@aoshi (11.03.2014 20:30): On pise ze ma tu parodiu na GPU menom Intel HD 4000 takze aj keby mal mega procesor 12 jadrovy 8.66GHZ a 32GB RAM 2000MHZ tak je mu to k nicomu. Proste bez grafickej karty sa hrat neda (urcite nie rozumne hrat).
zdravím, máte někdo zkušenost s hraním Deus Ex na Macbooku Pro? konkrétně se jedná o 2.9 GHz, 8 GB RAM, 1600 MHz, Intel HD Graphics 4000 1024 MB. chci si hru koupit, ale nejsem si jistej, jestli mi poběží o.k. výkonostně by neměl být problém, ale podle webu hry tahle graf. karta není podporovaná. není to žádný dělo, vím. takže řeším, jestli do hry jít nebo ne..
@USER47 (25.02.2014 20:39): Nezní to špatně. Ikdyž mě tedy stále připadá jako demence dát charakterizaci bossů do knihy a ve hře na to úplně rezignovat. Ale uvidíme co ten Fall, snad bude PC verze vylepšená natolik abych si při hraní nemyslel že hraju glorifikovanou mobilitu (čti debilitu).
Celkem se dá. Napsal ji James Swallow, kterej se podílel i na příběhu hry. Slouží jako takovej příjemnej doplněk, protože se víc pouští do představení bossů a dalších postav motajících se kolem tý iluminátský konspirace.

Navíc se tam mihne i pár postav z původního Deus Ex a víc prostoru dostává i záhadnej hackej Janus, kterýho si možná pamatuješ z Missing Linku. Taky se tam trochu mluví o tý občanský válce v Austrálii, o který rovněž ve hře objevíš pár zmínek.

Co jsem tak pochopil, The Fall by měl částečně rekapitulovat některý události z knihy a částečně na ni navazovat. Pokud nemáš co číst a chceš potrénovat angličtinu, Icarus Effectem nic nezkazíš.
NateLogan: Na vizuál sere pes:). Smartphone nemám, tak si tenhle přídavek rád zahraju, Anna a Ben byli v Icarus Effectu celkem sympaťáci.
Tak už jsem potřetí téměř před finálem a rád bych konečně splnil sekundární úkol, a to najít a naposledy si promluvit se Sarifem, který má být zabarikádovaný ve strojovně. Tam je ovšem s několika civilisty jen Taggert, s nímž si mám promluvit v rámci druhého sekundárního úkolu. Ale kde je, proboha, ten Sarif??
Teda zlikvidovat bosse (Yelena) za maximálně 15 vteřin, to se mi snad v žádné hře ještě nepodařilo. :-)
Jo, nevěděl jsem, že jsi hru mezi smazáním sejvů a současným problémem zase prošel...
@USER47 (31.12.2013 20:39): Nevím, co je na tom k smíchu. Pokud u kterékoliv hry uložené pozice smažeš a hru hraješ od samého začátku (dáš new game), tak automatické pozice se v průběhu hraní vytvoří znovu. Nebo snad ne??
Aha, už to chápu...ty sis smazal všechny sejvy a teď se divíš, že tam nejsou? Vskutku záhada.:-D
@7c (31.12.2013 20:29): Ano, tohle přesně tam teď mám na rozdíl od stavu, když jsem hru dohrál poprvé. Nakonec zřejmě bude na vině to, že jsem veškerá autouložení, tj. začátky jednotlivých dílů, smazal, jelikož z nějakých záhadných důvodů nešla načíst. Měl jsem za to, že při zahájení nové hry se ta jednotlivá autouložení vytvoří nová. Bohužel se tak nestalo.
@Chuck (31.12.2013 20:23): Když spustím hru, tak vidím v "Load" menu pouze Quicksave a potom dvě poslední (zřejmě) automaticky uložené pozice. Žádný další výběr. Na druhou stranu jsem mohl něco vymazat (těžko říct).
Huh? Vždyť to žádný kapitoly ani nemá...imho si to s něčím pleteš a ta nabídka tam nikdy nebyla.
Tak jsem po znovuinstalaci hry zjistil, že si nemůžu jako dřív nahrávat jednotlivé kapitoly, resp. že tam nemám příslušnou nabídku Pokud dám "nahrát", nabídne mi to jen "rychlé uložení", "poslední autouložení" a "předchozí autouložení". Má to někdo podobně? Předtím jsem tam možnost nahrání kapitoly měl, ale když jsem to použil, hodilo mi to hlášku, že pozice nelze načíst. Tak jsem všechny ty savy smazal s tím, že se mi načtou v průběhu třetího hraní a teď zas tohle. :-(
@Fatality (26.12.2013 12:41): Pokud na Steamu člověk loví akce, tak je horní hranice 75%, rozumná 80% a optimální 90% (ve smyslu, 75% je časté, 80% není až taková výjimka a pod 90% ceny snad nic nejde).
@oleav (26.12.2013 10:54): Takže jako majitel verze i s datadiskem to mám teď v akci za 4,99 euro a až sleva skončí, tak to budu mít za 3,99 euro? Dobrá logika.

