@Daemon (17.04.2014 16:39): Nechtěl si spíš říct, využili jsme té zmíňky a bravurně se na tom přiživili a postavili celý mód? Žádná narážka tam nebyla, protože žádný ressurection nebyl, jen jste to využili.

Člověk ale musí uznat že obratně, jen co je pravda! a já to dokážu ocenit a proto půjdu mírně s hodnocením nahoru.
Haha, ten ten Brain je tak dokonale v Gecku schován že jsem ho snad nikdy neobjevil. Až teď při kdovíkolikátem dohrání jsem ho našel. Tak to je funny.
Wtf ? Teďka hraju Fallout 2, dostal jsem od Starka ve Vault City za úkol vyčistit nějakou blízkou vesnici..tam se s nima domluvím na mírovém řešení, tak mě pošlou za nějakým starochem do courtyard Vault City, jdu tam, a koho nevidím...Ian ! A během pokecu s ním z něj vypadne že tam "šli nějací ghoulové s divným amuletem co mleli něco o Obrodě (Renewal)".

To jste tvůrci Resurrection nějak spolupracovali s Killapem či co ? :)

Ale každopádně suprcool.
- Smrt Sancheze už neshodí hru.
SUPER! To mě při druhém hraní neskutečně vytáčelo :)
Uhm, ten veľmi obľúbený argument, že na tom robili desať rokov a na výsledku tu celú večnosť vôbec nevidieť, je fakt roztomilý, ale nabudúce pred jeho vytiahnutím odporúčam chvíľu premýšľať. To, že mód vyšiel desať rokov po ohlásení, neznamená, že vývojári boli desať rokov zavretí u Daemona v pivnici a celý čas na tom intenzívne makali. Daemon totiž pivnicu nemá. (A majú tiež prácu, školu, život a tak.)
@ještěr (komentář): hm, si rikam v cem presne je "udělat hru ve stylu a náladě starých Falloutů těžké", kdyz bezmala veskery AV obsah ze starych Falloutu je. Co se dialogu tyce, to se zas az tak extremne zkurvit neda, pokud autor vi aspon priblizne o cem je Fallout. (Ackoliv snaha v tomhle smeru byla, to zas ne ze ne.)
@M.a.t.t. (10.02.2014 15:41): Někdy staci malo.Jak rikam hra me musi chytnout.Taky nechapu u nekterych filmu, proc dostali tak malo, kdyz ja u nich delal WOW.

Treba v budoucnu to zmením . Jako u skyrimu. Driv jsem nosil dlouhe vlasy a dneska mam kratke zmena je zivot.
@M.a.t.t. (10.02.2014 15:36): No mám hromadu her, co jsem dohral, rozehral mam taky, co mi vadilo a naopak.Takze nez se k tomu dostanu tak budou dalsi Vanoce.

Mozna je to unahlene. Ale u hodne her jsem se tesil a spalil se. Napr Skyrim dal jsem tomu 90 % jen kvuli hudbu a drakum, ale pak jsem si rekl, kdyt hry delaj 20 let (? nejsem si jist) ) a je to cim dal horsi.
Ja nevím je to, jako u black and white jednicky totalne o nicem, i kdyz to byl dobrej napad a u dvojek jsem cumel a hned me to vtahlo, jak vír.
Nekdo rika, ze je to prehnane, ale ja chci rict Wow a ne woo ..
Hodne jsem taky cetl recenze a nekdo to vychvaluje a nekdo zas ne, je to jako u Filmu Rivalové..
A já myslel, že Van Burien je jen fakeprofil, který byl zplozen, aby se mi vysmál, jak vysoko jsem ohodnotil (a zrecenzoval) Resurrection.
@John Mirra (03.02.2014 11:58): No! A v závere je snáď najväčšia hromadná bitka, v ktorej sa melú dobré tri desiatky NPC z troch rozličných frakcií, plus frája a jeho nohsledi. Taký brutálny boj dobra proti zlu sa ti zdá málo epický?! :D
@Daemon (02.02.2014 16:41): počkat, to i např. na tu kosmetickou operaci (charisma) museli někoho zabít ? Já měl za to, že pár operací se obešlo bez obětí (ikdyž za hodně zátek).
"sú to starí hardkóristi a pochybujem, že by chceli prezrádzať tajomstvá vlastnej hry". - na druhej strane kopec z tych tajomstiev nakoniec ostane utajenych a nikto ich nikdy neoceni. Urcite to nikdy nebudem hrat 3-5 krat aby som vyskusal vsemozne kombinacie moznosti a charakterov, ale nejake FAQ by som si celkom rad popozeral aby som videl co vsetko dokazali prepracovat. Samozrejme ze je to ich vec.
@mazar1234 (01.02.2014 20:51): Jop, Ratman ma naverboval na testovanie hotovej hry pár mesiacov pred vydaním. A tých pár desiatok chýb, ktoré som objavil, nestojí popri tom čo odpracovali ostatní za reč! S návodom od autorov by som nerátal, sú to starí hardkóristi a pochybujem, že by chceli prezrádzať tajomstvá vlastnej hry. :)
@Paul (01.02.2014 15:47): Á, paráda! Stačil vyexportovaný texťák, bol som zvedavý. Dobrý frája to je, ukecaný lopkár s energozbraňami. Akurát Outdoorsman je nejaký nízky, tie náhodné stretnutia v okolí Albu ti nezávidím. Ale zato si tuším popravil Dernusa! :D