Jo, díky, už sem se na to mrknul. Na tý G4 to teda byly pořádný retardi ... a ten medvídek.. no už ten gravity gun mi přijde do Falloutu jako blbost, ještě střílet medvídkama, který budou trhat končetiny..

Ale jako FPS to možná bude dobrý. Jako Fallout asi ne, jestli na Howarda nespadne nějaká težká bedna..
Prosimvás, radši mi někdo hoďte link na video s tím Teddy Bear Gunnem, ať můžu taky flamovat :)
což je mimochodem jedno z mých tajných přání a čekám na to kdy to konečně nějaký vývojáře napadne a posunou Heroes pěkně kupředu, krásná představa;)

pak se snad někdo konečně vrhne třeba na pokračování AoE, myslim, že taková FPS adventura sérii AoE jedině prospěje:)
mne z tych ukazoch ta zmena pripada asi taka, ako keby zo serie Heroes of Might & Magic spravili diablo...
ani ne :) Vlastne secko co jsem od Behesdy chtel, aby to melo odpovidajici atmosefru (coz by snad podle tech zaberu i mohlo mit), aby to bylo RPG (coz teda zatim vubec nevypada :) ale tech par zaberu z vaultu slibuje aspon neco) s alespon prumernymi dialogy (cili nic tak uboheho jako predved Oblivion) a s questama o vice resenich v duchu Falloutu/PS:Tormentu. To posledni je asi ta nejnarocnejsi cast, ale kdyz ty qursty nebudou uplne tupe a atmosfera bude fungovat, tak to snad i ozelim :)

Rozhodne si ale nemyslim ze bych byl nejak narocny, treba ve srovnani s bandou uchylnych fanatiku z madbrahminu :) (kterou jsem sice nevidel, ale nepochybuju o tom ze se tam vyskytuje a planuje atenta na Todda Howarda, coz jim na druhou stranu vubec nevycitam :))

A teda doufam ze tam nebude pomer akce a rozhovoru blizici se Diablu - toho se ted bojim asi nejvic :)
Pipboyi, ty máš, už podle jména, asi vysoká očekávání, viď?
fakt doufam ze ve skutecnosti to neni zas takova banda curaku a inspiraovali se treba u bloodlines... ale... spis ne, ze. Takze ted uz je editor nutnost.
vystrelovani medvidku z cehosi mi taky nevadi, ale jestli s tim pujde treba i jen trochu efektivne zabijet, tak picovina jak svina. No vzheldem k tomu ze tady kazdy vystrel urval koncetinu a trefoval vezicky pri 7% sanci budu doufat ze je to jen prehnane pro ucely ukazky. (sic to samo o sobe je uz silne dementni, ale to asi i prezentovat sequel k jednomu z nejlepsich RPG vsech dob jako tupou brutalni FPSku)
A ještě si k tomu dodal aby to mělo damage třeba kolem 1 nebo něco takovýho, takže ti to bude k prdu tak jako tak a pokud nejsi schopen někoho dorazit laserem a mutanta doděláš třeba zásahem cihly tak to bude opravdu blbost do nebe volající:D:D:D a pokud mi dojdou náboje radši vemu obyč pistolku než tohle a budu se jistit jinou zbraní a ne takovou cipovinou, ale náboje mi opravdu v životě nedošly, bez munice jsem do nějakého konfliktu jen tak nevlítnul, minimálně sjem měl více zbraní, takže mně osobně to přijde naprosto zbytečné a pokud to má být humor v duchu starých dílů, tak pardon, ale moc mi to k smíchu nepřijde:) spíš jen jako zbytečnost, která by tam nemusela být.

Už jsem z toho celej odvázanej, zkusim si v F2 načít Mutanta třeba Vindicatorem, jen tak polechtat a pak ho zkusim udolat házením kamenů, schválně jak to půjde. Proboha:D:D:D:D
Co tam bude zbytečně? ty to pořád nechápeš? Do týhle zbraně budeš moci narvat spoustu věcí, třeba, já nevim, cihly, šutry, kusy stolů, židlí, co já vim, prostě věci který se tam vejdou a který jdou po něčem hodit.Takže se to bude moci použít k zabíjení (třeba v nouzi), pokud ti např. dojdou náboje do pistole (a přitom budeš mít nízkej melee skill na blízko).To, že tam jdou použít i medvídci je jen "side-effect", docela vtipnej, no a co?

