@Red (12.03.2023 20:28): kupodivu celkem v pohodě… Přitom jsem na složitá komba ve hrách celkem dřevo a bojovkám se tak spíše vyhýbám :). Prostě jsem opakoval až se to nakonec povedlo “vymackat”. I když to vypadalo šíleně, nakonec to nebylo až tak nekompromisní na načasování.
@Ronik (12.03.2023 21:21): Díky... ten popis odpovídá, často jsem třetím úderem pěsti panáka odhodil a vrták už byl mimo dosah nebo jsem neudělal nic a vrták vrtal smutně u země... na tom skoku mi pomohlo se nesoustředit tolik na pořadník, co mám udělat a víc na "soupeře" a v tý konečný fázi zase naopak automaticky mačkat to co jsi napsal:) A byl jsem trochu u stěny aby mi moc neodlít:))

A je to. Mistr Wu trochu trolluje:)

@Red (12.03.2023 20:28): Udělal jsem všechny, ale kouknul jsem na YouTube video a u toho, co zmiňuješ, jsem se taky zasekl :)

Jestli si dobře vzpomínám, tak nakonec jsem to udělal tak, že jsem se ten weapon switch nesnažil načasovat podle animací, jak to k tomu svádí. Trochu obtížně se to vysvětluje, ale od toho skoku se to musí udělat nějak takhle:

1) Lehký útok pěstí
2) Lehký útok pěstí
3) Hned, jak začne animace útoku pěstí, zmáčknout tlačítko na změnu zbraně na vrták, což ten příkaz uloží do fronty a vykoná ho hned po doběhnutí animace pěsti
4) Doběhne animace, navázat zbylými útoky vrtákem
@Yokolobuna (komentář): Hra je super, maximalne jsem se bavil. V ramci zanru sidescrolling rubacek jde rozhodne o skvelou vec. Jsem prekvapeny, ze to tu hralo tak malo lidi (asi jen my dva). Pritom to ma vse, co bych cekal, ze zaujme. Vypada to pekne, steampunkovy setting je skvely, ma to prvotridni ovladani. Asi tu plosinovky nikoho nebavi jako takove. Ja uz se tesim, az to trochu zapomenu, abych si to mohl dat znovu. Je to jedna z tech her o kterych konstatne uvazuji, ze si ji zase zahraji.