Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
pravidelně nestudující student • ČR - kraj Pardubický

Profil

Zdravím, tento účet slouží pouze "zapamatování" všech her, co jsem hrál, protože moje paměť se v tom už opravdu ztrácí:))

K mému vkusu:
Je složitý:) když jsem začínal hrát někdy v roce 1999-2000 byl jsem natěšen na hromadu nových světů, které díky hrám objevím, a na (konečně) interaktivního soupeře (klasické videohry už nestačily, ale popravdě taky jeden handheld jsem spálil...stane se). Výsledkem byla propařený zbytek základní školy, vrchol hráčské kariéry na nočkách během střední školy a naprostý útlum na škole vysoké. Proč? Prostě to přešlo... Počítačové hry jdou jiným směrem, než chci já. Chci vidět nové, atraktivní světy, témata a postupy, které mě u hry dokáží držet dlouhé večery, ale dneska se jde směrem stále úchvatnějších efektů a grafických standardů... ani sledování dokonale vykreslené trávy při západu Slunce mě nebude bavit několik hodin:). V neposlední řadě ani nejsem ochotný neustále obměňovat PC za nadupanější stroj... Takže náročné hry z posledních asi pěti let u mě najdete velmi výjimečně, ale snad o tolik nepřicházím:)

Co rád hraji:
Nejčastěji cokoliv kreativního. I dnes je pro mě nesmrtelný Football Manager, který snad ani nikdy hrát nepřestanu:). Dále můžu zmínit třeba Civilizaci, The Movies, věčnou lásku Q3 (kterého jsem hrával i 8 hodin denně... kdysi!:)) a v neposlední řadě Sacrifice. Dříve jsem se nahrál her jako HoMaM, W8, CS, UT, SC(SC:BW), Commandos 2, Project IGI,TES:O, SW:KOTOR/BF2 ...

Co nemám rád:
Hloupost zabalenou v krásném provedení.

Aktuální stroj:
PC: Amd 3000+, 6600GT (odešla měsíc po konci záruky->teď Riva TNT2:)), 1GB RAM a hromada konektorů, o které žádá většina IT muzeí světa:)

NTB: Dell XPS 1330, C2D T8100 2,1Ghz, 2GB RAM, GeForce 8400GS...

Co dál? K hrám chci přidat odkazy a pár obrázků...časem:)) a trochu více informací.

F*Djkoma

PS: pokud si mě přidáte do přátel, prosím, zkuste napsat cca odkud se známe nebo tak :-D abych měl přehled a případně i hodil řeč:-)

PPS: steam Djkoma[CZ]