Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Far Cry: New Dawn

74
37 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.02.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Ubisoft Montreal
Oficiální stránky:
https://far-cry.ubisoft.com/game/en-gb/home
Far Cry: New Dawn je pokračováním pátého dílu série Far Cry. Jedná se o jeden z "menších" dílů, jakým byl například Far Cry: Primal. Hra nás zavádí do světa po nukleárním výbuchu, který nastal před 17 lety jakožto jeden z konců Far Cry 5. Příběh se tak opět odehrává v Hope County v Montaně, která je ovšem následkem výbuchu pozměněna.

Hráč se ujímá role jednoho z přeživších, který musí bojovat proti skupině banditů zvaných Highwaymen, vedené dvěma sestrami – dvojčaty, Mickey a Lou. Ty mají v plánu převzít nadvládu nad zbylými lidmi a drancovat další stát. I v tomto díle bude možné získat na svoji stranu další bojovníky, upravovat zbraně a tak dále. Také se dočkáme možnosti odehrát hru v co-opu a vzít do party zvířecí spolubojovníky, podobně jako v pátém díle.


Poslední diskuzní příspěvek

PRIVATE MARTIN: Prestal jsem hrat cely New Dawn behem prvni expedice. Nevim, nejak me to nechytlo. Nepomohlo asi ani to, ze jsem petku far cry…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Super rozšíření příběhu předchozího pátého dílu. Potěšili mě likvidace z krytu pomocí nože na více způsobu,protože lámání vazu v minulém díle furt dokola bylo trapné. Spolubojovníci jsou taky mnohem lepší. Novinkou je upgradování budov a základny. Zbraně taky super zvláště těžké německé MG z ww2. K hlavním zaporáckým pizdám jsem si vybudoval nenávist okamžitě a na konci si je náležitě vychutnal. Vegetace a zvěř je moc hezká. Na boční mise ( hledání přehrávačů, fotek,pokladů a plnění expedic) nemám čas protože mi není už 17,ale jsem fofr od rodiny. Far cry je Far cry a jinej už asi nebude,ale jistota je jistota a nezklame.

Pro: Jako vždy příběh,prostředí a volnost.

Proti: Málo novinek. žádné viditelné poškození mrtvých nepřátel.

+18