Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Magic: The Gathering

06.03.1997
77
24 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedna z nejslavnějších karetních her na světě, Magic: the Gathering, se dočkala převedení na počítač. Hra obsahuje karty z edic Alpha, Beta, Unlimited, Revised a 4. edice + 12 karet udělaných speciálně pro hru, tedy poměrně velké množství. Kromě klasického duelu s počítačem je možnost rozehrát i dobrodružnou kampaň, ve které budete trajdat po rozlehlém fantasy světě. Začnete s pár kartami, budete plnit úkoly, prozkoumáte jeskyně a utkáte se s nespočtem příšer. Odměnou za jejich poražení a splnění úkolů budete dostávat nové karty a zdokonalovat si tak svůj balíček.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
První hra podle karetní legendy Magic: The Gathering byla spíše výstřelem do prázdna, než regulérní hrou. Nedostatečné vysvětlení hry ruku v ruce s nedodržování pravidel hry (balík 20 land, 40 Incinerací? Asi ne...). 2D grafické podání se ke karetní hře vkusně hodilo, ale rok 97 mluví sám za sebe. Pro fanoušky a hráče nostalgická slza, ale reálně nepoužitelná hra. Bohužel...

Pro: Možnost tvorby vlastních decků, karty, "nejstarší" edice karet, nostalgie

Proti: Pravidla?, audio-vizuální provedení, nepřístupnost ne-hráčům karetní hry

+7