@Bystrozraký (23.03.2020 22:54): Já obecně ovládání z pohledu první osoby moc nemusím - vyhovovalo mi to ještě u těch "předpočítaných" jako byl Myst, Atlantis nebo právě Draculové. Jak už je tam moc volnosti a zvrhává se to spíš ve walking simulátory, tak se mi to přestává líbit...
@Pluto (23.03.2020 21:28): Nic se neděje, děkuji. Naštěstí se mi podařilo najít první dva díly s českým dabingem. Jen je škoda, že ten dabing nemá GOG pošéfený. Tak jako tak jsem na Drákulu hodně zvědavý. Předtím jsem hrál jenom Post Mortem, kde mi moc nesedlo to ovládání z první osoby.
Tak asi moc nepomůžu. Na HDD jsem k tomu nic nenašel. Našel jsem akorát 2CD, ale nejde to ani nainstalovat, takže nejde poznat, jestli je to česká nebo anglická verze (ale spíš myslím, že anglická).
Možná by bylo dobrý přidat i steam verzi protože to je mizernej osekanej port z mobilu.
@Grecza: Na drogách si ty! Nicméně povedený komentář - popis principu adventur z prvního pohledu mě pobavil :).
Docela pěkná adventura, kterou si původně pořídila moje přítelkyně a nehrála ji z důvodu Simulator Sickness. Myslela že to je point&click. Nakonec jsem ji musel dohrát sám. Příběh nic moc, ale puzzly docela zábavný.