@CrocoRay (01.06.2017 23:39): On to je v podstatě (po tom, co si projdeš celou hru "klasicky") podle mě asi ten nejlepší konec :D Dokonce mi po tom i přišlo, že Pagan není ten pravý záporák, těmi jsou ti dva, pro které víceméně pracuješ a pak si jednoho z nich zvolíš
Já nemám xonar .. ten jsem dávno dal pryč i na předchozím pc jsem to měl odpojeno a jel jsem na realteku u základovky.
Jak mám zajistit, aby mi ve hře šel korektně ZVUK ?! DTS to vůbec nebere, jen slyšín úvodní loga a v menu je ticho. V realteku jsem musel změnit DTS na jiný formát, pak jsem zvuky začal slyšet v menu. Zapnu hru a úvodní snímek zvuk jede a po něm ve hře jak se sedí u stolu tak opět NIC neslyším a ani nevidím titulky. Jsem to musel rage quitnout :D po dlouhé době jsem měl chut si tu hru konečně projit a asi nic neprojdu s takovou.
@pajmič (01.06.2017 17:25): Jo, tak jiné mise v průběhu hry, to vím. Jen mi přijde absurdní, že celý konec závisí na tom, jestli vyslechnete Pagana nebo ho zabijete.Protože jak Amita, tak Sabal jsou ve finále úplný kreténi. Takže prakticky nejsympatičtější postava je nakonec samozvaný vládce, diktátor a maniak. Velké zklamání, nikdy víc.
@Korbitch (01.06.2017 16:54): Jiné mise v průběhu přiběhu. Většinou jeden chce něco/někoho ochránit/získat a ten druhý to chce zničit/zabít. Po dohrání story se ti na určitém místě přehraje spešl cutscéna (Sabal na tom chrámovém ostrově a Amita v nějakém městě, ted si nevzpomenu které) ale v podstatě se závratně nezmění. Bhadra (ta malá holčina) zemře tak či onak
@Korbitch (01.06.2017 16:54): No, u prdele to je. Nevím, jestli tam byly nějaké výhody nebo rozdíl v zakončení, ale až na tu odlišnou misi tam asi žádný rozdíl nebyl. Ale možná, že něco tam bylo, i když to bych kecal. Musel bych se podívat na netu a vyčíst detaily a to se mi nechce. Myslím, že po dohrání hry tam bude trochu jiná animačka ještě.
Chcete mi říct, že je prakicky u prdele, jestli půjdete se Sabalem nebo Amitou?
@Korbitch (30.05.2017 15:48): Kdysi jsem taky míval více rozehraných her a i poměrně nedávno jsem to tak občas dělal, ale vesměs se ve výsledku častěji vrhnu vždy jen na tu jednu, kterou hned dokončím, protože pak když se k nějaké vracím po nějaké době, tak se mi stává, že třeba musím znovu hledat v nastavení klávesu pro nějakou speciální funkci a to mě vždy otravuje. Takhle mám vždy hru vžitou a vše dělám automaticky.

Ale každého věc, jak mu to vyhovuje. Jinka kdysi jsem hrál jednu hru i půl roku, než jsem ji dohrál, pokud mě moc nebavila :-)
@CrocoRay (30.05.2017 15:45): Hraju toho vždycky víc najednou. Běžně i šest her. Nejsem ten typ, který rozehraje jednu a hru a jede ji, ikdyž ho momentálně nebaví, jen aby ji měl dohranou. Mám toho víc a hraju zrovna to, co mě baví. Ale u FC4 už se teda musím trochu nutit.
@Korbitch (30.05.2017 15:07): Ta Shangrila mě taky štvala, ale hra jako taková mě bavila. Tuším, že to je tak, jak píše Walome, že povinná je jen ta první. Teď si teda nejsem úplně jistý, zda je i ta první povinná, ale vím, že na zbytek jsem se vykašlal. Možná udělal ještě jednu, ale ta už byla volitelná.

Každopádně to hraješ docela dlouho. Taky jsem se kdysi takhle překonával. Teď když mě hra nebaví, tak už ji hážu rovnou z disku. I když občas se k nějaké vrátím a kupodivu si k ní najdu cestu, že mě začne bavit a dohraju ji.
@Walome (30.05.2017 07:57): Už jsem si všiml značky Zlaté stezky. Uuff. Tohle mystično mi hrozně vadí. Celou hru ignoruju luk a pak tě s ním tvůrci najednou hodí zfetovanýho do mise, kdy po tobě jdou tygři....paráda. Dohrát, zahodit a nikdy víc.
@Garret (22.05.2017 19:25): Budeme střílet, kosit a skákat na fanatický vidláky. Takže připravte se na Vaase 3.0 v montérkách, slamákem na hlavě, žvejkacím tabákem v hubě s averzí ke slepicím a lásky k čuníkům. :)
Doufam ze tohle FC uz delal Clint Hocking a bude to zas navrat ke kvalite.
Apropo kdyz uz jsme u ty montany, proc si dal montana nick montana?
Nic? Bud to tady fakt upada nebo je patej FC kazdymu putna :D Montana, venku je teaser, v patek dalsi info.
@Korbitch (27.03.2017 18:13): Chyby se tam objevovat mohly a tuším, že raz jsem tam měl taky jeden podobný bug, ale nejsem si teď úplně jistý. A tahle mise je asi jediná tohohle druhu. Tedy tím pitomým zpracováním a obtížností. Neboj, už tam nic takového nebude. Jako stealth jo, ale ne přímo tenhle typ mise, takže můžeš být v klidu. Já ji taky neměl moc rád a trochu jsem se tam vztekal.
@CrocoRay (26.03.2017 13:05): Kámo, tak to mám za sebou. Jako jo, chápu, že nejspíš chtěli udělat těžší stealth misi, ale tohle mi teda dost narušilo dojem z celé hry. Doufám, že s podobnými píčovinami nebudou dál vysírat. Nechápu, co s tím předtím ale bylo. Sice jsem to teď taky třiktrát opakoval, ale předtím se to asi nějak zbláznilo nebo co. Stalo se mi třeba, že jsem vlezl do boudy, kde mělo být rukojmí, tam nic a najednou přede mnou stojí stráž a rukojmí na posteli....Možná chyba hry, možná u mě, nevím...ale jsem rád, že tohle mám za sebou.
Jo, už vím která mise to je. Ta byla těžší. Nesmíš nikoho zabít, ale po záchraně rúkojmí se ti to uloží a pak už zachraňuješ jen dva, i když začínáš vždy na stejném místě. Dá se to, ale zabít nikoho nesmíš. Nebo můžeš, ale nejspíš tě chytí.

