@fak (07.04.2015 07:13): jasně že je to detail, ale právě takový detaily tvoří celek. U ubi mě to ale moc nepřekvapuje, tahle firma na detaily kašle.
Jinak to jako je dobrý, ne že ne. Je to ale totální kopírka trojky. Hodně to zachraňuje to nádherný prostředí. Ale je fakt že po Dying Light už je FC4 trochu vyčpělost. Techland Ubisoftu ukázal jak se to má dělat.
Trochu dementní dotaz - jak do ruky vezmu tu mačetu ?
V tom prologu jak se spadne s tím autem tak jsem měl dvě zbraně, AK47 a tu mačetu a mohl jsem je střídat a mít v ruce obě.
Nyní mám luk, AK a revolver, ale už jaksi nevím jak do ruky vzít tu mačetu, pokud to vůbec jde.
Aha, tak DLC s Yettym ještě nevyšlo, přitom ve hře už na to byl leták. Mimochodem ten Yetty je vidět už v původní hře, docela mě zklamalo, že je potřeba DLC k plnému zážitku, které si samozřejmě nemá význam kupovat.

Každopádně teď už nebrání vůbec nic udělat Far Cry s dinosaurama :)
Ahoj všichni.
FC4 má suprový map editor, je tam nespočet možností, jen jsem ještě nepřišel na to, jak vytvořit vodopád, nebo potok. Ve stručném manuálu ve hře píšou, že to jde, ale nevím jak tu vodu editovat,aby tekla. našel jsem pouze výšku hladiny....Kdyby jste někdo věděl nějaké triky, pomohlo by to určitě i ostatním.
@Crash (26.01.2015 12:49): Podla mna je to zase taky trosku odrb.... maskuju to akoze banuju kluce nakupene z kradnutych kreditiek ale v skutocnosti 99,9999% zablokovanych tvoria iba obycajne cezregionalne kluce aktivovane pomocou VPN.
To vyzera byt taka ta klasicka trapna propaganda, kde pouziju nejaku staru kauzu co sa niekde niekedy stala a urobia z toho vlajkovu lod, ale pritom ide o nieco uplne ine.

Ja mam z Kinguinu, ale kupoval som EU locked key a stale to mam v library.
Tohle mi nedá spát.

Jak sbíráte ty masky, které za sebou nechává Goat killer, tak v jednom vzkazu má souřadnice x684.7 y674.1. , posbíral jsem všechny masky a koukal po těch souřadnicích a nic, googlil jsem a nic. Nevíte někdo něco? :) Jde Goat Killera zabít?
Tak dnes se mi konečně byla přivezena krabička z ČR obsahující Vánoční dárek od maminky - FC4, takže se budu velmi těšit. FC3 mě strašně bavil.
@M.a.t.t. (26.01.2015 09:19): Víš kolik je s tim práce? Kor když se tam mezi sebou řeže poblázněnej panbíčkář a feministická kráva? Uf. Radši zpátky na 5th avenue nebo kde to Ejdžej bydlí :)
@M.a.t.t. (26.01.2015 09:14): Však jim to taky vyčítám. To mě sere na téměř všech open world hrách. Ale Jason měl vnitřní motivaci zachránit kámoše, tenhle nemá NIC. A pro mě to nejsou nepodstatný maličkosti, když mi to zkazí celou hru, která mě jinak vlastně bavila.

A sorry, ale kdybych přijel do Kyratu a někdo mi ho předal, mažu zase domů :D
@Walome (komentář): Ten jediný "logický" koniec v skutočnosti znamená všetko, len nie návrat hlavného hrdinu do USA, čo ti asi ušlo.

Inak už som prišiel na to koho mi pripomínaš - Fuku. Aj ten sa často, ak ho niečo nebaví, chytí nepodstatných maličkostí a pitvá ich dopodrobna. Ale fakt, že nemáš žiadnu motiváciu sa pustiť do odboja, je čisto len a len tvoj problém, niečo podobné by si potom mohol vyčítať stovkám, ak nie tisícom hier. :D Ovšem niektoré vedľajšie misie sú fakt blbé, to zase áno, ale to boli už v trojke. Pagan Min mi zase prišiel doteraz najlepší záporák celej série :)
@Garret (25.01.2015 18:51): Tak tak.

