Forza Motorsport 7

03.10.2017
10.11.2020

Patříte-li mezi automobilové nadšence, kteří milují vyšší rychlosti a při pohledu na jakýkoli vůz se jim zvedá hladina adrenalinu v krvi, přinese vám v pořadí již sedmá Forza Motorsport jistě mnoho potěšení z jízdy. Z výběru sedmi stovek vozů od všemožných výrobců a z více než třicítky tratí zasazených do celého světa si vždy snadno vyberete tu nej kombinaci. Chcete se projet v lehkém Ariel Atom V8? Není problém! Máte zájem o něco klasičtějšího? Co třeba takhle jedno ze starších Ferrari? Jste v náladě na projížďku po profesionálním závodním okruhu? A co takhle po městském při západu slunce? Ani to není problém, tak nasedněte už!

Sedmý díl závodní série Forza Motorsport vyšel po vzoru staršího Forza Horizon 3 (2016) a Forza Motorsport 6: Apex (2016) také na PC jako Play Anywhere titul pro UWP. Vedle obligátní podpory nejmodernějších technologií, rozšíření portfolia vozů a tratí přichází Motorsport 7 s novinkou v podobě dynamického počasí. Nová je také možnost upravit podobu řidiče či řidičky, reprezentujících vás ve hře.

@Bursoft (10.10.2020 17:58): když jsi zmínil tu klávesnici, před chvíli jsem si dal v Race Driver GRID na klávesnici ten úvodní závod co stačí jen dojet. Max. realita, žádné asistenty, tedy až na automatickou převodovku a těch hodin co jsem se natočil.....já bych to na klávesnici hrát nemohl. Zlatý controller/gamepad. :)

Formule jsem v FM7 ani nezkoušel.