se mi vypiná hra často nebo mi nechce uložit, či mi brání v postupu a musím celou misi restartovat. To se mi u frontlines nestalo naštěstí.
Nehraju, ještě jsem nerozehrál ani ten singl, ale prostě musím mít všechny svoje hry opatchovaný na nejnovější verze : ).Už pro ten pocit, že tam (snad) nebudu mít bugy.
Já to hrál bez patchů a byl jsem spokojený :-)
Paul: ty to hraješ po netu?
Já tam teď teda mám všechny (1.3), a ty 900MB jsou dva : ).

Jako patchování obecně je hroznej opruz, aspoň že na wiki je většinou u hry napsaná i nejnovější verze...
Což mě tak napadá, nebylo by špatný to uvádět i tady,hmm?
No ja na to stahl vsechny patche krom toho nejnovejsiho, protoze stahovat 900MB nebo kolik se me teda nechtelo :)
Sranda je, když třeba vydavatel na svých stránky má odkazy na patche, ale soubory už nikde nejsou (hodí to e404), že Ubisofte. Na 90% webů jsou US verze patchů a na ty ostatní jsou zase nesmyslné nefungující čekací fronty (alespoň dle mých dosavadních zkušeností). Hrozný kocourkov :-D.
No už jsem to vyřešil, stáhnul jsem euro verze a funguje to...
ale bylo bitch to zjistit a vůbec ty patche najít, ještě že existuje frontlines.ic.cz...
Ale stejně jsou ti vývojáři debilové, že je nutný aplikovat 4 patche za sebou místo jednoho - nejnovějšího.
Nepocesti to, akorat nebude fungovat :) Pokud mas anglickou verzi, tak tahej anglickej patch...
no je možný že ten cz patch ti tu hru počeští, tak pokud to nechceš tak bych určitě stáhl eng patch
Hmmm, když mám verzi s anglicky popsanou krabičkou a nápisem "made in europe", ale koupenou u nás (esubagames), mám tahat patche na czech verzi nebo nějakou jinou?
Po tak krátké době jsem si to znova dohrál. Tentokráte mi to zabralo 5 hodin hraní.
Jo na druhé straně obalu DVD jsem viděl, že je tam nálepka - originální balení.
No, ale soundtrack tam nemám na cedlu. Možná, že by se našel na jednom z dvd, ale to mě moc nezajímalo, hra mě bavila.
Proč zrovna CD Projekt má problémy a firma co dělá simulátory vysokozdvižných vozíků (nejspíše) nevalné kvality profituje? Ach jo...
Ten Blacksite určitě zkusím. Snad by mě to mohlo bavit - gameplay videa vypadala slušně, hlavně ta destrukce nějaké sámošky, či co to tehdy bylo. Říkal jsem si - Tak tohle musím hrát :-)
U Frontlines jsem na konci. Asi hodinka hraní mi zbývá, určitě si dám někdy repete, jenom nevím kdy. Ještě dohraju pár her, dám znova Turoka s Frontlines.
montana - hmmm, takže to odpovídá tomu co jsem napsal k Witcherovi.Sakra, CDP je moje nejoblíbenější herní společnost, tak se z toho snad dostanou..
Už aby ta akce dorazila na xzone (kde už to pan Schovanec potvrdil).
No na ty údaje se moc nemůžes spolíhat, ti tam napíšou různý blbosti. Občas tam je EN ale domů mi stejně příjde CZ verze. Pokud by to byla EN verze tak by mě to nasralo, těším se na ten dabing. Jinka díky za informaci, asi nějáký tesco navštívím
Mas tam napsany jaka je to verze :) ...EN, tudiz bez bonusu.
Jinak tedka ve velkej obchodacich (tesco atd.) ma CDP akci (protoze se potrebuje zbavit preplnenych skladu a taky se mu zrovna dvakrat se nedari...) a prakticky vsechno prodava za polovic. Topsellery za dve kila, Platinovky za tri kila.. Zaklinac RE za 319,-... co nevidet by to melo prijit i do hernich obchodu. Ale to sem jakoze nerek :)
Jo to cd projekt dela casto treba UT 3 u nas vyslo i s artbookem + druhy dvd a nejaky ty dalsi blbinky, v cizine se to prodava jako sberatelnska edice tady jako normalni :)

Ja to chci koupit na esubagemes.cz tak jsem zvedavej co to bude za edici.

