Když je tu tenhle mód pro Fallout, znamená to že můžu přidat návraty pro Gothic II?
@Morte (13.09.2017 16:53): Hra začíná v roce 2170, takže tím to nebude.
Není možné, že jsi až moc ozářen nebo jsi hodně pod vlivem drog? Zkus spát nebo na sebe používat první pomoc, pak by si vlevo dole v info okně mohl vidět nějaký text než umřeš. Pokud se to napíše jako smrt z ozáření, je to radiací nebo drogama.

S těma drogama jde totiž o chybu ve Fallout 2. Radiace tě zabije tím, že ti jeden ze základních statů sníží na nulu - hra to zdetekuje jako smrt radiací. Jenže se může stát, že se dostaneš na nulu i drogama, když to s nima hodně přeháníš. Zdroje:
http://www.nma-fallout.com/threads/help- ... ble-spoilers.150979/
Stalo se nekomu z vas, ze ste umreli na čas?? Ja si jen tak jezdil s karavanama docela dlouho az sem se dostal na 13level a pak sem chtel vymlatil jeskyni nahore a kdyz sem chtel zpet do Seditu pro naboje, tak sem umrel zniceho nic:)
Sosám to už dobrú polhodinu, zdá sa že vyprahlí nájazdníci sa zlietli zo všetkých strán a bandwidth dostáva na frak! :)
Hmmm, tri roky je ta hra venku a ted uz i v AJ, zjevne o ni porad nekdo pise, downloaduje, hraje, to je podle mne dost dobrej uspech a vykon na to, ze si uz nekdy kolem roku 2010 celkem dost lidi myslelo, ze uz ta grafika co hra nabizi za par let nebude nikomu stacit popr. to nove kompy/systemy ani nerozbehaji. Doufam, ze se nejaka cast tymu v budoucnu jeste nekdy sebere a udela dvojku, nebo si toto nelicencovane pokracovani licencuje nejaky novy team :-)
@Paul (13.10.2016 08:20): "This is very much a modding labour of love, and one well worth checking out if you’re a fan of the original games." "For longer-term fans, especially those disappointed that we never got the cancelled Van Buren (parts of its story, yes, but not the traditional Fallout style), this is as close to a proper third instalment as you’re ever going to play." Ale tu sa zase občas dočítaš presný opak :D
Jinak si pročítám ten rpgcodex a jsem rád že i tomu hardcore monocle osazenstvu tam se Resurrection vesměs líbí. Doufám že Bubbles napíše recenzi, ta jeho na F4 je geniální.
Asi ich tam bude viac, takto bez hry znejú dosť podobne. Ale celý album je dobrý! :)
No... Já si to asi taky časem zahraji. Až doteď část mé mysli nevěřila, že ten mod existuje. :)
Je venku anglická verze! Už je nainstalována, jsem zvědavej jak to bude působit v angličtině.
Zatím jsem to prošel jednou a celkem přímočaře, protože jsem nechtěl zaseknout kvůli nedostatku času.

Obtížnost mi vyhovovala.

Naopak bylo zajímavé, že jsem měl problém některé boje vyhrát a questy splnit. Her se supermanem, který přijede do města všechno vyřeší, zabije bídáka, draka a zachrání princeznu jako nic, je všude okolo dost.

K hlavnímu bossovi jsem došel v kevlarové zbroji, energo jsem nezískal, a zasželil jsem ho 14mm SMG asi na 4. pokus save/load. Což mi vzhledem k výbavě přislo naprosto OK.

Měl jsem v zásobě dost nerozdělených skill-pointů, takže jsem si vyzkoušel i nějaké další konce.

Jedno město jsem myslím vůbec neprošel, takže se těším až si najdu čas zahrát si ještě jednou a více dopodrobna svět prozkoumat. Asi až na vánoce..