Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fallout 1.5: Resurrection

Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.10.2013 PC
Vývojáři:
Resurrection team
Oficiální stránky:
http://resurrection.cz/
Fallout 1.5: Resurrection je totální konverzí Falloutu 2 se zcela novým příběhem. Dějová linie se odehrává v období mezi prvním a druhým Falloutem v lokalitě východně od právě se rodící NCR, zhruba tedy v Novém Mexiku. Ve hře tak narazíme pouze na nové, originální lokace.

Hráč se probouzí na dně temné jeskyně s těžkými zraněními. Neví, jak se tam ocitl, a ani neví, kdo je vlastně zač. Začíná tak od úplné nuly a pátrá po své minulosti, jež je temnější, než by se na první pohled mohlo zdát.

Příběh servíruje několik desítek rozmanitých úkolů zakomponovaných do světa zmítajícího se v chaosu. Některé úkoly je možné řešit vícero způsoby a dobré řešení od špatného nebývá na první pohled jednoznačně patrné. Hra oplývá drsnou atmosférou, dokreslující úpadek lidské společnosti.

Resurrection je o vzkříšení, jednak samotné hlavní postavy, která v úvodu unikne smrti o pověstný vlásek, ale je také o vzkříšení starého Falloutího světa.