Forza Motorsport 7

simulátor > závodní simulátor *
03.10.2017
Turn 10 Studios
Patříte-li mezi automobilové nadšence, kteří milují vyšší rychlosti a při pohledu na jakýkoli vůz se jim zvedá hladina adrenalinu v krvi, přinese vám v pořadí již sedmá Forza Motorsport jistě mnoho potěšení z jízdy. Z výběru sedmi stovek vozů od všemožných výrobců a z více než třicítky tratí zasazených do celého světa si vždy snadno vyberete tu nej kombinaci. Chcete se projet v lehkém Ariel Atom V8? Není problém! Máte zájem o něco klasičtějšího? Co třeba takhle jedno ze starších Ferrari? Jste v náladě na projížďku po profesionálním závodním okruhu? A co takhle po městském při západu slunce? Ani to není problém, tak nasedněte už!

Sedmý díl závodní série Forza Motorsport vyšel po vzoru staršího Forza Horizon 3 (2016) a Forza Motorsport 6: Apex (2016) také na PC jako Play Anywhere titul pro UWP. Vedle obligátní podpory nejmodernějších technologií, rozšíření portfolia vozů a tratí přichází Motorsport 7 s novinkou v podobě dynamického počasí. Nová je také možnost upravit podobu řidiče či řidičky, reprezentujících vás ve hře.

David_Cravford
David_Cravford

USER47: Project cars máš vše přístupný od začátku, pro mě to není motivační. Chci odemykat auta, tratě a kupovat si to a díly k tomu, jako u…

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.