Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Far Cry: New Dawn

72
32 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.02.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://far-cry.ubisoft.com/game/en-gb/home
Far Cry: New Dawn je pokračováním pátého dílu série Far Cry. Jedná se o jeden z "menších" dílů, jakým byl například Far Cry: Primal. Hra nás zavádí do světa po nukleárním výbuchu, který nastal před 17 lety jakožto jeden z konců Far Cry 5. Příběh se tak opět odehrává v Hope County v Montaně, která je ovšem následkem výbuchu pozměněna.

Hráč se ujímá role jednoho z přeživších, který musí bojovat proti skupině banditů zvaných Highwaymen, vedené dvěma sestrami – dvojčaty, Mickey a Lou. Ty mají v plánu převzít nadvládu nad zbylými lidmi a drancovat další stát. I v tomto díle bude možné získat na svoji stranu další bojovníky, upravovat zbraně a tak dále. Také se dočkáme možnosti odehrát hru v co-opu a vzít do party zvířecí spolubojovníky, podobně jako v pátém díle.


Poslední diskuzní příspěvek

Dohráno. Bavilo mě to hodně a považuji za nejlepší díl, když neberu jedničku, která byla úplně nejlepší, ale ta je sama za sebe. Jen grafika…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.