@Travis (16.08.2015 23:00): který patch používáš? nějaké nové patche měly zastavit multithreading, na Googlu na to najdeš fixy. a nemáš defaultně nastavené vyšší hodnoty dohledu? byl to celkem nesmyslný žrout výkonu...
Zdravim ako je možne že hned po vydani som si tuto hru stiahol a prešiel na naj detailoch a plynule všetko šlo a nebolo to ani opačovane a teraz ked som si to chcel znovu zahrat a nanovo som to instaloval uz aj s najnovsim pačom tak mi to seka poradte pls
dik
@Paul (30.07.2015 13:56): Jj, jak říkám, jel jsem rychle jen na příběh, navíc se teď chystá docela obsáhlý datadisk, takže všechny sidequesty i s tím datáčem si dám při kompletním second runu .... tak za cca rok ...
Tak jsem dnes poprvé dohrál, čistě příběh, bez side questů, ty nechám na second run. Ale sakra, jak se mi to v průběhu líbilo, tak ten konec se mi prostě nelíbil. Byl takový divný, málo epic, no a hlavně mě naštvali, že zabili Rahima a Jade, to byly fajn postavy. Ale jinak dobrá hra, akorát jsem si jednou případal jako ve Far Cry, jindy jako v Assassin's Creedu a na konci jako v Mirrors Edge :D
@silon (04.07.2015 12:48): To ti bohužel nepovím, protože hraju zatím jen kampaň a bez možnosti pustit k sobě jinýho hráče. Jinak bugy jsem zaznamenal opravdu zřídka a to jen takové komické, jako že při každém loadu po smrti mě postava vykřikne "Holly SHIT!!" :-D
Chci se zeptat, spousta lidí nadávala na bugy a nehratelný multiplayer, stále tento problém přetrává? Chtěl bych si to totiž zahrát s kámoši.
Chlapi mám tu zásek. Sháním léky pro toho mladýho maníka z Věže. Byl jsem u toho debila, co bydlí pod mostem a sehnal pro jeho mámu čokoládu a videokazetu, ale nedokážu se zaboha dostat do toho baráku.. Prý střechou. Jediná cesta je pod mostem přeskákat po konstrukci. Ale já prostě to nejde přeskákat, máte nějaký řešení? Zhebl jsem u toho už asi 20x, takže statisticky už by se mi to muselo aspoň jednou povést.
Borci jde nějak upravit rychlost plynutí času? Den a noc jsou krátké asi tak hodinu, to je na nic.. V nastavení jsem to neobjevil..
Tak jsem rozehrál, ale teda zápasím s inventářem, to je hrůza..
@Walome (04.06.2015 17:17): Já to koupil už před třema měsícema, ale ještě jsem se k tomu stále nedostal. FC4 a Alien me brzdí... Asi ještě předtím slupnu Wolfa Old Blood.. :-) Ale jinak se na to moc těším, vypadá to parádně a nikdy jsem takovou hru ještě nehrál Trochu se bojím toho, že až si po DL zahraju nějakou FPS, tak se budu cítit hrozně limitovanej prostředím, že nemůžu nic přeskočit, na nic se vyšplhat a pod. :-D
Tak jsem to včera asi 20 minut hrál na ps4 a až na to prostředí to vypadá docela zábavně. Dávám si do seznamu chci si zahrát :)
zdravim panove mam problem hru jsem instaloval pres steam milionkrat preinstalovaval mam aktualizovane ovladace mam vic nez doporucene pozadavky na hru a vzdy kdyz mi hra nabiha po stisknuti libovolne klavesy zamrzne a bez jakekoliv chybove hlasky program bude ukoncen nevite cim to muze byt zkusil jsem i odstavit vsechny programy na pozadi i antivirak vsechno a ni prd nema stim nekdo zkusenost diky
@Paul (10.03.2015 22:03): Len nejako nechápem, kde sa tam bude dať jazdiť autami? všade sú prekážky - autá, ploty, budovy atď. Budú to musieť celé upraviť alebo pridajú úplne nové lokácie? :)
Nový patch ještě zlepšil framerate, přidal hard mode a v menu je pěkné video od autorů kde děkují hráčům a ukazují co dalšího se chystá (bugina??). A ten podepsanej soundtrack už mi taky dorazil. Takhle se to má dělat, good job Techlandi :)
@Garret (08.03.2015 07:44): V Slumoch aj postranné misie, aj som si len tak behal po mape, ale v druhej polke hry v tom Starom meste som už išiel len hlavnú príbehovú linku. Ale úplne mi stačilo. Ak by som to hral v coope, viem si predstaviť, že by som tam nahral tých hodín viac a stereotyp by až tak citeľný nebol.

No nahral si tam 32 hodín a to Ti príde krátke? :D
Tak prejdené. Steam mi ukazuje okolo 20 hodín. Prvá polovica hry ma dosť bavila, ku koncu to už ale začínalo byť príliš stereotypné a už som sa nevedel dočkať konca hry.
@GodOfTheSick (01.03.2015 11:21): mám stejné zkušenosti. vypadalo to jako fullscreen, ale nebyl to fullscreen a FPS asi na 30ti. po zapnutí fullscreenu 60, ale obraz vypadal furt stejně. holt to klucí nemají technicky zmáknuté.
Pokud máte problém z nízkými FPS a propady, tak se podívejte jestli máte v nastavení hry zapnutý fullsreen.

Několikrát se mi stalo, že jsem hru zapnul, naběhla normálně fullscreen, ale v nastavení byl fullscreeen vypnutý, což právě způsobuje nízké FPS. Tak jsem ho zapl, obrazovka jenom problikla, protože fullscreen už běžel, ale FPS se hned prakticky zdvojnásobily.

@W_Vlezlej (28.02.2015 19:31): Je to v pohodě hratelné na max i s R9 280. Akorát mě to jaksi nebaví :-)
Už je to opatchované aspoň tak, aby to s R9 290 a i5 4570 bylo hratelné? Nebo pořád to samé, že když se podívám na západ, spadne to z 60 FPS na 25?
@Garret (komentář): Hehe, tak aj Ty si sa skoro posral pri prvej nočnej misii? No ja som sa tak bál, že som sa potom pár herných hodín neodvážil cez noc vyliezť von a radšej som zaľahol keď bolo slnko ešte vysoko :)
Ale ďalšie nočné výlety už potom neboli ani zďaleka tak hrozivé.