[přesunuto z komentářů]

Dobrá fotbalová hra s českým dabingem.

Pro: Fyzika míče, český dabing, zábavný mód kariéry.

Proti: Nevyvážená umělá inteligence, vhazování autů.
Tak skutečně mi funguje, akorát mi nejde vytvořit svůj vlastní turnaj, protože vždy když dám tuto možnost, tak to chvíli načítá a pak se to opět vrátí do menu, nevíte někdo jak to mám opravit aby to šlo normálně?
Ahoj nevíte jestli rozjedu FIFA 14 na XP protože Pro Evolution Soccer 2014 taky nepodporuje Xp a přesto mi normálně funguje.
Bohužel jsem tam nic nenašel :/ většinou jsou otazky bez odpovědí, nevím co dělat
HOJ mam problem s Originem, nejde se mi přihlasit :/ píše něco z internetem, přitom normalně jsem na netu :( prosím pora´dte
Čau lidi, kdo hraje Fifu na originu přidejte si mě a občas dáme zápas, hraju hlavně FUT :)
@becki_tu (28.12.2013 12:02): No normal nainstaluju, spustim a pokaždý to spadne jindy, třeba si chci vytvořit karieru tak tam jak si vybírám učes profíka tak se to najednou sekne obraz a pak se to vypne a nic nenapíše
Dnes jsme s kámošem podrobili novou FIFU několikahodinovému testování. První poznatky:
1) fungující herní systém zachován z předchozího povedeného dílu
2) úpravy na úrovni pohybů hráčů, které působí zase o něco realističtěji (držení, strkání, odebírání balonu tělem...)
3) méně přehledné menu
4) opět nesmyslné defaultní nastavení klávesnice (u gamepadu vše ok)

Ještě jedna taková zajímavost, spíše pro pobavení: rozhodčí mi dnes odmávl dva neexistující ofsajdy - obě čáry se překrývaly :))
Moje poslední FIFA byla 2002 a ta mě bavila hodně. Tahle nová je propracovaná a pěkná, ale na mě má bohužel příliš složité ovládání. Celková prezentace je ale výborná.
Tak co, povedl se tento ročník podle vašich očekávání ? První dojmy ?