Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Forza Motorsport 7

90
7 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.10.2017 PCXOne
Vývojáři:
Turn 10 Studios
Oficiální stránky:
https://forzamotorsport.net/en-US/games/fm7
Patříte-li mezi automobilové nadšence, kteří milují vyšší rychlosti a při pohledu na jakýkoli vůz se jim zvedá hladina adrenalinu v krvi, přinese vám v pořadí již sedmá Forza Motorsport jistě mnoho potěšení z jízdy. Z výběru sedmi stovek vozů od všemožných výrobců a z více než třicítky tratí zasazených do celého světa si vždy snadno vyberete tu nej kombinaci. Chcete se projet v lehkém Ariel Atom V8? Není problém! Máte zájem o něco klasičtějšího? Co třeba takhle jedno ze starších Ferrari? Jste v náladě na projížďku po profesionálním závodním okruhu? A co takhle po městském při západu slunce? Ani to není problém, tak nasedněte už!

Sedmý díl závodní série Forza Motorsport vyšel po vzoru staršího Forza Horizon 3 (2016) a Forza Motorsport 6: Apex (2016) také na PC jako Play Anywhere titul pro UWP. Vedle obligátní podpory nejmodernějších technologií, rozšíření portfolia vozů a tratí přichází Motorsport 7 s novinkou v podobě dynamického počasí. Nová je také možnost upravit podobu řidiče či řidičky, reprezentujících vás ve hře.


Poslední diskuzní příspěvek

Ahoj, přešel jsem z PS3 na XBoxOne S, začal hrát Forzumotorsport a tak nějak porovnávám s GranTurismem 5 a nevím zatím co je lepší, tamto na…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.