@Chark (08.01.2022 09:23): Nevím, jak je to na konzolích, ale mně se třeba občas stane, že mám otrávenýho merce, portuju se do města, vše ok a po portu leží na zemi mrtvej. Je to proto, protože hra se loadne dřív, než se načte grafika, takže běží čas, hra jede, ale grafika ještě není vidět. Možná by pomohlo se na tohle přepnout do legacy grafiky (na PC je to jeden čudl, nevim, jestli tohle jde i na konzolích), která se načte rychleji a pak bys měl stihnout utéct. Zkus to.
@Red (08.01.2022 00:18): Hru už jsem restartoval, vrátil jsem se k tomu další den a zase to samé. Umřít během loadingu, to je hodně školácká chyba ze strany vývojářů. Nemůžu posoudit, jak je pasáž obtížná nebo není, když se do ní ani nedostanu živej a nemám ani šanci to vyzkoušet. A to jsem původní D2 dohrál několikrát.
Četl jsem nějaké diskuze a stejný problém byl už v betě, a nářky na to se objevují průběžně až do teď. Mrzí mě, že takovou zásadní věc, nedokázali odstranit ani půl roku po vydání. Kdyby to byla nějaká budgetovka za 200,- tak to neřeším, ale u tak velkého projektu je to na potlamě.
@Chark (07.01.2022 21:30): To se stavalo i v puvodni hre. I kdyz nevim, jestli to bylo az takhle kruty. Mel jsem s tim ted taky problem. Pomohlo mi najmout si spolecnika, aby damage schytal on a ja mel cas presunout se zatim jinam a hodit si v mistnosti s nim portal dal od nej a pak si Duriela k portalu uz radsi vubec nevodit. Kdybych tam zas chcipnul.
Tak jsem se na PS4 na Private game dostal k Durielovi. Kdyz vlezu do jeho jeskyne, tak mi jeste pred dokoncemim loadingu parkrat zavibruje ovladac a objevim se v jeho jeskyni mrtvej. Ani nemam sanci cokoliv udelat. Tohle se mi stalo uz tolikrat, ze uz nemam zadne penize (predtim jsem mel cca 70 tis).
Tak na takovou hru se muzu z vysoka vite co…
Nemel nekdo podobny problem?
Borci, hrajete to tu někdo aktivně? Potřebuju pomoc v pátém aktu na hell. Moje blizz sorcka se v těch ledových jeskyních moc nechytá, když je skoro všechno imunní na cold...
@Chark (20.11.2021 22:59): V PC verzi je to samozřejmě od vydání taky, stačí zapojit gamepad... :)

Ale je super že to tam bude i pro myšouny. A vůbec ten patch vypadá parádně, je pěkný že se o to staraj...kéž by udělali i fungl novej datadisk/akt pro Resurrected.
@Jab (20.11.2021 21:08): v tomto smeru mi prijde lepsi konzolova verze, kde si muzu kouzla hodit na ruzna tlacitka. Pc verze se v tomto smeru nikam neposunula. (v bete jsem zkousel oboji a kvuli tomuto u me vyhrala ps4 verze)
Já možná ten onlajn zkusim. Páč offline mě poměrně rychle přestává bavit. S tím budoucím patchem a mapováním dovedností přímo na myš/klávesnici to ale bude také lepší. Remaster byl v tomhle zbytečně oldschool. Popravdě to třebas Guild Wars 2 mi přišlo jako lepší diablovka. Právě proto, že byla díky ovládání abilit rovnou přes klávesnici o dost dynamičtější. V něčem prostě D2 hodně zestárlo a je fajn, že na to upozornila i jinak celkem konzervativní komunita.
@7c (08.11.2021 18:03): Tak koukal jsem na nějaké buildy a prý je ten můj single player Fury Werewolf naprosto perfektně hratelný na hell. Což koliduje s mou vlastní zkušeností, kdy umíral na každém PI (zatímco na nightmare byl kdekoliv pánbů). Ani teď nepředpokládám, že bych dotáhnul obtížnost hell a tudíž řešil Enigmu aj. Prostě max nightmare a to jen když mě to bude bavit.

Powergaming téhle hry nechám jiným. Já si rád zahraji za zábavný build, který čistí na první dvě obtížnosti rychle mapy s pomocí pěkných animací. Ale nechci se pak trápit na nejvyšší obtížnosti kvůli tomu, že nemám vhodný gear.
@Jab (08.11.2021 11:45): Barbar běhá svižně (pasivní skill na rychlost), Assassin také (Burst of Speed). Konkrétně u Barbara doufám, že v single playeru znovu vytvořím Berserkera. Problém je, že Enigmu stále ještě nemám a 2xCoA/HotO taky není úplně reálné - prostě nevýhoda SP.

Assassin hybrid "Dancer" - Kicker/Trapsin je asi moje nejoblíbenější postava, ale na Hell je dost otravné mít dobré resisty - teoreticky se to dá i bez nich, a používat Fade, ale raději mám Burst of Speed. Jinak kromě standardních CB vybavení stačí dual Spirit a případně Crescent Moon/Lawbringer (a Stormshield - ten IMO až tak vzácný není). Jestli někdy najdu na SP Stormlash... Přitom na b.netu se prakticky rozdával "zadarmo" :(

Je fakt, že asi nejrychlejší je Light Sorc, a celkem solidně funguje i na Hell bez Infinity (samozřejmě ně na p8), přeskakování LI není až takový problém a s jednotlivci se vypořádá bezproblémově žoldák (s Reaper's Toll). Samozřejmě k dokonalosti potřebuje Infinity, ale to v zásadě i Javazon. Taky nejde o levnou záležitost (HotO, Arachnid nebo případně Griffon's Eye) - ale zase dual Spirit to kouzlícím postavám extrémně usnadnil.

