@Bodkin (24.04.2018 00:56): U BOS. Jakmile se k nim pridas a budes mit pristupnou tu jejich vzducholod tak ten jejich proviantak prodava svetlice pro privolani ty helikoptery (ted nevim jak se ji rika). Proste ji nekam hodis kde je misto a za cca minutu prileti. Pak to funguje stejne jako fast travel po mape jen s tim ze ten let absolvujes. Myslim ze ji ma i institut ale tam jsem to nikdy nezkousel. A muzou vas sestrelit, ale kdyz mas nejakej lepsi power armor tak se to da prezit ten sestrel. Proviantak jich ma vzdycky jen par tech svetlic a po case se mu naspawnujou v obchode dalsi. Takze se s nima musi trochu setrit. A moc se tam v tom letadle nemel, ses jako strelec a kdyz tam delas psi kusy tak se to bugne a zmizi ti zbran docasne, pripadne nemuzes vubec strilet. Ne ze by tim rotacakem z toho letadla slo neco mensiho trefit :)
@Charllize (23.04.2018 23:12): Hele, když už jsme v tom, kde seženu ten 'transportér'? Nějak si nepamatuju, jestli to bylo v původní hře (tam jsem to nepotřeboval), ale teď na Survival bych za odvoz na místo ruce trhal.
Místy je to taková debilita, že se tomu už nedá ani pomalu věřit jaká. Vojenský objekt, uzamčený výtah přes terminál. Sjedu dolů, tam zmutlej medvěd a jiný vstup tam není. To jsem nevěděl, že Yao Guai je tak inteligentní, že si odemkne výtah, sjede do podzemí a pak ho z terminálu dole zase zamkne. Hmm, dobře von.
@Charllize (13.04.2018 10:13): aha to jsou věci
mě to právě vždy odradilo že nejsou achievy, asi jsou pro mě důležitější než bych si myslel

Hele pro zajímavost, až to budu chtít někdy zas hrát:
Oživoval někdo npc přes konzoli? stalo se mi že při útoku supermutantů s raketomety zahynula jedna ghůlka z tý vesnice kde farmaří v bazénu. A všiml jsem si toho až o stovky hodin později :). Blbý je že to zrovna byl jejich obchodík a díky tomu jsou pořád neštastní. Zkoušel jsem ji oživit ale nepovedlo se mi to pořádně, jen tam stojí a čumí. Nepovedlo se mi zprovoznit algoritmy npc aby zas fungovala normálně.
Chtělo by to pokročilou nekromancii,plnohodnotné oživení, ne jen trapné rozhýbání mrtvých, co dokáže vyčarovat každý.
Tvl hilfe, bug v mystery of cabot house.... dovalil jsem s Jackem do ústavu a sekne se mi u dveří do chodby a nejde dál. Už jsem tam byl předtím, všude mrtvoly a ten kretén se ne a ne hnout. Navíc tu ani není Edward. Nějaký tipy? Předchozí úkol s nima jsem měl taky bugnutej, muselo to jít přes konzoli. To jsou kšefty s Blithesdou fakt...
Tak včera jsem upgradoval mód Scrap Everything, kdy jde sešrotovat už vážně skoro vše. Přidal jsem nějaký parády s počasím, ale ty Sims se ne a ne projevit...
Sim nemusíte používat celý, jen prostě dáte pár těch industriálních ploch a zbytek si normálně postavíte. Továrny, doly i čističky si už pak postupně vyrostou samotný.
@Korbitch (04.04.2018 13:44): tak někoho to právě moc nebaví a chtěl by tam radši města místo postav si sám. Ono to zas neznamená, že si tam nemůžeš nic postavit sám, ale nemusíš začínat na "zelené louce".
V těch modech přímo u hry je i ten mod se Simíkama, včetně rozšíření pro industriál nebo osadníky. Moc dobré, moc.
@Boumen (31.03.2018 21:53): Na Nexus se vykašli. Přímo v menu jsou modifikace. Registruj se na stránkách Bethesdy a pak už začni rovnou stahovat.
Scrap Everything umožní sešrotovat většinu bordelu v osadách a tím zvětší prostor pro stavění, Healthier Commonwealth zase přidá zelenou trávu, kytky a listy na stromech. Tales from the Commonwealth přidá spousty questů, postav a nějaké společníky. Modern Firearms přidává moderní zbraně a výzbroj. Přestřelky jsou pak na very hard mnohem líp vyvážené a realističtější. Můžeš třeba koupit i personal jetpack, který lze použít na každé oblečení. A jelikož tě nebrzdí váha energozbroje, můžeš letět mnohem dál a výš. Další pošlu z domu. Mám jich aktivovaných asi 15.
@Boumen (31.03.2018 21:53): zkušený hráč co se módů týče, ale celkem sleduji co vychází už nějakých půl roku. Určitě bych ti doporučil Sim Settlements, pokud tě zaujala "stavěcí" část hry. Už si teda nepamatuju co bylo všechno třeba stáhnout. Na Nexu to nevidím, protože už to mám:), ale fakt to stojí za to. Má to už hromadu rozšíření, ale skvělé je Rise of the Commonwealth. Jsou to "plány" pro stavbu osad, čili osady se ti postaví samy a jsou fakt zajímavě udělané a zapadají perfektně do hry. Ty mezitím mužeš hrát hru, questy, crafting, atd.:).
Zdravim vas.
Hru mam origo i s modama krom jedonho.
Najdu zde zkuseneho hrace co se tyka dobrych a vylepsujicich modu z nexusu.
Prikladne. Na vylepseni zbroji,zdrani,settleru,krajiny,budovani ci pripadne nakych lokaci nebo ukolu.
Nake mody mam ale nektere si zadaji stazeni dalsich modu pro svou funkcnout. Nechci psat abych k jednomu vylepseni musel stahnout dalsi dva nebo stri mody. Ale nechci k jednomu vylepsujicimu modu stahovat 10-15 dalsich aby mod fungoval.
Predem dekuji za doporuceni nakych modu. :)
@Bodkin (23.03.2018 10:48): jednodussi restart je proste se zvednout od terminalu po dvou pokusech, pak ma clovek zase tri, samo nanovo:)

