Ahoj. Mate taky nekdo podobnou zkusenost? Mame PS4 a uz se nam 3x stalo ze vecer se do Fortnite nejde prihlasit. Neustale nacita ale nedostanem se ani do lobi. Zkusili jsme vsechno. Odintalovat nainstalovat restartovat. Vsechno mozny. I jsme tu meli technika na internet jestli jsou kabely v poradku nic. Normalne bezi a vecer nic.
Čau všem. Potřeboval bych poradit ohledně lockeru v chapter 5. Měl jsem po celou dobu nastavenou možnost "enable", čili náhodne vybírání uložených postav. Bohužel v nové kapitole to nemohu nikde najít. Čili hraji buď se stejnou postavou nebo musím dát komplet random. Jenže já bych rád své uložené karty/postavy dle toho, jak jsem si je upravil. Pro někoho blbost, ale mám mě to úplně štve. Dokáže někdo poradit, jak si opět tohle v nové kapitole nastavit? Děkuji :))
Zdravím vás, mám problém (hraju na Xbox X). Po aktualizaci, mi nejde hrát na jedné obrazovce s dalším hráčem (split-screen). Máme dva rozdílné účty, pochopitelně dva ovladače, ale už se nezobrazuje, když se druhy hráč přihlásí, ze by vyběhlo jako dřív po přihlášení v lobby pridrzet (Y) a tím se nalogoval druhy hráč, teď to neukazuje tuto možnost a druhy hráč se proste nepripoji. Vyzkoušel jsem všechno i nový účet a vymazat a zase nainstalovat hru, nic z toho nefunguje. Můžeme mi prosím někdo poradit? Díky moc Ondřej.
Ahoj všem,
potřeboval bych poradit.
Nechce mi načist Fortnite stále dokola mi to píše :checking for udatesa a když se našte tak login in a pak že vypršel čas na přihlášení. Včera jsem to zkoušel skoro celý den a pak to naskočilo a dnes zase nic.

Nevíte někdo kde je problém .děkuji
Dobry den, presel jsem z ps4 na ps5, ale synovy bych rad prenechal svuj ucet fortnite na jeho profil, jelikoz ma na ps4 svuj a ja na ps5 taky svuj, muzu ho nejak prenechat? Nebo nejak sparovat?
Dobrý denMám ve fortnite v nastavení Directx 11 ale stavby mi to staví jako na performance (beta) děkuji za odpovědi
Dobrý deň

Mám účet v Epic games na Fortnite,  hral som na PC nedávno som   kúpil Xbox Series X tam som sa prihlásil ale urobilo mi nový účet Fortnite a chcem sa opýtať ako môžem ten starý účet preniesť do Xboxu alebo vymeniť tie účty aby som mal v Xboxu ten starý účet namiesto toho nového.

Za každú radu ďakujem.
Dobrý den potřeboval bych radu co se týče FNPoslední dobou např dva týdny spíš vícMám problém takový že při hraní FN(jen u fortnite)někdy víc jak 60min někdy míň po přesunutí na druhý monitor do jakéhokoliv vyhledávače se samo od sebe píšou písmena a různé znaky dalo by se říct ze spamuje
Klávesnici to není
Reinstalovaval jsem celé pc
Vůbec nevím čím to může být
Na epicgames když stáhnu cokoliv tak to nedělá je to prostě tak jak to má být nemám tušení co s tím. je to otravné restartovat PC vždy když se to děje
Jinak hry třeba na steamu to samé v pořádkuJsem si jist že to dělá FN ale nechápu pročUž jsem zkoušel i přeinstalovávat FN teď to mám po druhé tak uvidíme ale řekl bych že stejné