U Amazon je IMO opravdu solidní Fishyzon - není to ultimátní čistič jako čistá Javazon, ale tam tu Infinity potřebuješ, protože bez rychlého teleportu je přeskakování LI otrava:

Na p3 - p5 (podle aktu - WS K na p5 je na dlouho, naopak třeba Pit je na p7 pohoda) zvládá všechno a hlavně nepotřebuje nějaké astronomické vybavení (v podstatě Titan's Revenge, Lycander's Aim, a resistance charms). Chtěl bych ji někdy vidět s "Ice" lukem, ale za tu cenu radši vyrobím jiné RW.

Samozřejmě parádní je hybrid Strafe/Multi/Fury, ale kombinace Windforce a Faith pro žoldáka je brutální, hlavně na SP :(
Nakonec jsem remaster vzal. Čtyřka nevypadá zle, ale bude mít mikrotransakce. Grim Dawn byl nejvážnější konkurent, ale nikdy mě zcela ke koupi nepřesvědčil.

Teď co za charakter... Nekrouš je walking simulátor. Barbar je pomalej. Funkční jen s whirlwindem a to je pak jeho nemesis mana burn.

Assassinka mě obecně chytla nejméně. Přijde mi asi nejpomalejší. Kouzelnice by šla. Hlavně s blesky vypadá fajn.

Druida i paladina bych hrál stejně na Fury/Zealot. A to mám už celkem ohrané... Proč jsem to vlastně kupoval? :D

No... Lightning Javazonka vypadá fajn. Tu bych asi zkusil. Tam je v pořádku rychlost průchodu i animace. :)
Jako to, že je queue je ještě OK.
Ale kombinace, že padne hra do winů a ne mojí vinou !!! a pak znova queue ... to už je moc i na mě :D

...
Díky za info, ani to nebudu zkoušet zapínat. :-( To je fakt úlet.
@Karasman (17.10.2021 12:15): wow tak to je fakt absurdní. Celou dobu od vydání jsem hrál bez problému, jen jednou se mi stalo, že jsem nemohl hrát když jsem zrovna chtěl hrát. Teď to zapnu a.. position in queue 207 :D

Klauni.
Dneska na mě vybaflo Queue ... čekám už 15 Minut :)
pokud to eliminovali pády hry, tak proč ne ...
Tak dnes se poprvé celé odpoledne nemůžu přihlásit. Člověk by čekal, že tohle už budou mít vychytaný... :(
Tak nakonec to trvalo 2 hodiny ! No neděle o ničem v tomto ohledu .. jediné pozitivum je to, že rollback nenastal.
Nevadí no, tak třeba dneska zabijem Baala na NM na HC :D
Já teda nezaznamenal žádné problémy už pěknou dobu, jen pár dnů hned po vydání.
Tak si dám týden pauzu a uvidíme, jestli to pojede... :-) Postavy mi naskočili zpátky, ale do online hry jsem se dostal jen chvíli, pak to spadlo a konec. :-)
další výpadek už půl hodiny ... jako to už je dost silná káva .. momentálně to vypadá, že před výpadkem cca hodina hraní přijde v niveč fakt super.
Tím bych se netrápil ... co se týče mizením postav. Ony tam nejsou , protože jim spadly opět servery :D tento víkend 2x za víkend .. to je gg. Pak to nahodí a je vše ok. DOkonce ani rollback nebyl zatím, ale co není může být. Hraní na HC je fakt HC :D
Tak dneska zapnu Diablo a všechny postavy jsou fuč ... tak tohle je teda jízda ...
Si tak pročítám diskuzi na idnesu ohledně roztomilýho výsledku pirátů ve volbách a najednou tam koment od Řehoře Králíčka

"Diablo II je moje srdcovka, moje nejoblíbenější hra vůbec, ty hodiny nebo spíš dny u toho stráveného času a ta odrovnaná levá tlačítka u myší :D Bych si to klidně znova zahrál a přemýšlím, že jsem nikdy nezkusil hrát HC, na to jsem neměl nervy."

takovej random :)
A souhlas, na HC taky nemám nervy, v Hellu jsem už jen v tom prvním aktu zařval třikrát..
Já přesedlal ze SC na HC a s kámošem to hrajem opatrně a jsme nyní před Mephistem na NM a je to prostě super zábava.
Zajímavý, Baal mi na normal trval 19 minut, na nightmare jsem s ním byl hotov za tři minuty, přitom jsem se připravoval na hodinu trvající úmornost.

Ale pak jsem zkusil Hell...

Corpsefire se svejma melody boys mi trval déle než celej Baal, každej zombík imunní proti chladu (kde mám většinu skillů) a můj medvídek s damage 1700 se i s tím jedním blbým obyčejným zombíkem pižlá 20 sekund.

A samozřejmě všechny resisty hluboce v mínusu. No je to hell :)
@DEU (04.10.2021 17:20): Můžu tě ubezpečit, že to za ty peníze stojí. Pro fanoušky původní verze stopro. Za ten cca litránek dostaneš takovou porci zábavy, že minimálně pro mě to byla jasná koupě. A když to koupíš přes US store, tak to budeš mít v dolarech místo Eur (není to sice nějaké závratné ušetření, ale tak lepší než nic).