Samozřejmě ale, pokud bude mít i v samotný hře medvídek schopnost zabít protivníka, tak to bude demence.
Osobně mi tahle zbraň nevadí, ani střílení medvídků.Spíš mi vadí to zranění co to způsobovalo (jak jí to rozebralo na údy) - ale pokud je to pro potřeby dema, a ve hře samotný budou mít tyhle neškodný věci třeba damage 1 tak je to v pohodě..
Ve hře to má fungovat jako takový rip-off gravity gunu. Tahle věc bude vystřelovat cokoliv co do ní nacpete. Že z ní při prezentaci lítaly medvidcí, jako ukázka toho falloutího humoru, a dav řval nadšením je věc jiná...
no pokud byly stížnosti na mluvící kytku ve Fallout 2, nechci vidět to držkování na "Teddy Bear Gun":D to už je moc i na můj vkus a rád se k držkování připojím:D
jezus ale na te G4tv ze sebe nemalo delaji retardy :) Jako rozprskavani spachali dobre (ovsem ta vecicka co strili atomovky v jednom z tych videi toho mutanta pri vybuchu vubec nerozprskla), ale byt z toho takhle vytlemeny... eehm.
(a ta strikajici kref po zasahu medvidkem... pfft.)
Paul, jo tak to jsem si nevšiml, já vůl asi koukal a hledal ty podstatné věci, které by mi připoměli, že koukám na Fallout a navnadily mě na koupi této hry a nějaký radio s nesnesitelnou hudbou mezi tyto věci skutečně nepatří, tak tedy přijmi mou pokornou omluvu Bethesdo, to radio je prďácký!
Vždyť je to tam vidět, jak si zapnul PipBoy, a naladil tam to Enclave rádio, jejich Marching song..není to normální herní hudba a nebude to povinný.To rádio je jinak jeden ze zajímavejch nápadů..
Ten rozhovor s ukázkou hraní a tleskajícím kvičejícím komparsem místo publika byl opravdu k pokukání:D zakončení bylo také originální "that´s the game", tak jestli o tomhle to všechno je, tak sorry Todde, ale si hrozná pí*a.

btw-ta hudba co tam hraje je ve hře, nebo si to ti troubové puštěji přímo ve studiu? Jestli to je herní hudba tak to už je jen ten pověstný vrchol a třešnička na dortu tohohle epického průseru:D
G4tv hands. Já jim docela záviděl jak si tu předváděnou demenci užívaj:)
Teď jsem zkouknul na G4tv ten jejich hands on (jak si tam pozvali exkluzivně Howarda).OMFG větší retardy jsem neviděl, fakt doporučuju zkouknout (a blejt).