@Feidias (23.03.2018 14:33): jo me to taky nebavi, ani se ti nedivim. vzsade to delam tak ze nahodne davam slova az se to otevre, obcas si hlidam pismena kdyz to ukazuje ze shoda byla nula..ale ze bych se s tim nejak paral a hledal nejaky zavorky a brejlil do toho jak baca do bible, to ne:) Ale nevynechavam je, preci jen jsou za to expy, coz tu prudu vyvazuje a i me zajima co tam pak pisou.
hooodně dlouho mi trvalo než jsem pochopil hackování terminálu (ve trojce:) a doteď jsem to myslím nepochopil úplně. V nějakém videu jsem viděl, že se dá ještě nějakým způsobem zúžit počet správných možností. Určitě je to na youtube vysvětlené, ale ono jde o to, že mě to vlastně vůbec nezajímá:). Mě minihry ve hrách vždycky nebavily. Nebaví mě to ani v Deus Ex, ani jinde. Teď jsem rozehrál Prey a dočetl jsem se tu, že tam je obzvláště otravna, tak na to se netěším...
@Garret (19.03.2018 00:30):
to ano to hapu, ale ted se mi tam zobrazuje zakladnich 28 perku ... na leve strane mam
L01 a 7 perku
L02 a 7 perku
L03 a 7 perku
a jde tam videt ze i dole jsou dalsi, ale k tem se nedostanu... Tak me zajima kdy se mi zpristupni i ty dalsi abych si je mohl vubec odemknout....
@Garret (13.03.2018 20:59): Jednou se mi tam ukazal, od te doby tam opet neni. Nahrano mam uz nekolik desitek hodin, ale cert to vem.

Jinak zatim quest s nejlepsi myslenkou asi dlc Machinist, "ktery" naprogramoval roboty tak, aby pomahali nahore ve svete lidem, jenze oni si to prebrali trochu po svem a prepocitali si, ze nejvic lidem pomuzou tak, ze je zabijou..
Zdravim,
chci se zeptat ohledne perku....
Ted jsem na urovni 37 a zatim mam moznost otevirat jen ty zakladni perky, ale nekde na screenu na netu jsem videl ze je jich mnohem vice.
Treba u terminalu to chce perk hacker. Myslel jsem si ze ho ziskam kdyz najdu nejakou knizku, ale tak to nepujde.
Na cem to zalezi, to ze se mi zpristupni i ty dalsi perky k odemceni ? Az dojdu do urcite casti hry ? Nebo si musim odemknout vsechny zakladni perky a pak budu moct odemykat i ty ostatni?
Diky za odpoved :-)
@pajmič (komentář): LOL, timhle komentem si to zabil kurde :D

Nemá smysl si roztírat nuka colu kolem huby .. LOL podruhe

Příběh nezajímavý a ne příliš smysl dávající. Ve Falloutu 3 jste hledali tatku, zde jako tatulka hledáte uneseného syna, super. Co budeme hledat příště? Ztracenou kočku? ... LOL potreti