Ako hovori Garret - je to len o tom kolko zbytocnych penazi mas a mozes minut.
V skutocnosti sa oplati priplatit si aj na Titan Z - ked na to mas.... (neriesime pomer cena/vykon iba celkovy vykon).

970 ti vydrzi dlhsie, minimalne ti poskytne istotu vyssich FPS pri vyssich detailoch ide len o to ci ti zalezi na grafike.
@PRIVATE MARTIN (10.01.2016 20:52): o penězích ses nezmiňoval. osobně požaduju 60fps rocksolid, proto si raději připlatím. vím, že na několik let budu mít klid a nemusím dělat kompromisy. pokud jde o cenu a nezáleží ti tolik na výkonu (např. nižší rozlišení nebo fps), určitě dáš přednost 960ce...
Jojo čtyřka je mnohem náročnější aniž by vypadala o moc lépe.
@AlieN (10.01.2016 14:01): Myslim ze naroky na GPU su velmi podobne, ale zda sa mi, ze je to narocnejsie na RAM a 8GB je dost potrebnych.
Ja som hral na 6GB a oproti FC3 to podstatne castejsie a viac chrustalo disk (viditelne a citelne viac).
Jak dobře je Far Cry 4 optimalizované? - je nějak výrazněji náročnější na výkon grafické karty než Far Cry 3?
@účet smazán (04.12.2015 09:14): To samý? Príde mi to podstatne stupídnejšie, tá Druidská mágia či čo za chujovinu to tam dali.
A rozvinúť absolútne najväčšiu debilinu z celého FC4 - Shangrila - a dať jej väčší priestor už je pokročilá demencia.

Ale má to aj dobrú stránku - práve som ušetril 50 (60?) zlaťákov a môžem si to s kľudným svedomím už dnes šupnúť do ingnore listu. :-D

@Cobot (04.12.2015 11:52): To vieš, drony sú dnes populárne tak ich tam potrebovali prepašovať v nejakej podobe.
Hráč príde do tábora a z tých 20 nepriateľov sa nikoho nemusí ani dotknúť, je to predsa beastmaster vole! -

prvého zabije sova
ôsmeho čierny leopard
deviateho snežný leopard
desiateho škvrnitý leopard
jedenásteho zabije skunk
dvanásteho, trinásteho, štrnásteho a pätnáseho zadupe Mamut do zeme
šesťnásteho zabije jazvec
sedemnásteho kríženec domáceho psa a vlka
osemnásteho praveká ľudožravá veverička
devätnásteho nejaký rozzúrený medojed

a ten dvadsiaty keď sa pozrie na tú besnú ZOO v tábore, ako mu požiera kolegov, tak radšej skočí z útesu
Ubi už jsou na hranici parodie co se tyče AC a FC. Každá hra kopírka té předchozí s jiným kabátem. Watch Dogs ještě dobrý, ikdyž si tam taky pár copy paste neodpustili, Blacklist vynikající, ale jinak hrůza.
And of course, 'really big world' as a selling point...

Kitchen sink design je zlo, jsem zvedavy, jestli zrovna Ubi se ho kdy odnauci.
UBI má pěkný hry, jen jsou všechny na jedno brdo.

Hodně se mi líbil setting Blood Dragona a ten Primal je taky super námět. Jen prostě no...

Mě tak napadá, že u jejich her by se mohlo mačkat "přeskinovací" tlačítko podle toho jakou hru a v jaké době chcete hrát. "klik" hraju v pravěku, "klik" hraju ve 28 století, "klik hraju Assasina...

EDIT: no ty krávo.. Ona je tam lítající sova nebo co to je, která funguje jako dron... Označí panáky, umí bomabardovat... ntvl... :D
Zdravím,potřeboval bych poradit co je potřeba udělat v poslední misi Shangrila? podotýkám hra mi nepadá jen se z té mise nemohu dostat dál...
@mazar1234 (07.10.2015 10:21): To je pravda, případně ještě Rayman Origins (docela fajn, překvapivě oldschool, obtížná plošinovka- bonus level byl třebas řádné peklo). To je možná jeden z důvodů, proč mám Ubisoft z těch větších firem tak nějak nejraději (takový jednooký mezi slepými). Avšak vesměs se jedná (v případě From Dust, Child of Light, Valiant Hearts atd.) spíše o menší indie like kousky, je vcelku fajn, že se podobně velká firma něčím takovým zabývá, mnohdy se totiž jedná o originální hry s fajn nápady či zajímavým tématem, čili přesný opak jejich "velkých" her (případně o hry s hodně dobrou necasual hratelností- viz. MaM X či ten Rayman). Na druhou stranu jejich mainstreamová tvorba je zpravidla onen přeskinovaný děs (tam spadá i ten Far cry, pročež od něj nic moc neočekávám).

@FildasCZ (07.10.2015 11:52): Tak jako na papíře to vypadá skvěle, záleží jaký bude výsledek... (je otázkou, jestli se vážně bude jednat o něco "nového"). A zasazení/universum/prostředí volí dobře i v těch svých Assasin's Creedech, to se jim zase upřít nedá, o to je smutnější, že ta hratelnost a celkový koncept zůstává nezměněn.
@Maximus (06.10.2015 20:49): Jenže fc nemá takové propady :D, jako ac ! :P A ten primal nevypadá špatně. Zas něco nového kolik takovejch her je ? :D Akorát, jak jsem slyšel dobyvání věží trochu jsem se naježil.
Chápem, občas vydaj i nějakou hipsteriádu, aby nakrmili indie cílovku :)
@Isair (06.10.2015 22:09): No trošku im krivdíš, minimálne jeden inteligentný pán tam niekde hore sedí a občas nejako záhadne pretlačí peniaze na nejaký absurdný projekt vymykajúci sa z konceptu mega-korporácie - M&MX či aj Valiant Hearts....
V tomto je mi Ubisoft sympatickejší ako napr. nejaké Activision.

To ste si nevšimli, že v dnešnej dobe sa celkovo skracuje čas medzi ohlásením hry a vydaním? Počkajte až Valve ohlási a o pár dní vydá Half-Life 3! :)
Taky vam prijde ze datum vydani je hrozne brzo? Jen nekolik mesicu po dnesnim ohlaseni. To neni u Ubi zvykem bez velkeho announcement na E3.
Jsem zvědav jestli ten Primal pojede přes ubi template (checklists everywhere), nebo jestli si tam jakožto u menšího projektu mohli dovolit vrátit se víc k FC2.