Děkuji za případné rady
Ahojky lidi,potřebují pomoci. Někdo zřejmě ukradl synovi účet u Fortnite. Poradí mi někdo co s tím...?
Zdravím.mam dotaz.syn má PC Intel i3 10100f,8 Gb ram,nVidia GTX 750 ti.Pri hraní her vše běží v pořádku jen při hraní fortnite se přes obraz problikava rozmazaná čára nepravidelně.Jendnou nahoře jednou dole.Zkouseli jsme snížit detaily na minimum a pořád stejně.Zkouseli jsme měnit Grafiku,paměť,zdroj,i procesor ,dokonce přeinstalovat celý systém win 10 a stejně.jeho brácha má ten samý stroj jen s jinou grafikou AMD rtx 560 aero a běží hezky.uz si nevím rady.mohlo by to být deskou nebo procesorem?ky moc za jakoukoli radu.
Tak abych nebyl jen za lumpa, tak prihodim jeste hrabeci radu - porid si mys a klavesnici. Mam Gamesir VX2, primarne teda kuli pohodlnymu gaucovymu hrani na pc, ale co jsem zkousel, tak to s ps4 funguje dobre. Dokonce i se switchem a android tv jsem to zkousel.
Zdravím, mám takový problém s nastavení míření u FortnitePs4, nějakým záhadným způsobem se mi otocil pohyb analogu, takže když dám páčku dolů míření jde vzhůru a opačně. Prosím o radu jak to nastavit tak, aby to bylo že páčka jde nahoru a míření také. Díky
Dobrý den, vyzná se někdo ve Fornite? Ps4. Synovy už nejde spustit je prý k dispozici nová verze. Ale nevím kde hledat. Děkuji
Ahoj,
včera ještě synek hrál, dneska už nepustím Epic launcher, dělá to následující hlášku
odkaz
zkusil jsem snad vše ... poslední dvě verze driveru grafiky (Radeon RX550/550).
Tanky jdou, Mashinky taky, jiné hry nemáme.
Napadne někoho, kudy kam? :-(
@pajmič (10.12.2020 01:54): Zajimava myslenka, vnima aimbot svou podstatu, nebo se povazuje za obycejneho hrace. Sni aimboti o tom, ze pisi do internetovych diskuzi prispevky o banovani? Musi byt tezke byt aimbotem.
Ahoj, dostal som ban na účet. Ako dôvod bolo uvedené - Exploiting. Vie mi niekto poradiť, čo to znamená a čo som vlastne porušil ?
Dobrý den, moc to sem asi nepatří, ale netuším kde najít to, co potřebuji. Chtěla bych synovi udělat radost a koupit mu v bucksy do hry Fortnite. Chtěla bych to udělat formou dárkového poukazu nebo nějaké kartičky. Nevíte, kde bych ji pro xbox one s pořídila? Vím, že na ps4 existují. Děkuji moc Martina
@themacs (15.08.2020 20:21): Nějakej systém botů v rámci zapojení nováčků byl do hry implementovanej, ale pokud se nepletu, tak to nejsi schopen ovlivnit. Pokud ale hraješ aspoň trochu dobře, tak myslím, že boty nepotkáš.
Ptáme se asi blbě, neumíme se zorientovat. Lze hrát Fortnite Battle Royale na PS4 bez připojení k internetu? díky za odpověď Kakalové
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Proč synovi nejde u hry fortnite mikrofon když jinak slyší úplně své kamarády normálně. Včera jsem hra fortnite aktualizovala a vše bylo v pořádku ale dnes už opět nejde s kamarády hovořit. Vůbec se v tom nevyznám tak se omlouvám jestli jsem píšu blbosti. Děkuji za jakoukoliv radu.
@themacs (12.11.2019 21:31): "Ale to, že tady přijdeš, vyplodíš jeden příspěvek více méně o ničem a už se tu nikdy neukážeš, mi moc přínosné" - Lenže ono to skutočne môže byť do istej miery spôsobené aj podobnými reakciami na nováčikov. :)
@themacs (12.11.2019 21:31): Nemusí to být přínosné, ale sodu si to nezaslouží, protože nikdy nevíš jestli se tu třeba nebude chtít zase někdy ukázat. Je to prostě zbytečný.
A cos myslel tím zatěžováním databáze? To mě furt zajímá.
Až si budu chtít koupit triko své oblíbené hry, tak zcela určitě se kvůli tomu půjdu nově regnout na stránku, na kterou jsem předtím nejspíš nechodil, kde ta moje hra nepatří zjevně mezi oblíbené mezi tamními uživateli a tak moc me bude zajímat názor na to triko, že se tu ten den po položení toho dotazu už ani neukážu. Moc náhod najednou ... a nebo je to jenom takový špatný pokus o reklamu? :)
@Guldy (12.11.2019 19:48): To chápu, jenže tyhle lidi, a že jich tady v této diskusi zrovna nebylo málo, se tady akorát regnou, napíšou pár řádků a od té doby už se tady nikdy neukáží ... stačí se na ty lidi tady podívat, většinou poslední aktivita je shodná jako den registrace nebo se liší o pár dní ... takové lidi tady prostě nenalákáš ... akorát jako neaktivní budou zatěžovat databázi ... ještě tu navíc nabízí cheaty ... ale ok, chápu, příště už si dám pozor ;)
@themacs (12.11.2019 14:30): Predstav si, ze z nadseni pro nejakou vec se nekde registrujes a napises komentar a nekdo zareaguje jako ty. Tohle tu neni zapotrebi, chce to spis ty lidi podporit v radosti a nalakat je sem, ne naopak. Jestli se nedokazes prekousnout, je lepsi nic nenapsat. To je dobre minena rada.
@Uhelkovic (12.05.2019 11:33): Pokud se nepletu Inferno set má challenge, které je třeba splnit, aby z nich hráč zbytek setu jako wrap a pickaxe včetně V-Bucků dostal :) Tyhle challenge najdeš v menu pod kolonkou "Challenges" -> "Style" -> "Inferno Challenges". Jedná se o jednoduchou záležitost, kdy je třeba splnit 14 Daily Challenges a získáš všechno slíbené :) Takže o chybu se nejedná, jen si je třeba věci vyhrát. GL!
Dobrý den, právě jsem si koupil ve Store set postavičky Inferno+1000 V-Bucků + ještě dvě věci.
Zaplatil jsem to přišel mi i email o potvrzení, ale mám jen postavičku a nic víc
@Paul (07.05.2019 21:39): Tak asi jako u úplně každé jiné hry, kde jsou různé skiny, achjo. -_-"
Co takhle dát Fortnite od 18 let? Děti by to hráli stejně, ale lidi by aspoň mohli přestali kafrat. Pak by to bylo jen na rodičích.
Zdravím,
hraju Fortnite na xboxu s elite ovladačem a mám dotaz :) . Při hře, když chci začít stavět, tak musím zmáčknout tlačítko B, kde se mi objeví možnost vybrat si stavbu no a mě by zajímalo, když mám ten elite ovladač, který má pomocná pádla, jestli by to nešlo nastavit tak, že bych stavěla jakože těma padlama, aniž bych musela zapínat tlačítko B... jestli mi rozumíte :) Že bych měla podlahu, střechu, zed, schody na těch pádlech a když pádlo zmáčknu, že se hned zeď postaví aniž bych musela předtím mačkat to Béčko... Máte s elitem ovladačem někdo zkušenost?
Děkuji :)