EDIT: Já to vždy zprava obcházel za překážkami a nikdy jsem nikoho nesundal, ale občas mě prostě objevili i tak. Ale zkoušel jsem to dokola a povedlo se mi všechny zachránit.
@Korbitch (26.03.2017 06:23): Je to možná bug, protože já si na žádné takové problémy nevzpomínám. Patche máš nejnovější? Hra na starších verzích dělala velké problémy. Po restartu furt teda furt to samé?

Já teď přesně nevím, která mise to vlastně je, ale hrál jsem to ne zase tak dávno podruhé, tak kdybys hodil odkaz videa, tak bych si vzpomněl. Ale fakt jsem nikde žádné problémy neměl a všechny mise jsem procházel levou zadní na střední obtížnost.
Tak ta mise s De Pleurem, kdy se máte proplížit táborem a zachránit tři rukojmí...to je nejvyšší stupeň debility stealthových misí, co jsem kdy viděl. Sejmete kreténa potichu někde za rohem, v tu ránu běhá celý tábor a křičí Ghale. Ghale is here. Už jsem to zkoušel minimálně desetkrát. Pod tíhou zoufalství přišel gameplay, podle kterýho to ale udělat stejně nejde, protože rukojmí mám na jiných místech a navíc mám takový pocit, že je to buglý, protože přijdu do místnosti, kde by mělo být rukojmí, nikde nic a najednou přede mě doskočí stráž i rukojmí a tu se scénář opakuje. Ghale. Ghale is here. Ty vole, rozkopu to a bude po prdeli.
@CrocoRay (21.03.2017 01:30): Ten tam je, ale jak říkáš, když letíš z toho letadla. Druhý ostrov je navíc krátký a moc míst tam na jeho využití není. V Kyratu je to jiný kafe. Přemýšlím, že budu mít vlastní volací znak :-D
@Korbitch (21.03.2017 00:47): Ve trojce ale myslím byl taky ten létající oblek, jak tě ten agent hodil z letadla, ne? I když ve čtyřce to bylo zpracováno lépe, jak jsi lítal v horách, zatímco ve trojce jsi jen plachtil z kopce nebo letadla a pak otevřel padák. A krajina se mi líbila hodně.
@Garret (23.12.2016 23:22): Tak ono to i na ty vysoké detaily vypadá pěkně, ale ten rozdíl oproti nejnižším detailům je obrovský. Vegetace, nasvícení apod. Byla to spíše taková kreslená omalovánka. Ne tedy, že by to bylo zase nějak odpudivé, ale i tak tam je obrovský rozdíl. Zkoušel jsem různá nastavení a ještě i na střední to vypadá tak nějak kresleně. Pak už je tam poměrně velký skok na vysoké detaily. A i ten ambient occlusion pěkně nastíní celé okolí.
Tak to jedu podruhé a tentokrát na ultra detaily a je to docela rozdíl, když poprvé jsem to na své bývalé GTX 650 hrál na ty nejnižší.

Musím říct, že i ta atmosféra už je taková jiná a hra působí úplně jiným dojmem a ten vzhledový skok je tam opravdu obrovský a mnohem větší než spousty jiných her. Předtím to vypadalo tak kresleně a pohádkově a teď je vše takové temnější a dospělejší.

Jako bavil jsem se u toho i poprvé a stejně tak mě to baví i při druhém hraní, akorát mě překvapuje, že taková maličkost dokáže ten zážitek ještě trochu změnit.

Ale kupodivu teď obsazuji všechny kempy, zabírám věže a dobývám pevnosti, což jsem při prvním hraní kašlal, takže se teď asi bavím o něco více. Jen pořád nevím, zda mě to baví více než Primal, který mi přišel dost originální.

Jen ty halucinační mise mě dost štvou. Byly ve trojce. Jsou i tady, i když asi nejméně, co to tak hraji. A v Primal mě dost nudily a štvaly a těšil jsem se vždy na jejich konec.
@special_plan (07.10.2016 18:34): Jo to jsem si tak nějak myslel taky. Ale původně jsem nabyl dojmu, že pokud mi steam ukáže hru jako sdílenou, tak to bude nějakým způsobem UbLisoft respektovat. Byl to experiment. Ach, já naivní blázen.
Tak nechápu. Na steamu vidím hru ve sdílené knihovně, dávám stahovat. Po stáhnutí se hra normálně nainstaluje, ALE... Potom následuje vymrdávka přes uplay, kdy to po mě chce jakýsi kód, heslo nebo co a tam končím. Ví někdo, co to po mě chce?