JA se divim ze to nikdo neresi, protoze to neni mym PC ale enginem hry, tohle je presne ono (viz odkaz YT nize) a borci na to musi vytvorat mody aby to vyresili, jen me nejde do hlavy ze tady o tom nnikdo nepise a neresi to,, to kdyz hrajete ste tak slepy ze si toho nevsimnete? mne to uprrimne dost vadi, ale nastesti se s tim nic delat neda, takze nemam nutkani se v tom vrtat a patrat co,proc a jak... holt se snazit vlastnimi silami si toho nevsimat no, ale ze tady o tom nikdo nepise? Bud ste slepi nebo vam to pride normalni XD
https://www.youtube.com/watch?time_conti ... 3w&feature=emb_title
Nevite cim to muze byt, mam to jen ja nebo je to chyba hry? Tezko to vysvetlit ale u urcitych objektu (ne vsech) hlavne ve vnitr budov se jaksi divne chovaji textury,resp. jejich nacitani. Kdyz se dostanu na jasne danou urcitou vzdalenost tak se jakoby u daneho objektu zmeni pixely ktere vypadaji jako ze stareho Doomu z 90. let a hned po te prejdou zpatky do tech textur, a zas kdyz couvnu a dostanu se na stejnou vzdalenost tak to stejne. Je to dost otravne se na to nesoustredit pri hrani. Cim to muze byt a da se s tim neco delat? Zkousel sem vseschna mozna nastaveni grafiky, kompatiblitiy, tweaku v INI, v Radeon softwaru ale nic nepomohlo

je to jako to popisuje tady: https://steamcommunity.com/app/298110/discussions/0/624075566829855262/
Dohráno. V zásadě tomu nemám co vytknout. Atmosférická, vtipná, akční pařba. Skvělá podpora gamepadu, jelo to solidně na GTX660. Prostorový zvuk solidní, nicméně stále řešící jen osu X (něco se děje sto metrů nad vámi, za skálou, ale v ose X metr od vás? Tak to kurva uslyšíte, jako by to bylo metr od vás! Tohle asi bude problém všech her bez podpory Atmosu...). Co mě jen naštvalo, že než přišla mise s tou hvězdnou bránou, preventivně jsem udělal všechny vedlejší questy (VHS, zvířata, atd.), abych si vymaxil zbraně, což mi nakonec bylo dost k ničemu :-( Super byla rychlost přesunu po mapě a vyzdvihnout musím animace. Ty jsou prostě bomba.

Konečný dojem více než pozitivní. Možná dáno tím, že to pro mě bylo první FC...
Hodně mi to atmosférou (díky hudbě nejspíš) připomíná Tron 2.0, resp. je to takový Tron 2.0 meets Turok :-)

Jinak nevím, jak jste to mohli dohrát za 3 hodiny jinak než speedrun stylem. Jsem na začátku a ty tři hodiny už budou pryč.

Jinak po trapárnách z Dice konečně hra s plnou podporou gamepadu. Stejně nejvíc nemůžu z toho VHS intra :-D
Dohráno - pecková hra, trošku krátká a trošku tmavá, ale hlavní postava je fakt super :)
Zatraceně, u všech uložených pozic mi to hlásí, že jsou zamčené. Žádné návody z internetu nefungují. To je skutečně špatný vtip.
Pecka, takhle melo vypadat cely Far Cry 3 a aspon by nepusobilo tak debilne :)

Jeste ze jsem si dal na cas a nehral to v den vydani. To by mi asi vadila schematicky stejna hratelnost, ale takhle s odstupem pekna jednohubka, ktera se hraje jednim dechem.
No tak bylo to trochu chudší, ale zas za ty prachy ... Ubisoft asi neměl v plánu nic velkého.
No jakože myslím že pecka hra :D celkem sranda. Připomělo mi to celkem dost starších hitovek.
Však je to napísané v popise, ale začínam mať dojem, že ich ľudia asi nečítajú a nie je to prvý krát.. ;)
Tato hra je stejně jako normální FC3 otevřená, nebo je to přímočará FPSka?
Na steamu za 6.7 eura.
Ale počkám ještě až to bude kolem 5 dolarů, na impulse buys už mám příliš velký backlog.
Samozřejmě - najít crack znamenalo cca dvě minuty. Rozdíl oproti originálnímu postupu je asi 120min.
Ten pták, ten Fénix, ten má pravdu, já to praktikuji stejně, jedinou hru, kterou jsem si koupil hned jak vyšla, tak byl Stalker: shadow of chernobyl a Call of Pripyat - takže vlastně dvě hry :)
Ostatní vždy nejdříve po roce, kdy už byly řádně opatchované či patche na světě, pak se alespoň nemusím nervovat se spuštěním a nemožností hru dohrát, či být nasrán jejímy častými pády. Jedině kde se mi to moc neoplatilo byl Test drive unlimited, jelikož v době koupě už komunita kolem hry moc nežila a on line také zase až tak moc hráčů nebylo :)
@mazar1234 (16.06.2013 08:57): Nejlepší je volit svou peněženkou a podobné věci nekupovat, druhá úroveň spočívá v přesvědčování ostatních, aby podobné věci nekupovali. Já se to takto snažím provádět u některých obzvláště otravných DRM (u Max Payne 3 jsem netušil, o jakou zhovadilost půjde) a u zjevně nekompletních her, kdy čekám na GOTY se všemi DLC (jako jsme se bavili nedávno u Skyrimu, jinak takto čekám třeba na Borderlands nebo nové Metro). Až bude většina lidí kupovat hry až dva roky po vydání za poloviční cenu a komplet, tak dají vydavatelé pokoj, pro DRM platí totéž.