Pivo: bral bych to tady: http://www.esubagames.eu/produkty/pc-hry/akcni/blacksite-area-51 S poštovným 250kč, to je docela dobrá cena. Nebo na xzone 1+1, pokud to teda chceš kupovat
Blacksite není tak špatný..150 bych za to dal.Bavilo mě to celou dobu hraní, na žádný velký bugy jsem nenarazil, a je tam pár skvělejch momentů.Plus je mi sympatický, že Irák se tam jmenuje Irák, a ne jako v CoD : ).
Me to nestalo nic, mam sve zdroje :)) (pst)
Je to puvodni ceska krabicku od CDP, je v tom i uzouckej 24 strankovej artbook... zahranicni verze myslim soundtrack nemeli. Jen nejaka specialni edice, ktera k nam neprisla, tak to dal CDP vsechno do normalni verze :)

Blacksite je udajne pekna sracka, ale minimalne bych to chtel jednou taky zkusit...
Montana: Kolik tě to stálo. Já nevím co mám, ale platinovka to není :-) Prostě takové ty obchůdky s elektrem menší.

EDIT: S komentem od Montany, těměř se vším souhlasím, akorát pro něj tuctová střílečka pro mě se zdála být hodně frenetická, takže bych řekl, že je trošku lepší.

A dále uvažuju o Blacksite area 51, jenom nevím, kdo by mi mohl poradit v porovnání s touhle hrou.
No, ten soundtrack je u puvodniho baleni, nevim jestli je i u Platinovky nebo co budes kupovat :)
Já to vždycky tahám jak blbec a trochu to nakřáplo. Samozřejmě, že ty hry už jsem si moc nikdy nezahrál :-D

Soundtrack ten tam nemám no. Zítra si asi bohužel moc nezahraju, protože není čas, ale zítra ji dokončím a napíšu komentář po delší době. Jen ta AI... Já jdu, týpci amíci. Je jich 5, stojí nepříteli k zády a mají ho obklíčeného, nepřítel se na ně dívá a nic se neděje. Pak tam vběhnu zastřelím ho. To bylo fakt drsné :-D
Wow soundtrack k tomu tak to je super. 900mb patch mi nevadi, dneska je ten net tak rychlej ze to budu mit behem chvilky, a to mam nejlevnejsi net od UPC
Na multak si musis stahnout posledni patch, kterej ma asi 900 nebo kolik MB... coz se me nechec, takze sem ho taky nehral :)
Ja mam na jedne strane dve DVD pod sebou a na druhe CDcko se soundtrackem... nikdy se me to znicit nepovedlo. Staci kdyz se k tomu clovek chova pekne :)
No mě to tam nechtělo pustit :-)
Ale už mám chuť napsat komentář. Akce je opravdu frenetická u singlu a líbí se mi ten systém, že nemáte zdraví, ale pokud do váš nepřítel střílí chvíli tak vás zabije, ale pokud se schováte, tak se vám zdraví doplní. Tohle hodně zlepšuje frenetičnost akce, takže souboje probíhají stylem, střelba, krytí a na oko se zdají být reálnější. Alespoň mě se to zdá realnější než střelba, load.

Ale prudí mě ten DVD obal. Zase ten, kde na jednu stranu dáte dvě DVD. Já mám strach, že to zase zničím jako u Enclave. Asi si budu muset koupit jiný obal na to, protože tenhle fakt nemusím.
Hlavně by mě zajímalo jak je na tom multiplayer, jestli jsou servry atd protože sing projedu za 7hodin a těžko říct jestli to budu chtít hrát znova, pokud by tam byl ale i dobrej multiplayer tak to vydrží klidně 3x tolik času
Podle toho kde to koupíš. Já to koupil za 300 a vyhozené prachy se mi to nezdají. Ale záleží na člověku. Já mám střílečky kde je frenetická akce hodně rád. A tady je akce vyvedena dobře, akorát mě mrzí AI. A grafika někdy překvapí, zvláště pokud jsi na nějaké věži a díváš se na okolí zvrchu. Někdy je ale pustá poušť,ale to asi tak trošičku vystihuje atmosféru, kde útočí jadernými zbraněmi. Filmečky jsou parádně akční. Prostě válka.

