@Walome (06.10.2015 15:26): Jop, úplne súhlasím. Tiež mi napadlo, že to asi bude niečo ako Blood Dragon, ale ak nie, musia už vymyslieť naozaj nové veci.

Len je to Ubisoft a séria Assassin's Creed má gameplay taký istý už od jednotky, len s malými úpravami. Tak neviem no.
@Maximus (06.10.2015 15:23): Já myslim, že to nejvíc směřuje k něčemu jako Blood Dragon nebo jak se jmenovala ta retro fps co přišla po trojce. Jakože to snad nebude plnohodnotný díl :) a pokud bude, chtělo by to kompletně překopat gameplay.
@Le0nidas (12.08.2015 19:33): Zkus ještě poštelovat nastavení obrazu (v okně, na celou obrazovku, v okně bez okrajů atp.). Tahle prkotina často vyřeší spoustu problémů jak mávnutím kouzelnýho proutku. Mě to nikdy vyloženě nepadalo, ani v Shangri-La, ale někdy se to strašně hryzalo. Měnil jsem různě nastavení detailů, efektů a tak dále. Nic moc výrazně nepomohlo. Pak jsem to přepl do okna a nic. Stabilita. Takže jsem zase všechny detaily hodil na max a jelo to parádně bez škubnutí. :-) Zkus a uvidíš.
@Le0nidas (12.08.2015 21:48): jo, já vím, taky mi to dělalo. byl jsem skoro u konce mise, chtěl jsem zazvonit a padlo to. snížení detailů pomohlo. byla to konkrétně ta mise, kde od těch dvou šašků doletíš rogalem a před jeskyní musíš vystřílet pár hunterů.
To není možný jak často ta hra padá a hlavně při těch dementních misích typu Shangrila, kdy po hodině hraní dojdu konečně ke zvonku a hra SPADNE! A tahle hra má tak inteligentní save systém, že se neobtěžuje mě hodit ani na začátek téhle jinak nudné a dlouhé mise, protože i na ten začátek to vyžaduje nejmíň 10 minut dostat se z nejbližšího savehousu. Ubisofte, zas ses překonal !
Chomm, tak po třech cosi hodinkách (a 6.98% komplet dokončení) mě to stále baví, kdežto trojka mě touhle dobou už začínala velkolepě nudit. A Gameworks tu jsou opravdu hezké (a ne rozbité, jak v Batmanovi ^_^). Žeby po jedničce konečně díl, který dohraju bez slz a utrpení?
ČAu nemáte někdo save cca40%. Jak je mise ve vezění,tak pak se mě to sekne jak je yeti.DÍK
@Walome (13.05.2015 08:13): V misii Culture Wars som sa rozhodol pre Sabala, pretože vyhodenie toho miesta mi prišlo akosi nesprávne. Ale potom som si spomenul aký je Sabal hňup a chcel som svoje rozhodnutie prehodnotiť, no už bolo neskoro.
Mám pocit, že nech sa rozhodnem akokoľvek, vždy budem nespokojný. Za***ná hra!
Asi sa pýtam zbytočne, ale v prípade že som sa rozhodol blbo, existuje nejaký spôsob ako sa k tomu vrátiť a zmeniť?
@becki_tu (28.04.2015 21:47): Taky čerstvě dohráno předevčírem. Koment brzy až se to ve mě uleží. Jinak jsem se zasmál, když mě geniální klient uPlay ukázal celkovou herní dobu 5,5hod. :-DDDD. Odehrál jsem asi to co ty odhadem.. Ale na to sere pes.. :-)
Čerstvě dohráno a musím říct, že jsem opět nadšen. To, co fungovalo v třetím díle, funguje i tady, geografické zasazení příběhu taky parádní, humor, vedlejší postavy, rozhodování atd. Vydatná a poměrně pestrá herní zábava na necelých 30 hodin.
Ted se mě to seklo u yetiho.Nepomáhá ani přepsání souborů ani snížení grafiky.Tak už fakt nevim :)
@Paul (13.04.2015 22:56): Rozhodně, ten patnáctiminutovej závěr má jedinej hlavu a patu a logiku. Jinak já oba ty kretény (holku a kluka) zabil a Pagana nechal jít :) A přesně, člověk chápe tu pointu, ale stejně ho to sere, já u příběhu trpěl jako zvíře.
Hmmm, jako chápu že "pointa" je ukázat jak jsou oba extrémy (tradice/progrese) špatný a proto jsou obě strany insufferable cunts, ale stejně mě ta hra po příběhový stránce sere :)

Fakt jedinej kdo za něco stál byl ten Pagan Min, všechny ostaní bych v týhle hře nejraději povraždil, včetně těch dvou dementních feťáků a negroidního warlorda. Zlatej Jason Brody :)

dobrej youtube comment
"Best ending: join pagan at the beginning of the game"

souhlas, škoda že pak je herní doba 15 minut
@Garret (13.04.2015 19:48): Unity právě má některý novinky který to zlepšovaly, ale tady není fakt prakticky nic :/

A jako by to nestačilo, i příběh a postavy mi tu přijdou naprosto o ničem. Amita i Sabal jsou kreténi který bych nejradši odstřelil na místě (o Longinovi ani nemluvě), Ajay je naprosto nevýraznej týpek, jedinej Min je aspoň sympaticky namluvenej, ale že bych se u jeho vysílačkovejch proslovů nějak extra bavil se taky říct nedá.
Zbývá mi posledních 6 kampaň misí, chci to dohrát než se odemkne GTA5, ale moc se mi do toho nechce :/

Ubisoft bude muset máknout pokud moje prachy budou chtít i příště. Tenhle cut and paste design se mi už hodně silně zajídá.
@joddy (13.04.2015 14:28): to se mi stalo taky. sice mám originál, ale hrál jsem opatchovanou cracklou verzi. hra mi vždy na konci mise celá zamrzla, nakonec to mělo něco společného se SSAO nebo tak něco... s minimálními detaily už to bylo cajk.
Zdravim, nevie mi niekto povedat ci sa da tato hra spustit na notebooku s hd8750m bez toho cierneho stvorca v strede obrazovky ? Takto je to nehratelne, ako robilo to aj pri FC3 ale tam sa nakoniec naslo riesenie, no tu si s tym neviem poradit :(
@mischa.cz (12.04.2015 12:13): Shangrila je hodně zabugovaná, hlavně u pirátských verzí. mně pomohlo snížení detailů na minimum a po skončení mise zase zvýšení, jinak lidi radí přejmenovat dočasně patch.dat a patch.fat soubory. to ale nemám odzkoušené.
Zdravím.Dá se v FC4 přeskočit mise nebo checkpoint?Sekl jsem se v Shangri la.Jak vylezu s vody ,tak se nechce načíst postup a jen tam běhám a nic se neděje.díky za rady
@Paul (07.04.2015 16:59): Mě asi sere to, ze jsem FC3 dohrál před tímto. Páč tady to horský prostředí se mi líbí mnohem víc, ale kopirak gameplaye to zabíjí, prostě jednou a dost, se nejspíš nedonutim to dohrát..