Far Cry: New Dawn

15.02.2019 PCPS4XOne
Far Cry: New Dawn je pokračováním pátého dílu série Far Cry. Jedná se o jeden z "menších" dílů, jakým byl například Far Cry: Primal. Hra nás zavádí do světa po nukleárním výbuchu, který nastal před 17 lety jakožto jeden z konců Far Cry 5. Příběh se tak opět odehrává v Hope County v Montaně, která je ovšem následkem výbuchu pozměněna.

Hráč se ujímá role jednoho z přeživších, který musí bojovat proti skupině banditů zvaných Highwaymen, vedené dvěma sestrami – dvojčaty, Mickey a Lou. Ty mají v plánu převzít nadvládu nad zbylými lidmi a drancovat další stát. I v tomto díle bude možné získat na svoji stranu další bojovníky, upravovat zbraně a tak dále. Také se dočkáme možnosti odehrát hru v co-opu a vzít do party zvířecí spolubojovníky, podobně jako v pátém díle.

Dohráno. Bavilo mě to hodně a považuji za nejlepší díl, když neberu jedničku, která byla úplně nejlepší, ale ta je sama za sebe. Jen grafika…