Zajímavosti

Vývoj

Hudbu ke hře složil britský skladatel a zvukový designer Russell Shaw. Hudba byla nahrána Slovenským národním symfonickým orchestrem.

Easter eggy

Jeden z achievementů se nazývá "We need guns, Lots of guns". Jedná se nejspíš o odkaz z filmu Matrix, kdy se Neo a Trinity chystají na záchranu Morpheuse.

V jednom sklepě domu v tržní části je možné najít skřeta, zamčeného v kleci, uctívájící dort - nejspíš se jedná o odkaz na hru Portal.

V Mourningwoodu je náhrobek, na kterém stojí "Here lies Arnold. He won't be back." - Jedná se odkaz na herce Arnolda Schwarzeneggera a jeho slavnou větu: "Já se vrátím".

Během plnění vedlejšího úkolu "The Game" se ke konci k vám přiblíží princezna a řekne: "Help me hero, you're my only hope." - jedna se odkaz na princeznu Leu z filmu Star Wars: Nová naděje.
V žoldnéřském táboře se nachází náhrobek, na kterém stojí: "Kevin Fairbairn. Tried to hold his breath for ten minutes." - jedná se o odkaz na sérii Monkey Island, ve kterém má hlavní hrdina, Guybrush Threepwood, schopnost zadržet dech na 10 minut.

V Mourningwoodu je náhrobek na kterém stojí: "John Hicks. Went into the long grass." - Jedná se o odkaz na film Ztracený svět: Jurský park, kde se skupinka lidí snaží utéct před T-Rexem přes pole vysoké trávy a jeden lovec na ně zakřičí: "Nechoďte do vysoké trávy!", protože pole je plné skrytých velociraptorů.

Ostatní