Ale u Steamu mě už nemůžou snad překvapit. Hned první den byl Bioshock Infinite v akci i se season pass -75 %. Akci na season pass pak asi po dvou hodinách stáhli v celé výši pryč. To samé udělali předevčírem s Borderlands 2, kdy GOTY verze byla -75 % a další den už "jen" -50 %. Tolik jen k cenové politice Steamu :-D
Před slevou to na Steamu pro majitele s datadiskem bylo za 3,99EUR. Takže předpokládám, že až sleva skončí, tak to tak zase bude.
Kde to mám sehnat za 4 eura ? Ja to mam complet krom tedy toho Director’s Cut.
Na steamu mi to ukazuje 5 ecek.(Dalsi vec stoji to za to ? jen vylepseni AI bossu a grafika prej )

Jak je uvedeno na Squeenix blogu, pokud vlastníte základní hru bez DLC, zaplatíte za Director’s Cut jenom 8 Euro. Pokud vlastníte na Steamu základní hru a DLC Missing Link, přijde vás Director’s Cut jenom pouze na 4 Eura. Je třeba zdůraznit, že výše uvedené upgrady se vztahují opravdu jen na Steam verzi hry. Nic z výše uvedeného tedy neplatí pro konzolové verze.
Teď mě napadlo že by to mohlo být tím, že jsem do Taggartova počítače jako správná svině narafičil ty důkazy, jak po mně chtěl Sarif :D Takže to možná bylo tím.
Ve hře je spousta věcí, který fungujou trochu záhadně a nikdo neví, zda je to záměr či bugy...tohle je jedna z nich.:-D
Tak to mi hlava nebere :)

Nejdřív jsem to hrál za milosrdnýho Sama Fishera, snažil jsem se aby mě nikdy nikdo neviděl, nikoho jsem nezabil (vyjma bossů), prostě hotovej Mirek Dušín Tichošlápek - a Sandovala jsem v jeho úkrytu vždycky (hrál jsem to takhle i před rokem) musel zlikvidovat, neměl jsem na výběr a ani jsem nevěděl, že to jde jinak. Navíc mě udivilo, že ta cutscéna začíná jeho slovy "Venku se střílí...!" Přičemž se venku vůbec nestřílelo. Sandoval dostal ťafku z PEPSky a šel jsem.

Hned jsem to ale rozehrál podruhé za psychopatickýho Ramba, zabíjím všechny nepřátele, sem-tam nějakýho toho civila (byl jsem zvědavej, jestli se o tom někdy někdo zmíní - nezmínil), na alarmy a kamery vůbec nehledím, prostě jdu a kosím a kosím... vykosil jsem i Tahhartovy bodyguardy abych se dostal do jeho počítače. A najednou se k Sandovalovi vklidu připlížím a on místo aby mě chtěl tuplem zabít za to, že jsem mu sejmul bráchu, se mi svěřuje jak ho Taggart podvedl a já abych mu rozmlouval sebevraždu :D

Stalo se to taky někomu? To jak jestli jsem konfrontoval Taggarta přímo před kamerami nebo oklikou přes počítač na to vliv nemá, to jsem zkoušel při nepozorovaném projití oboje cesty a výsledek vždy stejný- "Venku se střílí, zabiju tě hajzle!"

EDIT: Aha, tak prý na to má vliv to, jestli hráč konfrontuje Taggarta přímo nebo ne. Asi si to už z toho hraní z loňska špatně pamatuju, ale každopádně je to divný :)
No, trochu smyslu to dává. Ne moc, ale pořád mnohem více než samostatný zápis pro Witcher: Enhanced Edition, že. Tohle je alespoň samostatný release.
Tiež som ostal prekvapený. Stačilo by spomenúť ju v popise k pôvodnej hre.