Sakra, ty doky - průmyslová část - dýchala docela atmosférou. Holt taková modernější pohádka, ale jinak hra mou 9800gt docela dost ždímá, jak se tak dívám. Na full detaily v rozl. 1920x1080 už mi fps padají i pod 20 snad :-)

Ale jsem rád, že si to můžu aspoň zahrát a je to hratelné.
NateLogan: Mě tedy první Fable neoficiální gamepad od Speedlinku nepodporoval a to jej imitoval ve všem, takže si nemyslím, že by to mohlo být u Fable III jiné.
Giovanni Antonio Kekelli: Normálně cucají z palce, každej den bych řekl... Pohoda=)
Mno ale jestli Fable 3 podporuje i non-x360 gamepady je dobrá otázka... Poslední dobou to nebývá zvykem.
"Support a wide variety of Xbox 360 controllers" - Heh, pěkný žvást. x-input je jen jeden... Ale co ostatní Direct Input gamepady?
Vyrváno z čtenářské recenze na Amazonu.

-Majority of game bugs fixed with PC release
-Hardcore mode actually adds enjoyment to this game for the gamers who found the 360 release to be too easy.
-3D mode is very stunning
-Support a wide variety of Xbox 360 controllers, Mouse and Keyboard works great
-New graphical details added exclusively for PC
-No disk required to play after you install , no Securom.

Malé, ale podstatné rozdíly.
montana-Heh,stále nechápeš že tohle já ale neřeším,o to čím to ovládal nejde.Btw-Jako recenzent by měl ohodnotit i klávesnici a myš jakožto primární ovládací začízení na pc ale doopravdy nejde o ovládání.
Takže odpověď je,ohodnotit to samosebou smí (ale myslím že by měl zkusit i tu klávesnici a myš) ale jen pokud to skutečně hrál na pc..O TO TOTIŽ JDE..Tady řeším to že to buď zpirátil nebo recenzoval z xbox verze (a to už by bylo nebjektivní protože ta JE jiná v poměrně dost věcech) chápeš??A ty sem zacneš psát cosi o ovládání na gamepadu..

Prostě pc konverze má jiné ovládání (primárně) a tak by se mělo ohodnotit,stejně jako kvalita převedení té hry na pc a tp,a ne jen že sem prostě plácneš hodnocení té xbox verze aniž by jsi hrál tu pc.
Boha. Tys psal "takže by se mělo brát v úvahu třeba i ovládání (myš+klávesnice)"
Ja psal, ze to neni relevatni bo na PC to kdokoliv muze hrat s gamepadem a tudiz mu muze byt uplne ukradeny, jak se to hraje myš+klávesnice. Pak to teda nesmi ohodnit?
Ty jo, ja uz radeji koncim :)
montana-Prostě si uvědom že ta hra vyšla 17.května jen v USA a jinde až 19, takže vzhledem k tomu že to sem nadhodil už 17.tak buď recenzoval podle verze z Xbox (což v tom případě není objektivní protže nemůže hodnotit ovládání a kvalitu konverze)
A pokud to hrál na pc musel mít warez verzi..Takže tak..
montana-To jsou všechny konverze "stejný" v tom případě,přesto se to recenzuje zvlášť protože ty hry prostě stejné doopravdy nejsou..Jde také třeba o její převedení,o to zda má chyby nebo jak běží na pc.
Tohle prostě nejsou "chujoviny".

Btw-A ohledně toho gamepadu,protiřečíš si,protože já psal že pokud to hrál pc verzi tak musel hrát pravděpodobně warez verzi a ty jsi na to napsal že to hrál třeba xbox verzi.Takže tahle věta s tím že to třeba hrál na gamepadu na pc je uplně mimo téma..:D
A kdyz to hraje na PC na gamepadu? Zase resite chujoviny. Ty hry jsou stejny, az na marginalni rozdily.
montana: Nikoliv, je lepší :) - co by taky v Lionhead toho půlroku od Xbox releasu, co jim Microsoft tohle Fable dovolil vydat, dělali.

Hmm.. sběratelská edice původního releasu vypadá opravdu chutně, asi jí koupím bez hry a standart verzi pro PCčko zvlášť, už tak mám Assassin Creed 2 White ed.

