@Korbitch (17.11.2013 22:58): Mne prisiel najslabsi tiez ten UFO DLC, ale asi jediny "nie zly" DLC je ten ehm, ehm, ako sa vola..... co pridava +10 level cap a na konci ide ten obri robot.... kua par rokov a uz si to nepamatam :-).
Jj to DLC s ufonama je vážně asi nejslabší souhlasím... Je to takový sice vtipný zpestření, ale herně kdybych to nehrál tak se nic nestalo:)
Až na to, že dost úkolů tam mělo více řešení. Jediné DLC do Fallout 3, které nebylo právě přímočaré.
Jo tak tohle DLC se mi fakt líbilo, perfektní dost rozsáhlé prostředí, postavy, příběhy a úkoly paráda. Mnohem lepší než v základním Fallout 3, kde je všude pusto, prázdno a nuda. Jen ta obtížnost, i se schopností těžkých zbraní na 100, v energozbroji s rotačákem mi ti naháči dávají pořádně zabrat. Ale i tak ve výsledku to hodnotím velmi pozitivně.
do point lookoutu jsem přišel hodně nabušenej, vylevelovanej perfektně na muj styl hry. a zatimco všude jinde jsem z enklávanů trhal brdění, tady mi "naháči" hodně odolávali ,až mě tato nelogičnost celkem zprudila a hru jsem odložil a už se k ni nevratil... jinak vše ostatní je fajn.
UMPiCK: Ono je to tím, že nezáleží na výbavě. Řekl bych, že monstra prostě levelujou s tebou. Já jsem tam měl normálně energozbroj, byl jsem celkem nabušenej už a stejně mě dávali.
Já do týhle lokace naběhl během normální hry nevimvkolikátym levelu a zatímco jsem si mutanty dával k snídani, banda vesnickejch hejsků mi nakopala prdel. Takže jsem to musel vzdát.
Zatím nejlepší kousek falloutu v Trojce. I když se dost rval s Redneck Rampage.
heh i když vypnu totálně vše tak signál tam je pořád takźe problém je takový že DLC asi vůbec nenačte, až hru dohraju a pojedu znovu (což udělám s radostí) tak to důkladné pořeším..
edit:na druhou stranu veškeré věci z pittu tam jsou, i otrokáři, jen prostě nenačte Q a tím pádem ani rozhovor z Werherem
edit2: možná nějaký příkaz na naspawnování Werhera by pomohl .. zkusím najít něco až dopařím Anchorage
Ten signál s werneovo vzkazem ti naskočí a quest ne? To je divnej bug.Určitě za to může nějakej mod.
Škoda že mi nejde pitt :( asi nějakým modem jsem ho znefunkčněl, Q mi nenaskočí, rádio tam mám, toho Werhera nebo jak můžu najít poslepu ale nic mi neřekne, tudíž ani do Pittu vejít nemůžu :(
Ne, mne Desmond nezradil : ).Hahaha já věděl že tomu mozku nemám věřit :P
hej ohledně konce, hádám správně že kdybych Desmondovi pomohl zradil by mě stejně tak jako to udělal ten mozek ??
Tohle DLC je vskutku parádní, skvělá atmosféra a zábavný questy, hezky rozsáhlý..takhle kdyby vypadaly všechny DLCčka.
hehe tenhle DLC je super, připadal jsem si jak Tony Montana když jsem musel skupinky nepřátel likvidovat atomovkou xD ale jako fakt nejvydařenější DLC až na odolnost nepřátel, a psychedelická bažina kde jehla zašívá zem je parádní xD
A vzhledem k zatím šibeničnímu termínu na práci (1 rok), taky spoustu nedodělaného obsahu. KOTOR 2 anyone?
Ale třeba půjdou využít nápady z Van Buren, na kterém se nadřeli dost a dost, a pak by ten jeden rok stačit mohl.
HEX - New Reno 2.0? Myslis New Vegas? Tak o ten strach nemam, aspon zatial nie. Jednak to nebude DLC ale plnohodnotna hra, a jednak na nom makaju veterani z Black Isle aka Obsidian (co by mohlo zo sebou priniest maximalne nejake tie bugy :-)).
A pak New Reno 2.0. A pak už asi 4. díl. Docela se divím, že vydrželi a nevzali nás do Commonwealthu, kde to bude taky samá zábava, když tam oodtud utíkají replikanti.
Vidlakov je v pohode a pochopitelny, nie vsade dopadli priamo bomby, cize tam posobila len radiacia...svet je velky. Ale...skratka uz to prehanaju. Mam pocit, ze najlepsi je Fallout 3 bez DLC packov. Anchorage bol ulet, Pitt mal aspon slusnu atmosferu, Broken Steel rusi definitivny koniec (co je imho chyba vzhladom na vyznenie celeho pribehu) a Point Lookout ukazuje uplne novu oblast, scenerie velmi fajn, ale...uz je to cele take divne, natahovanie, nehladiac na to, ze vyssiu obtiaznost tvoria len tuhsi protivnici a nic viac.

Este nas caka vesmirna lod, to zase bude srandy :(
tak nějak. posrali to pořádně. v Pittu to bylo chytře vyřešeno tak, že ti sebrali všechno a musel ses propracovat poctivě nahoru, tady ti všechno nechají, výdrž nepřátel stoupne nereálně vysoko. kromě toho, WTF? co dělá vidlákov v post-apokalyptickém Falloutu??? Bethesda to zkouší jak se dá, ale tentokrát to fakt přehnala...
hmm síce som to nehral, ale vyzerá to na riadne nelogickú náročnosť, nejaký ten uberpower armor vs hrdzavá lopata?
taky mě šokovalo, že vidlák s lopatou mě párkrát sekne a já jdu k zemi... v hellsfire armor s DR 50.
Uf, oni fakt zvysili obtiaznost! Ked uz na tych vidlakov nestaci Tesla kanon, tak to uz je co povedat. A nejako podozrivo rychlo sa mi minaju nasyslene stimpacky! Hmmm.