Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

F.I.S.T: Forged in Shadow Torch je dieselpunková metroidvania z dílny šanghajského týmu TiGames poháněná enginem Unreal 4. Hráče zavede do špinavé industriální metropole Torch City obývané antropomorfními zvířaty. Nyní však obyvatelé města trpí pod tvrdou rukou mechanických vládců zvaných Machine Legion, kteří před 6 lety vtrhli do města. Ovšem Králík Rayton, veterán rozprášeného hnutí odporu, si to dlouho nenechá líbit a zatčení jeho medvědího kamaráda byla ta poslední pomyslná kapka. Vybaven batohem s obří mechanickou pěstí se vydává do zoufalé akce s cílem zachránit svého kamaráda a dát po tlamě všem, kdo mu přitom budou stát v cestě.

Na hráče čeká rozsáhlá mapa představující odlišné části města Torch City, složená ze spousty arén, tunelů, zkratek či tajných místností. Během průzkumu a postupného objevování různých zákoutí metropole králičí hrdina narazí na náročné skákací pasáže, logické hádanky a četné nepřátelé odlišných tvarů a velikostí. V bitkách s mechanickou cháskou se králík musí patřičně ohánět, přičemž disponuje třemi zbraněmi - základní pěstí, pomalejším, ale o to účinnějším vrtákem a bičem s dalekým dosahem. Klíčové je naučit se na ty správné nepřátele používat tu správnou taktiku spočívající ve využití všech zbraní a komb, jenž nabízejí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.