Ale ta hra samotný pořád nemusí bejt špatná, z toho druhýho traileru (v HD, dá se stáhnout na ofic. stránkách) místy dost dejchala atmosféra.
to druhe video je o chlup lepsi, prinjemensim jsou tam zabery na lidi co se hrace nesnazej zabit :)
Příběh, jak tam nebude příběh, a souboje nebudou jen nutnou součástí vyřešení nějaké hádanky posunující příběh zas někam dál, tak to bude katastrofa. Nějaký volný pohyb po herním světě bez jasného cíle j ek ničemu. Musí tam být dějová linie a nepřátelé co se na vás vrhnou jen jako takové nějaké koření, ale ne účel hry. Když tohle pojmou dobře, tak to bude dobré. Když ne, no tak to začne být nuda a zklamání...
Paul - no vsadim se s tebou, že tuhle blbost stejně nikdo využívat nebude už jen kvůli tomu aby nemusel pořád koukat na ty trapný bullet time sekvence a proto, že to za chvíli asi dost omrzí.
vždyť já vím.. ale třeba použijou tu slovní hříčku v trailerech :)
Wow ty jsi blesk, že FO3 vyjde na podtim 2008 je známo jenom rok a půl :-O.
Já teda ten VATS docela beru, aspoň v teorii se mi to zamlouvá - orig. Fallouty jsem hrál vždycky s mířením (do očí), a tady budu moct mířit taky - a budou na tom aspoň záviset ty rpg prvky, počet action points a tak.A na druhou stranu, nemusím ten VATS zapínat kvůli každý kryse nebo mravencovi, jako jsem musel v originálech.Takže - teoreticky mi to dokonale vyhovuje.Ale v praxi to v těch videích vypadá...hrozně nezajímavě, nudně.
Teď mně napadla slovní hříčka - Fall + Out = Podzim + venku, tj. na podzim bude hra venku
Myslíš ten realtime s "cool" pauzičkou pro všechny blbečky co by netrefili ani vrata od stodoly?
Stejně nechápu jak v žádnym online zpravodajství z týhle prezentace nebyl ani náznak nespokojenosti s tim co Bethesda ukázala. Mylím, že recenze 90% a více už jsou dávno napsané...
Souhlas, ten komentar je neco desnyho, meli k tomu postavit nekoho, kdo umi mluvit. Hra celkove nevypada nijak spatne, ale ty realtime souboje jsou neco desnyho. No uvidime...
Full E3 trailer už je taky venku, začátek ála fifties je docela pěknej, ale pak se to zase zvrhne v přehlídku zabíjení a běhajících zombií, ermmm teda ghůlů...ach jo.Jsem fakt zvědavej na tu G4TV prezentaci, která by měla začít někdy v jednu ráno..
jesus fucking christ, tohle snad neprodaj ani jako FPS :)

jóóó, ruce Bethesdí levý jsou.....
jeina zajimava vec tam byla pohled na zbytky mostu. jinak fakt jak nejaka blba FPSka, jak rika paul meli ukazat jak se vyporadali s dialogama a ruznejma resenima ukolu a ne ze "fatman is realy cool", wtf. Vubec ten typek co to komentoval znel jako radny picus :)
Mě tedy nějaký 4% Howard nepřesvědčil ani kdybych o Falloutu v životě neslyšel, celou dobu jsem říkal, že to nebude hra na hovno, ale bude to horší než původní díly, a tvrdil jsem že jinak to třeba bude dobré, ovšem měním názor a podle mého to nebude dobré i kdyby to mělo jakýkoli název. Soudím minimálně bojovou stránku a systém, který mi celý přijde nudný, rádoby cool, trapný. Kdyby měli předvěést dialogy atd. tak už si absolutně neškrtnou on ten 4%Howard neni asi úplně blbej.
Vsetkych fandov je menej ako potencionalnych zakaznikov, ktori o falloute v zivote nepoculi :)
No mě hlavně sere jedna věc - v Bethesdě vědí, že všichni fandové Falloutů čekají na ukázku dialogů, možností různých řešení questů, celkové atmosféry...ale ne, oni musí ZASE ukázat jenom dementní souboje, který zajímaj možná tak desetiletý xboxáře a milovníky oblivionu.Kdyby aspoň ty souboje byly něco special, ale ani to ne.A když tam Howard řekl o fatmanovi, že by ho každý dítě chtělo pod stromeček, tak jsem fakt nechápal.
Uh, tak byl jsem skutečně skeptik, ale tohle mi celkem vyrazilo dech, hrozné, příšerné, odporné, to je asi nějakej špatnej vtip, někde se stala chyba.

btw-je špatné odsuzovat pokračování legendy bez jediného zahrání? asi jsem holt asi špatný člověk.
Na g4tv.com je k vidění prvních 5 minut gameplaye z FO3 (ve slušný kvalitě), a přestože jsem byl celý čtyři roky velice optimistickej, tak mě to (opět) zklamalo.Howard svým whiny hlasem předvádí boje ve FO3, žádnej náznak dialogů (ačkoliv zmíní, že se to dá hrát cestou ukecávání lidí), jenom "fatman is really cool huh"...
Jsem v tomhle ohledu hodně zvědavej na FarCry 2...ten vítr na těch videích vypadá úžasně..