@MarkJude (06.02.2019 08:47): On je tu hlavně ten problém, že slova, jména, hudbu a nevím co, si může patentovat a označit ochrannými známkami kdekdo, ale autorská práva na tanec nebo jakýkoliv pohyb si neseženeš. Dokud tomu nebudou upravené zákony, tak si ti lidé můžou jenom stěžovat.
@Coldplaz (06.02.2019 00:25): to je už nějakou dobu, co se to objevilo :) nejde ani tak o to dítě jako o to, že si Epic začal brát (kopírovat) spoustu tanečků bez toho, aby se na to někoho zeptal :) ale na to, že jde o pouhou krátkou animaci ve hře mi to přijde jako velká bublina, chápu, kdyby kopírovali hudbu, ale takhle si už může člověk nárokovat kde co... hlavním problémem je ale asi to, že na tom vydělávaj
@FildasCZ (05.02.2019 22:17): aha, já reagoval a ten dotaz s V-Buckama, tak jsem se netrefil :) malý nedorozumění ;) co se týče Androidu, tak by to mělo být skutečně tak, ale sám jsem to nezkoušel, tak díky tobě aspoň víme, že to tak asi úplně nebude :)
@MarkJude (05.02.2019 22:05):
Píšeš na android :)

Fortnite Mobile minimum requirements for Android:

64-bit Android 5.0 Lollipop or more recent
3 GB free storage space
3 GB RAM minimum
GPU Adreno 530 or better, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or better
dobry den,syn hraje nově hru Fortnite......chceme si zahrat hru spolecne na jedne konzoly ps4. jde to abychom hrali spolecne??
Dobrý den, koupili jsme přes ps4 store v bucks do fortnite přes paysafecard, vše proběhlo v pořádku ale kde se ty v bucks zobrazí? V knihovně ani ve hře samotné nejsou kde je hledat? Diky
@Maršoun75 (07.01.2019 22:22): vyhledávám narychlo, tak snad to pomůže, tady jsou minimální nároky na hru na Androidu ;)

Fortnite Mobile minimum requirements for Android:

64-bit Android 5.0 Lollipop or more recent
3 GB free storage space
3 GB RAM minimum
GPU Adreno 530 or better, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or better
Poradte mi prosím. Hru Fortnite mohu hrát jen na určitých konkrétních telefonech. To jsem našel na jakých. Ale Chci mladýmu koupit tablet a jak poznam, na kterém ta hra bude fungovat. Díky :-)

nainstaloal sem hru ale nejde spustit
hlasi to
aplikaci (0x0000142) se nepodarilo spustit.
zkusil sem prinstalovat ale nic to nepomaha
Kamoš to nainstaloval do svého PC a přihlásil se pod jeho účtem a taky nic.Udělal si nový účet a taky nejde zvuk.Nechápeme to a to je kámoš na PC fakt machr.
Již jsem vyzkoušel uplně snad vše, včetně stažení ovladačů.Nechápu.Zdá se mi že to přestalo šlapat po jejich upgrade.
Zdravim.Od včera nejde klukovi zvuk ve Hře Fortnite zvuk jde, jen když se hra načítá.Jakmile vstoupí do hry je ticho.Nemůžu přijít na to kde je chyba.
Poradí někdo.Díky
Dobrý den, moc prosím o radu. Můj syn hraje vcelku nově hru Fortnite. Za zakoupené V-bucksy si koupil obleček, tvz. Tomato head, nyní mu ale byl obleček odebrán (po užívání cca. 3 týdny). Toto je prosím standardní postup, že i přesto, že si za oblečky a doplňky zaplatí, mu skončí platnost pro jejich užívání? Moc děkuji za odpověď a omlouvám se za poněkud zvláštní dotaz, ale hernímu světu moc nehovím :o)
@FildasCZ (12.12.2018 23:27): Pokud chtěl kluk hru "Battle Royale", tak je úplně zdarma, stejně tak ode dneška mód "Creative". Pokud chtěl singleplayerový "Save the World", tak ten mu tenhle bundle nepřinese.
@FildasCZ (12.12.2018 23:27): Výhodu mu ten skin poskytne možná tak tuhle sezónu, kdy přidali sněžnou oblast a on tam bude více splývat, jinak hra jako taková pay-to-win není a všechny placené věci jsou jen kosmetické. Ale třeba zakoupení Season Passu není špatné, člověk pak dostává různé challenge, které ho u hry udrží a za jejich plnění dostává odměny. Navíc stačí za Season Pass zaplatit jen jednou, když člověk plní všechno, získá zase dostatek měny na další sezónu (pokud ji tedy neutratí za skiny).
@FildasCZ (12.12.2018 23:00): Deep Freeze Bundle ti přidá jen zimní skin, glider, batoh a krumpáč, prostě jen frajeřina ve hře, která nemá na hru žádný vliv a k tomu dostaneš ještě 1000 V-Bucksů (což je herní měna, za kterou se dají koupit další skiny nebo Season Pass, který přináší další skiny, tanečky, glidery podle toho, jakou má hráč úroveň). Tenhle bundle se tak týká pouze Battle Royalu, který je zdarma ;)
Taková je holt dnešní doba .. s tím nic nenaděláš :D
Mimochodem na mobily je tato hra velmi zábavná :)
Jsem starsi kus a nedokazu pochopit, jak nekdo muze ty dnesni paskvily hrat. Bez urazky, ale tahle hra neni nic jineho, nez infantilni omalovanky pro mala decka. Vseobecne dnesni hry jsou takto smerovane. Hromada achievementu, skiny, pay to win strategie. Koho tohle muze bavit???
@Ronik (27.09.2018 19:58): Pán bůh ti to zaplať... o tom jsem neměl ani tušení, vždycky jsem myslel, že jde o nějakou další platbu přes kreditku :) Díky za rozšíření obzorů. Už jsem si o tom něco načetl a zítra pro ni jedu. Hlavně pokud se to dá uplatnit i na Steam a skoro všude jinde, tak je to super. Ještě jednou díky :)
Kupoval někdy někdo V Bucksy? Ptám se, jelikož sám nemám kreditku a nikdy jsem nic přes hry nekupoval. Chtěl bych požádat někoho jiného, jestli by mi to přes kartu koupil. Jde mi ale o to, jestli si hra pak kartu nepamatuje, aby třeba nemohlo dojít k tomu, že si někdo ve hře později nakliká spoustu věcí a druhému to bude žrát peníze. PS: Jo, stále jsou lidi, kteří nemají účet a platba přes internet je pro ně jen pouhý sci-fi. Omlouvám se za pro někoho vyloženě hloupou otázku, ale v tomhle jsem prostě ještě stále dost mimo :)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, hraji Fortnite na Xbox one a nejde mi během hry zvuk. Nevíte čím to může být? Veškeré nastavení zvuku mám ON, i přes to to nejede. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost?
Je to sice ještě Early acces, ale má to jednu velkou nevýhodu a to je ta, že nelze si upravit vzhled postavy a téměř každou hru vám to náhodně ten vzhled mění. Možná to nějak jde když si koupíte body nebo možná hraním. Raději si počkám až vyjde plná verze.