Jinak hledáním cracku většinou člověk neztrácí čas díky existenci stránek, které se na podobné záležitosti specializují :-)
@Phoenix (16.06.2013 08:54): Tak jasne ze crack to vyriesi, ale nie je predsa rozumnejsie postrielat tych dementov co to tam pchaju nez stale stracat cas zhananim nejakych crackov?.

@Sinister (16.06.2013 00:41): Inac ja som s tym ziadne problemy nemal ale mam to kupene normalne na Steame. Deathspank to aktivoval cez kod co mu poslalo AMD ku grafickej karte a tiez mu to v pohode islo. tazko povedat kde je chyba, ako u mna s tym Max Paynom 3.
@mazar1234 (16.06.2013 00:39): Pod to se s radostí podepíšu a vykonám.
Já se těšil celý den, až se k tomu dostanu a... a prostě se k tomu nedostanu.
Ať jdou do hajzlu. Vedle EA je tohle druhá firma, od který si už originál nepořizuju. Super. Ušetřím.
@Sinister (16.06.2013 00:34): THIS IS UPLAYYYYYYYYYYY!

Neplac, ja zase neviem spustit Max Payne 3 kvoli tomu retardovanemu Rockstar social club loginu, proste sa nevie prepojit so Steamom...... hra sa mi zasekne na hlaske "initializing". Kupodivu ale LA Noire isiel uplne bez problemov takze nechapem vo co gou.

Osobne by som bezmilosti zakazal vsetky tieto dementne Next-level DRM retardacie typu Origin, Uplay, Social club, GFWL a podobne nezmyselne chujoviny.
Okamzite kazdemu kto by to chcel implementovat do hry priamy zasah 20mm kanonom do gebule.
Co je sakra zač ten zp*čenej uplay?! Koupil jsem si hru v krabičce, nainstaloval, registroval se na ten nesmysl, zadal kód, jak je vytištěn na 'manuálu', uPlay mi třeba 10x nahlásil, že ten kód není správně (JE!!!!) a teď jsem dostal zprávu, že mám 60min ban kvůli příliš mnoha pokusům aktivovat svou hru?! Co to má být?!
@pipboy (06.05.2013 20:37): ze zacatku v tech koridorech mi to prislo trochu neprehledne, ale da se na to zvyknout :)

stejne nejradsi mam, kdyz jsem hodne zranenej, nemam lekarnu, zmacknu qecko a on vytahne ten posilovac ruky a zacne mackat :D
Kvalitni recenze od pana Fuku.

Uz musim konecne zkusit aspon to demicko. Popis luku a tutorialu genialni. Prijde mi ale jako obrovsky meta humor, ze to pochazi od Ubi, kterej se vsema podobnyma kriplovinama prisel a dal je vsude bude cpat.
hodně mě to baví, už jen dvě mise a dohráno. Je to vtipné, graficky slušné, hratelnost dobrá =)
@Sinister (02.05.2013 22:14): Asi jak komu to sedne. U me byl nejvetsi problem prave ten vizual ala Tron (proste jako kdyz chodis porad s termovizi). FC3 jsem hodnotil 100%, protoze to pro me bylo prekvapeni roku, silny pribeh, nenastavajici stereotyp (pokud nepocitas obsazovani vezi a k nim pridruzene stejne ukoly).
Ta hra me neuveritelne zklamala a to jsem se na ni jako na priznivce FC3 tesil. TA stylizace mi vubec nesedla a po 20 minutach sla hra pryc z hdd. Bylo to moc preplacane, neprehledne a uz v prvnich minutach jsem citil, ze se blizi stereotyp.
@GodOfTheSick (01.05.2013 22:07): nechápu kam narážíš se save systémem v Bioshocku Inf., přijde mi naprosto normální, ale tady je to o dost horší. bohužel.

nula určitě není fér, protože to je hodně originální akce a jako taková nemusí sednout každému. což není důvod jí hned odpálkovat s nulou.
Z traileru to vypadá pěkně, stylizace perfektní, první krůčky nadšení, ale jakmile se to začne hrát (střílet)...tak je to hodně velká slabota. Akce stojí vyloženě za prd. Ani se nedivím první zdejší nule. A kdo nadával na špatný systém ukládání v BioShock Infinite, tak Blood Dragon určitě nerozdýchá :-)
I hate tutorials and this one is terrible.

Zacina to dobre.... hlasky budu intenzivne.
Z 400 CZK to má vyjít v pátek, za tu cenu to je MUST HAVE pro mne, jen takový dotaz, pojede mi to samostatně? Jelikož FC3 nevlastním...
Vy to uz vsetci hrate do prdele alebo co? Som sa hlupo domnieval ze to bude mozne instalovat az dnes po 19 hodine, Ehm, Ehm.
To je tak neuvěřitelná guilty pleasure záležitost, naprosto nechápu, jak s tím mohla přijít jakákoli nonIndie společnost. Z celého zasazení čumí takové nadšení a současně parodování klasických osmdesátkových filmů (jak kvalitních, tak naprostých sraček), jaké jsme donekonečna sjížděli na VHS, že to opravdu může pochopit asi jen člověk 25+ a to ještě ne každý, komukoli jinému to opravdu přijde jako špatný vtip.

Každopádně mě těší, že je dnes Ubisoft schopen přijít s něčím, co pravděpodobně naprosto nepochopí valná většina herní scény.
Při pohledu na to se mi z těch barev taky dělá trochu blbě, ale aspoň si člověk nemůže stěžovat, že by to bylo jako většina dnešních tuctových FPS. I když herní náplní se od těch tuctových třeba lišit moc nebude.