Jak si chceš zastřílet a baví tě střílečky, tak tady bys měl mít radost, ale nechci ti špatně radit, takže koupě záleží na tobě :-)
Třeba když srovnám s Turokem, tak přestřelky s lidmi jsou ve Frontlines podle mě o hodně zábavnější a pestřejší. Turok mě však dostal bojem s dinosaury, tady je bonus v podobě vozidel a pičovinek na dálkové ovládání :-)
Povedená klasická střílečka s tupou intelgencí spolubojovníků a nepřátel - to souhlasím. Jinak by šlo mé hodnocení navrch o 10%. Zatím plánuju 75.
ha, tak uz sem to rozbehl :)
Vcelku povedena klasicka strilecka s veletupou AI :) Ale ty navadeny vozitka jsou super a hlavne hudba je naprosto paradni... zajtra zkusim soundtrack, kterej byl taky v krabicce :)
Tak herní doba se nakonec asi fakt vyšplhá na těch 7 hodin, pokud nezmrvíte a nepojedete od znova žádnou misi.
No nic já jdu teď Frontline hrát, pak než si budu chtít koupit Fahrenheita, tak si přečtu Karasmanův komentář. Možná dnes večer i.

Tak zase tak špatné to s tou herní dobou snad nebude. Pokud se ty další mise pěkně natáhnou. Seděl jsem u toho hodinu, ani jednou jsem neopakoval nějakou část mise a jsem furt v páté kapitole z 8. Jsou tam myslím i dvě další skryté, aspoň myslím, že jsem to někde četl.
popkec: precti si na Fahrenheit muj komentar a uvidis, co je na nem zkurvenyho ;)
Fahrenheita si taky musím zahrát. Jinak Frontlines je taky dobrý, ale podle toho jak to tak vidím, vyjde akorát na 4 hodiny :-(
Kdybych sednul a hrál jak hraju normál, tak už píšu komentář k dohrané hře.

Ale v recenzi na tuhle hru jsem četl, že loadovací časy jsou příšerné. Sakryš, znamená příšerné asi 5 vteřin? :-)
Turok nahrával asi 3x déle.
A umělá inteligence mě tady trochu trápí. Nevím jestli dát 75% nebo 80, ale kvůli délky se teď přikláním k 75. Kurnik to je dilema :-)
Tohle nebo Fahrenheit? Generickou UE3 střílečku nebo jednu z nejoriginálnějších her posledních pár let? Co je tohle za rozhodnutí? : )Ikdyž Fahrenheit byl taky řádně zkurvenej, bohužel.Ale furt za dohrání stál, moc a moc.
Mno a ja to vcera nainstaloval, spustil a behem nacitani prvni mise hra zamrzne :)
Njn ted je moda delat kratky hry. Rozhodduju se ted co koupit jestli tohle nebo Fahrenheit ale je to uz myslim jasny co vezmu
Ale kurnik, strávil jsem u toho 2 hodiny a už jsem v páté misi. OMG? Když jich je tam jenom 8 nebo kolik vidím. V recenzi jsem četl 10.
Jupí, fachčí to na nejvyšší detaily a grafika není sice nejlepší, když porovám s ostatními hrami na tomto enginu, ale celkem potěší. Klasická střílečka jako Turok, žádné záseky a občas dostanu pod kontrolu auto či nějakou minihelikoptéru. Zatím jsem u hry strávil asi 50minut, ale potěšila mě. Těch 75 nebo 80 procent by si zasloužit mohla. Spíše těch 80, protože to má asi stejné kvality jako Turok, co se mého vkusu na střílečky týče.