Wow, tak abych po konci mohl zabít Amitu, musim jít do nějakýho no name města, bez logiky. Ten závěr je fakt debilní, nehledě na to, že mě za ní poslali ti dva vyhulenci. Co oni s tím maj společnýho??? Jinak toho hlavního záporáka jsem nechal jako jedinýho naživo a jsem s tím spokojen :D
Uf, tak to má za sebou! A ten dement v rádiu furt vyhrál, že Sabal vede stezku, i když je mrtvej :D mmch ke konci jsem měl chuť zabívt všechny ostatní, kromě toho hlavního záporáka, naštěstí vypadá to tak, že hra mi to dovolí.
@Walome (11.01.2015 17:59): Já to střídmě hraju několik týdnů a mám zatím 60% a doposud mě to baví. Stejně jako ve trojce mi přijde zábavnější ta "rutina" osvobozování outpostů a plnění úkolů než postup v hlavní misi. Amita je moc zaslepená a Sabal moc staromódní, to je pak prašť jako uhoď s nima ;)
Já teda poctivě plním všechno, takže i huliče, jeden trochu připomíná toho kreténa z Trainspottingu, ale pochybuju, že to byl záměr ... doufám, že součástí jejich poslední mise bude, že je Ajay zmlátí ;) Shangri-La mě taky neba, ale tak ty mise se dají prolítnout během pár minut ...
@Garret (11.01.2015 12:20): Protože na některý hry nejni jiná možnost.

Ale Shangrila dáva smysl aspoň z pohledu motivace postavy, ty huliči vůbec. Když teda pominem to, že jsou děěěěsně nesympatický.
Ty úkoly pro ty huliče jsou TAK debilní. Proč bych za nima chodil, když mě dycky zfetujou? Nikde není ani zmínka o tom, že je hlavní hrdina hulič a poprvé je za to chce zmlátit a pak tam chodí jen tak pro radost... bože.

@Indian (31.12.2014 12:14): Hrát v roce 2015 neostrý a pomalý hry mi přijde prostě nesmyslný.

Btw to radio jim nefunguje, Amita vede Golden path a ten vůl v radiu tvrdí, že Sabal.
Tak sem to včera hrál na PS4. Těch skoro 60fps vypadá skvěle, celkově je grafika na dost dobrý úrovni, ale na ultra na pc to prostě nemá ani náhodou.
@Walome (30.12.2014 11:52): měl jich několik. jeho rozjímání nad svým análem, který je tak čistý, že bys na něj mohl hrát jako na píšťalku, nad sraním nomádů na dlouhých cestách nebo trenkama Ajaye, který si je už několik dní neměnil... btw, právě jsem zjistil, že rádio jde vypnout :-) ("=")
@Garret (30.12.2014 11:40): Jen jedna :D jako já bych ho taky vypnul, což o to, ale občas z něj vypadne něco vtipnýho. Bohužel je schopen za jednu jízdu autem říct, že Sabal vede Zlatou stezku aby následně řekl, že ji vede Anita ale tak...
Ale docela mě baví jak si hra dělá srandu (nejen) sama ze sebe. Při lovu medojedů se hráče hra 3x zeptá, jestli do toho skutečně chce jít :D nebo ten z rádia furt naznačuje, že je divný, že hlavní hrdina nemusí chodit na záchod a ještě něco v tomhle smyslu tam řešil.
Tak to já fast travel používám a nestydím se za to. Už mě to prostě tak neba a ne vždy mám chuť jet k misi hodinu, protože cestou potkám troje komanda, dva nosorožce a dvě side mise. Ale někdy se rád projedu, ale to cestování mě stejně nejvíc bavilo ve dvojce a víc teda i v trojce.
@mazar1234 (29.12.2014 13:19): hm, jestli je potřeba na 100% i preteky, tak na to taky seru. tak hluboko se nesnížím. no neva, ještě chvíli budu blbnout a pak počkám na nějaký pořádný mod, abych to mohl začít hrát znova v trochu více survival duchu.
@Walome (29.12.2014 10:50): Shangrila je cista debilina a ukazkova herna lobotomia par excellence, ale clovek to tak nejak musi splnit aby mu nabehli percenta :-0.

