Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eastshade

83
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.02.2019 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.eastshade.com/
Jaký je asi život potulného malíře? Jsou jeho služby vůbec žádány? A je jeho každodenní starostí pouze jeho plátno a štětec? To se dozvíte na ostrově Eastshade. Místo doslova malebné a oplývající krásami všeho druhu. Dokonalé prostředí pro malíře jako vy. Nejste tu ovšem sami a ostrov je plný lidí, kteří zažívají své vlastní příběhy a nevědomky čekají na váš příchod. A kdo ví, možná i samotný ostrov ukrývá svá tajemství, která čekají právě na vás...

Eastshade je open world adventura z pohledu první osoby, která spadá do žánru často označovaného jako „walking simulator“. Jde o plnohodnotnou hru, které předcházela menší ukázka s názvem Leaving Lyndow. Jak je z příběhu patrné, hlavní náplní je zachycení krásy různých míst ostrova, a to na vaše plátno. Pro tyhle potřeby má hra připravený poměrně unikátní systém a i když si se štětcem nerozumíte, nemusíte se obávat náročnosti. Svět se ale netočí jen kolem vašich malířských dovedností a k dispozici je i crafting či spousta úkolů od místních obyvatel.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.