Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Faeria: The Fall of Everlife

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online strategie *
strategie > tahová strategie
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.07.2018 PC
Vývojáři:
Abrakam SA
Oficiální stránky:
https://www.faeria.com
S čaruplným světem Faerie je to už zase nepěkně nahnuté, jeho císařská milost Kaios pojedla zapovězeného ovoce udržujícího v rovnováze celý svět a úplně první to odnesla šumná oblast Nadnebesí, kterou nyní prorůstá korupce. Yaks a Rakoans proto spojí síly, aby svůj oblačný domov zachránili. Bude však aliance chundelatých dobytčat a heboučkých kočiček stačit na něco tak zlého? Karetně-desková Faeria využívá stejně jako Catan (1995, videoherní adaptace 1999) hexagonové hrací plochy po vzoru deskovek typu Magic: The Gathering (1993, videoherně adaptováno 1997). Pestrost lore si v ničem nezadá ani s tím z čistě karetní World of Warcraft Trading Card Game (2006) adaptované coby Hearthstone (2014).

Fall of Everlife rozšiřuje základní hru o čtyřicet karet a klíčové slovo, jímž je Corrupt s uplatněním mezi první dvacítkou karet císařských útočníků i korupcí napadených živočichů a rostlin Faerie. Druhých dvacet karet odhalených 21. srpna 2018 je věnováno obráncům rozděleným do subtypů Yaks, Rakoans a Beasts. Zakoupené karty se rozhodí do bitevních truhel (ekvivalentu balíčků), přičemž ke kompletu si přijdete jedině hraním. Přibylo na sedmdesát avatarů, orb a karetních rubů, navrch obdržíte po jednom v korupčním provedení. Na den vydání připadl i patch Faeria 2.0, jenž mimo jiné zrušil nakupování truhel, opatřil lore pages kartám, provedl balanční změny v módu Pandora a přidal úplně nový Crucible mode.

Spolu s tímto rozšířením bylo uvedeno i DLC Faeria Premium zdvojující veškeré získané XP.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.