Ja mam uz myslim okolo 45 hodin a nejakych 94%, (fast travel obcas pouzivam, ale nie kazdych 5 sekund) ale na 100 to nedam lebo by som musel prechadzat aj vsetky tie Kyrat-films preteky co proste robit nebudem, absolutne vobec ma to nebavi robit a splnil som len to co som musel na odomknutie skillu. Taktiez asi neodomknem poslednu zbran, co vyzaduje level 10 v Arene, som L6 a uz sa to zvysuje tak strasne pomaly ze na to seriem.

BTW ten spawn, no je jasne ze hra cely cas realtime neprepocitava pohyb vojakov a tak, ale ich v potrebnej chvili zhmotni niekde okolo a oni akoby pridu na miesto urcenia, to je OK, lebo tak sa to javi akoze prisli a prakticky nie je viditelne ze sa niekde zhmotnuju zo vzduchu teleportom.
Ale v tej misii, kde treba znicit 3 delostrelecke baterie, tak v tej faze ked uz su tam saperi, ktorych treba ochranovat, tak najprv prichadzali normalne od spodu dedinky a bol to standard, ale potom pri tretej baterii co bola uplne hore som sa trosku vysunul v domneni, ze zase pridu odspodu a budu liezt hore, lenze ouha, zrazu sa mi pol metra za chrbtom zhmotnilo 5 vojakov (cize len tak uprostred dediny), navyse boli otoceni smerom k delu takze ma nezaregistrovali a ja som ich v sekunde skosil jednou davkou z MG42 od chrbta :-0
Celkom ma to pobavilo, nie ze by som to bral akoze kvoli tomu uberiem 40% z hodnotenia, nic take. Len to bol jediny moment co som zazil, kde to bolo tak strasne do oci bijuce ten teleport.
@Walome (29.12.2014 10:50): jo, feťáci mě vůbec nebaví a Shangri-la, tam jsem udělal jen dvě mise.

co se času týče, dost na to má vliv i fast travel. já ho třeba vůbec nepoužívám. podle tohodle by mělo 100% trvat 47hod, ale počítám, že to je čas s použitím fast travelu.
@Garret (28.12.2014 23:40): Jsem na tom podobně časově i procentuálně, ale dohráno ještě nemám. Některé mise jsou vyloženě debilní (hlavně ty feťácké), ale hlavní linka jako taková mě baví nejvíc. Ovšem Shangri-la, to je to pravý utrpení.
tak dohráno na 68% za 35hodin. v hraní budu pokračovat, ale i tak je to ukrutně rozsáhlá hra - asi největší FPS, co jsem kdy hrál.
Tak aj tu sa v naskriptovanej chvilke nepriatelia len tak vyspawnuju zo vzduchu teleportacne na urcenom mieste, ale na vlastne oci som to videl len raz pocas celej hry co je celkom dobry vysledok.
[přesunuto z komentářů]

když zapnu hru naběhne mi jenom "black screen" a já nevím jak se tété věci zbavit kdybi někdo věděl prosím kdybi byl tak hodný a poradil (hru mám originální).
[PC] Patch 1.6.0 released.

Filesize: 1.36GB

Added hotkey for toggling the HUD on/off (F11)
Fixed an issue when the game loaded incorrect save from Uplay Cloud
Fixed an issue with performance drop for Crossfire Multi-GPU
Fixed an issue with broken shadows in the northern region
Fixed various Controls issues
Fixed various Graphic issues
Fixed various IGE issues
Fixed various UI issues
Fixed various Uplay/Steam issues
Memory usage reduced
Po 25ti hodinách mam splněno 50% a mířím na sever... Uf, to je hrací doba celé trojky i s DLC.