Tak koupeno, přijde mi to 25.5., takže si asi zatím ukoušu nehty. :-D Pohrával jsem si s myšlenkou Steam verze, ale tohle musím mít v krabici.
@Karasman (14.05.2016 08:46): urcite je to riadna vyzva na velkej obtiaznosti, checkpointy su rozmiestnene pred kazdym vacsim bojom a hlavne ku koncu to uz je slusne maso

Len vcera vecer som to dohral a uz mam chut to znovu rozohrat :D fakt mi to cele prislo ako dobry stary Doom, len v modernej grafike, brutalnejsi, este rychlejsi a doplneny o aktualne mechaniky (upgrade, collectibles atd.)
To tempo je supr, možná až moc rychlé na mě :D hraju na střední a zas tak ízy to není, stačí 3-4 firebally od impa a death. Navíc při zásahu se postava na okamžik zpomalí :)
ja hraju na tu nejtezsi obtiznost a docela voser, ale staci se naucit porad behat do stran a nikdy nestat na miste :D
@Neelixx (13.05.2016 22:14): No starý Doomovia tiež neboli veľmi dlhší :) a trojka je asi rovnako dlhá. 10 hodín na normal obtiažnosti je podľa mňa fajn a ostalo mi tam veľa neobjavených secretov. Kto bude prehľadávať celé mapy do detailov tak tam nahrá viac.
Dohrané, môýem si to dať do hernej výzvy ako hru čo som dohral za jeden deň :)) kampaň som prešiel za 10 hodín, ale veľa secretov ostalo neobjavených. Rozhodne si to dám dakedy znovu, veľká spokojnosť. Doom sa vrátil v najlepšej možnej forme.
Vypadá to dobře, ale taky dost snadné už jsem čel dost recenzí od hráčů. Nepřátele jsou jen chodící kusy masa. Tak jich tam měli dát třeba víc. Takovej starej doom jsem hrál na nějakou střední a bylo to těžký a tady ? Skok skok clik clik bum bum a čistá místnost.

Alespon, že ten multak vypadá dobře.
To velice rád slyším i vidím :)
Na twitch už jsem pár vteřin shlédnul, ale nesmím se dívat :D nechci si to zbytečně "spoilerovat" tu řežbu :D
Dobré je to!

Poriadne čvachtavé, rýchle, brutálne, pekne to vypadá, strielanie je zábavné, tie ručné zakončovacie fatality ma bavia veľmi a motorová píla je úplne luxusná. Veľa skrytých ciest a rôznych poskrývaných brnení, lekárničiek, nábojov, powerupov atď. Optimalizácia je na idTech engine veľmi kvalitná a funguje to lepšie ako Wolfenstein: The New Order. Nepriatelia sú síce blbí, ale aktivitu majú dosť veľkú a tak skáču, behajú a útočia.

Celkovo je to rozhodne viac klasický Doom, ako bol Doom 3. Som spokojný zatiaľ.
Na Steame zatiaľ dobrá odozva a 92% a ja už sa neviem dočkať, keď to v noci spustím :)
Přesně, zítra uvidíme. Akorát mi serou že z DVD se načte 10Gb a zbylých 45 se musí dostáhnout, tudíž se k hraní dostanu tak kolem večera :( nicméně dojmy sem určitě postnu.
Myslím, že zítra to zjistíme. Ale myslím si, že to zrychlené není.
SeriousPainSamDoomKiller - Když vidim, jak se do uzavřený místnosti hrnou/spawnujou demoni, po jejichž vystřílení se dveře zázrakem otevřou, tak mě pomalu přepadá migréna, navíc to vypadá, že je to uměle zrychnený, což nevim zda je způsobeno boostem FPSek.
@fak (12.05.2016 11:46): První video, které mě na novém Doomu zaujalo. Konečně se tam něco děje a akce je srovnatelná s tou v Brutal Doomu. Že by to nakonec nebylo tak špatné a vybírali se předtím jen špatné ukázky? :)
Přidáno nové video, konečně hráno na PC. :-) Tempo je čiré šílenství. :-DDD
Pár otázek. Kolik tam bude obtížností? Budou na konci úrovně statistiky? Budu moct nosit neomezený počet zbraní? Budou tam tajné lokace? Je tam quicksave?
Taky doufám v dobrou střílečku, ale upřímně - videa mě moc nepřesvědčily.