Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Farming Simulator 15

Landwirtschafts-Simulator 15

30.10.2014
19.05.2015
kompatibilní
77
24 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Farming Simulator 15 je dalším dílem ze série zemědělských simulátorů. Aktuální díl nabízí přes 100 vozidel a nástrojů (je zde licencováno přes 40 značek jako např. New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Ponsse a další). Ve hře se staráte o svou vlastní farmu a rozvíjíte ji v otevřeném světě, který nově obsahuje severské prostředí. Novinkou je také kácení stromů a udržování lesa pomocí nově dostupných vozidel a strojů (jako např. nákladních vozů na klády, štěpkovačů, motorových pil atd.). Hra mimo jiné běží na novém grafickém a fyzikálním enginu a je vylepšena o nové vizuální efekty, nové rozhraní, nové herní mechaniky a také o nové rozsáhlé herní prostředí.

Hra dále obsahuje online režimy, kde se můžete starat o farmu společně až s 10 přáteli. Máte také možnost sdílet modifikace, vozidla a vybavení s hráči z celého světa.


Poslední diskuzní příspěvek

Náhodou to není vůbec špatná hra, spíš naopak. S multiplayerem navíc ještě lepší ;)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Musím se vám přiznat, že jsem se na tuhle hru velice těšil za poslední dobu. Tak jsem si jí hnedka stahoval, a hrál. Jaké byly moje pocity ? To se dozvíte v recenzi.

Jako v každém díle farmingu hra obsahuje singlplayer, tutoriál a multiplayer. V tutorialu si vyzkoušíte co se má a co se nemá ve hře dělat a v singplayru a multiplayru hrajete volně otevřený svět. Ale tím, že to máme nový díl tak tam máme i nějaké novinky. Hnedka první novinka je, že máme na výběr dvě mapy Bjornholm a Westbridge Hills. Ta první mapa je spíše na novinku a to je dřevorubectví, a ta druha je na farmaření. Já bych doporučoval tu Westbridge Hills, protože jsou tam větší pozemky a více se tam farmaří. Dále tam máte nové traktory, kombajny a stroje. Značky traktoru jsou New Holland, Case 3, Lamborginy, Steyr atd. A kombajnu Case 3 a New Holland. Dále tam máte před tím zmíněné dřevorubectví, které na mě neudělalo takový dobrý dojem. Ten je to, že se to blbě ovládá. Možná bych se to naučil, ale také mi přijde divné. Proč tam dali dřevorubectví do hry o farmaření ? No možná chtěli dat nějakou tu novinku do hry, ale na to už přece máme dřevorubecký simulátor. Dále bych chtěl zmínit to, že ve hře máte všechno. Takže si nemusíte stahovat žádné stroje atd. Také tam je novinka, že jak si dáte obchod tak to tam máte rozdělené podle kategorii. Tak aspoň máte lehčí hledání toho co si chcete koupit. V minulých díle tomu tak nebylo. Jinak si tam můžete zrychlovat čas, aby sté nemuseli čekat dlouho až vám to vyroste, a jak to budete kosit tak si ho zase zpomalíte (zpomalí se jenom čas, traktory budou jezdit normálně). Na závěr bych chtěl říct to, že tam máte různé úkoly na plnění, které jsou odměněný peněžní hodnotou. Tak si můžete na něco lépe vydělat.

Po grafické stránce bych chtěl říct wow ! To jak tu grafiku zlepšili od minulého dílu to je neuvěřitelné. Ted’ka máte pocit, že je opravdové. Řeknu to lépe když jezdíte po polích, oráte a kosíte. Tak se ta půda, tráva a obili podle toho hýbe. Což se mi zdá nádherné. Dále už nevím co bych k tomu dodal.

Finálové hodnocení Dál bych tomu 100%. Protože se mi líbilo jak zlepšili to grafiku, a reagování půdy na různé situace. Lepší obchod. Zrychlovaní času a zpomalování. Úkoly Mínus bych dal to dřevorubectví.
+6 +9 −3