Jedine v tom, ze je tam "hardcore" mod. Hra je to uplne stejna. Jak uz taky ve vsech recenzich padlo.
ugraugra-Teoreticky ano..Ono záleží na tom čeho je to redaktor...:D
A hlavně i tak by na to mělo platit nějaké omezení pokud vím, stejně ale nevěřím že by se dostal k originální pc verzi nějak předem.
Pokud je to redaktor, tak se zproneveřil vydavateli. Bylo na to uděleno embargo.
Btw-to první hodnocení tu na DH docela divný,je tu už 6 dní a hra přitom vycházela 17.května (v USA) ale v evropě až 19-20..A ještě to prý má už dohrané.Takže docela jasný kde k tomu přišel :/
No, nějaké ty dvě hoďky jsem u toho strávil a souboje mi zatím oproti prvnímu dílu přijdou celkem nudné a jednoduché. Zatímco v jedničce se dobře doplňovala magie s mečem a vznikaly dobré komba, tak tady jde buď používat magii nebo meč nebo střílet, ale nějaké kombinace tu nedělám a pořád jen mačkám jedno tlačítko na útok. Navíc jsou takové trochu chaotičtější, ty souboje.

Ale jinak grafika pěkná pohádková, atmosféra též pohádková, animačky fajn a tak ten zbytek je celkem docela fajn, takže to ají ujde.
Jo, intro bylo fajn, ale už bylo nějaký ten rok známé z traileru. Jinak mně už se to konečně instaluje, žádné grafické efetky mi nevadí, tak snad i samotné hraní nebude špatné.
Mě odradil trapný posuvník nastavení grafiky, jakožto jediná volba úpravy. S tím ať jdou někam.
mě tato hra taky celkem sklamala, jednička byla ještě jakž takž náročná a akční, tohle už je opravdu jak pohádka a všechno je tam směšně lehké, stačí spamovat fireball a nepřítel nakonec chcípne, soundtrack, vyprávění, úkoly, všechno strašná nuda :(
Nezdá se mi, že by někdo plakal. Je mi fuk, co to je za žánr (i kdyby to byl erotický thriller), jednička se mi prostě líbila a trojka už mi měla dorazit, ale lístek z pošty se ve schránce objevil až v sobotu (byl jsem na šichtě) a na něm bylo napsáno, že pošta tam byla prý už v pátek, tak nevím. Každopádně do pondělka si to hovno zahraju.
A práve preto som to nazval Teletubbies medzi RPG. Je to RPG pre začiatočníkov. Rovnako ako je teletubbies program pre batoľatá, ktoré sa učia hovoriť.
Pláčete u špatného hrobu. Fable je pohádkově vyprávěn, méně pohádkově zpracován... A co má jako být? Je to Fablovský styl, mě se shrnuto podtrženo líbil.
Tula: Ono u spousty filmů, co nejsou žádné pohádky, by se daly najít pohádkové znaky, ale je třeba to brát s rezervou a ne hned doslovně. Ono to bylo jen takové přirovnání, že? Jak jsi už tady poučoval Saye :-) Jinak někdy to působí až směšně, že skoro všechno končí happyendem. No, nechme to být.
Na tohle jsem zvědav, jednička byla sice taková RPG-koridorovka s komixově kreslenou grafikou, ale celkem zábavná. Dvojka na bohužel PC nevyšla.
Ja som tým chcel povedať, že potom môžeš brať niečo za náznak bájky/rozprávky všelikde aj keby sa jednalo o úplne prkotiny. No nechajme to tak.

Tulareanus: Já netvrdil, že se jedná o bajku. Cituji větu, kterou jsem napsal pár postů níže: "Taky mi to moc nepřijde jako bajka, ale minimální náznaky by se tam občas i našly."
Já v tom viděl jen určitý náznak, to je jediné, co jsem tím chtěl napsat, zatímco ty mi vnucuješ teorie a myšlenky, které jsem nikde nenapsal a ani to tak nemyslel :-)

ježek: Však já to nebral doslovně.
Neberte to zase doslova. Z marketingového hlediska zní líp bajka než pohádka. Fable líp než Fairytail ;-) Jinak klasická bajka to nebyla, to je pravda, spíše to má charakterizovat nadnesený styl.
Ale nemá to štruktúru ako bájka, to je to isté ako keby si povedal, že každý film, kde vyhrá dobro je rozprávka. :D
Tula: Jako jo, já vůbec neříkal, že to není pohádka. Taky mi to přijde jako pohádka a proto si to rád zahraju. Akorát, že když hraješ za zlého, tak tam jakésik poučení je a to je znak bajky.
Gunár: Jo, jo. Ještě já si to předobjednal a mám na to šibeniční termín. Ledaže by mi ještě povolili neplacené volno v práci, pak bych to stihl dohrát s úplným přehledem.

Tula: Taky mi to moc nepřijde jako bajka, ale minimální náznaky by se tam občas i našly. Taky celkem záleželo, jak jsi hrál, resp. za zlého tam na konci určité ponaučení myslím bylo.
Ale aj rozprávka, povesť alebo výmysel. Hral som len jednotku, ale i tam som nevidel žiaden náznak bájkovosti.