Zprvu tomu oficiální expanze nějak nerozuměl, ale ono je to fakt oficiální. Takže to asi bude muset leebigh přidat na DH :)

Stránka mi jde jen v Edge, když vyplním ty údaje. Ve Chrome mi to poslat nešlo.
Přátelé, ptal jsem se na to skoro před deseti lety (tady) a zemi, Aaron_Hill i Matthias mi potvrdili, že si to taky pamatují. Bohužel jsem ale ani po deseti letech stále nenašel odpověď, tak doufám, že někdo z novějších uživatelů třeba bude vědět...

Někdy kolem roku 95 jsem u kámoše viděl poprvé Dooma 2, ve kterém byly ale jiné (kvalitnější) zvuky, než známe všichni z klasické verze. Plasma zněla trochu jako elektřina, chaingunner řval "Hey, you!", neviditelný prasata zase šeptaly něco jako "chacháá" a normální vojáci při zpozorování řvali zase něco jako [imbatou] (nevim, co to bylo, tenkrát jsem tomu nerozuměl). Nikdy už jsem tuhle verzi neviděl a vůbec nevim, co to bylo. Bylo to v době, kdy tu internet ještě nebyl, takže stahování nějakých modů byla velká neznámá. Víte někdo, prosííím?!
@leebigh (10.09.2020 12:30): Je to moc fajn, dobrá atmosféra, level design a zvuk. Bylo to ale na můj vkus zbytečně těžké, na "normální" obtížnost jsem se docela zapotil (hodně nepřátel, jejich postavení za krabicema). Má to nepochybně potenciál. Těším se na plnou verzi :)
@Gordon (07.09.2020 21:07): ale radsi o tom nemluvit at zas neodbocuju... jen ze pokud by to bylo fantasy tak by pouzili neco co nevychazi z realnych zakladu... proc si nevytvorili neco z vlastni fantasie... pak by to bylo FANTASY
@Gordon (07.09.2020 20:55): NWO fikce neni, to prohlasil oficialne GW Bush,dokonce rekl ze budou uspesni v jeho nastoleni. Treti oko take neni fikce- zkus to tvrdit Budhistum nebo New Age insiderum. Kazdopadne existuji lide kteri Satana uctivaji a pouzivavji pritom stejnou modlu jako je ve hre a stejnou symboliku jako ve hre.... pentagramy ktere krvi ciste nahodou maloval Richard Ramirez na steny svych obeti ktere zavrazdil
Hubris of UAC - Klasickej megawad s 32 levely, ale tentokrát i s modifikovanými vlastnostmi nepřátel, zbraní, skákání, lezení, různé nové prvky. Na Ultra-Violence to není sranda. Level design průměr, ale snaží se mít nějakou ideu, sebrat kartu a vrátit se... Počet nepřátel na mapu cca 100 až 200.

Pro pohyb venku jsou potřeba dýchací kapsle, je tam i jeden tužší Imp, kapacita nábojů je 600 pro tu základní zbraň, brokárna má 100. Architektura je slabá, ale vynahrazuje to rozmanitostí prostředí. Jsou tu alternativní cesty na totéž místo.

Funkční s touto verzí GZDoomu, 4.3.9999.0 - velikost souboru 11,584,386 - Datum May 3. 2020. To poslední úplně dole.
@Garret (21.03.2020 18:08): Aha. Já měl za to, že když jsem s BD kdysi dohrál opět jedničku i dvojku na UV, tak mi to přišlo strašně jednoduchý. Ale už je to nějakej ten pátek, novější verze jsem zatím nezkoušel...
@Karasman (21.03.2020 17:51): Nepřátelé mají hodně dobré reakce, na vyšší obtížnosti je to výzva. Osobně mi to ale přijde dobře vyvážené. Na dnešní ovládání, rychlost hry, zbraně a náboje.
decino si dává poslední mapu BTSX... sranda začíná tady. nemůžu se dočkat na svůj run s Brutal Doomem :-)
@leebigh (21.02.2020 15:26): Jj, ten novej add-on jsem u tebe viděl. Zajímavé též. To si dám s Brutal Doom.

Doom Zero, dnes jsem si na něj vzpomněl. Czechbox se mi hrát nechtělo. Dobře jsem to trefil :)
Doom Zero - Ten megawad u příležitosti 25 výročí Doom II, jak mi jej doporučil leebigh. Přešlé dvě mapy a něco takového se jen tak nevidí. Opravdu dost chytlavé. Level design má nápad, hratelnost spád, secrety jsou mazec a dokonce si můžete vybrat, jakou seberete kartu a kterými dveřmi projdete. A dost přemýšlení kudy dál, přeskakování plošinek. Neskutečně variabilní design.

Doporučováno hrát jen s čistým portem, maximálně pal_plus WAD apod. V GZDoomu vypadá pěkně. První dvě mapy dány na sto procent. Slušná výzva na UV, nepřátelé jsou výborně umístění.