@Zx Atari 500 (28.04.2019 01:51): Ještě doplním, že je Complete vedené v knihovně steamu jako samostatná hra, nedojde ke sloučení s díly které obsahuje, jak to někdy bývá. Takže si hráč buď nainstaluje Complete, nebo si může nainstalovat hry zvlášť, pokud je ale zvlášť vlastní :)

A Atariho krámek >>> Epic Store :)
Dokonano jest :) Jen info pro ostatni, ta Complet verze neobsahuje ctvrty dil Deponia Doomsday. Takze pokud to nekdo budete nekde menit, tak bacha na to. Doomsday byl vydany az po te Complet, ktera obsahuje pouze
Deponia
Chaos on Deponia
Goodbye Deponia
!

K Deponii Doomsday musite mit samostany klic,aktivujici hru. Atariho kramek samo vse vyresil ke 100% spokojenosti klienta :D
Fakt super, otevřený konec...teď abych si sehnal i další díly :/ :D
No, tak jsem čekal, kdy se to jako rozjede a prásk....závěrečný titulky :D Takto krátký jsem to nečekal a to jsem poctivě dělal i všechny minihry.
@M.a.t.t. (06.03.2019 15:45): řekl jsem zakázat!

@pajmič (06.03.2019 16:20): já jsem ze začátku taky nebyl úplně odvázanej. Nicméně ve chvíli, kdy Rufus vybadne z úvodních obrazovek začalo být o něco líp a další díly (Doomsday nepočítám) byly rozhodně lepčejší než jednička (ovšem stále v mezích Deponie:).
@pajmič (05.03.2019 23:22): vidíš, střílečky jsou primitivnější a zároveň náročnější na vývoj. Já bych je zakázal :).

Já měl problém zase s Ednou, hra mi nesedla a nevydržel jsem u ní dlouho. U trilogie Deponie mi přišel nejslabší právě začátek prvního dílu.
@musa (05.03.2019 23:02): sem zatím na začátku, takže jen sdílím první dojem.

Obecně to není to jen otázka "logických" postupů a že je Rufus pakon, ale je to takový utahaný, každá lokace, prozatím, vypadá stejně. A ten dabing, přesněji řečeno technická kvalita, je poněkud zarážející. Navíc to jsou ti samí borci, co udělali Edna & Harvey: The Breakout, kde to taky nedávalo moc smysl, což vzhledem k tématu a zasazení paradoxně smysl dává, ale alespoň to byla zábava. Deponia mě zatím vůbec nebaví.

Klasický protiargument porovnáváním ovoce a zeleniny. Ano, Střílečka má, ve většině případů, vypláchnout hrajícímu mozek, ale z hlediska vývoje je taková střílejda nesrovnatelně komplexnější a náročnější na vývoj. Důvody ti snad nemusím prozrazovat.:)

@Red (05.03.2019 22:33): Já se ti vůbec nedivím, mě to taky trvalo 7 let než jsem se odhodlal a právě díky té "Complete Journey" kterou jsem koupil cca před rokem, což znamená, že jsem rok na ni nesáhnul.

Od deadelicu mě upřímně zajímá Ken Follett’s The Pillars of the Earth.
@pajmič (05.03.2019 20:05): Já Deponii vůbec nevěřím a i když na GOGu občas vykoukne za dolar tak i to mi přijde moc, zvlášt když vím že jsou další díly. Ale koukám že na steamu mám z nějakého důvodu Deponia: The Complete Journey. Asi nějaká akce Steamu nebo z Humblu. No a darovanému koni já na zuby nekoukám a jednou to zkusím. Jen jsem teď zaseklej v Primordia.
@SilentWolf (05.03.2019 20:44): To bylo epic no, ale to bylo v roce 2002, Deponia je v tomto ohledu v 90 letech, tak na úrovni horkého léta :D No co nadělám, otevřu si občas návod a sem-tam do něj juknu (tak 150x za hru) :D
@pajmič (05.03.2019 20:05): tak ono už v poldovi jsme lepili mouchu na pravítko a podobné perly.

Zajděte do knihovny, z dřevěné skříně seberte lepidlo a sprej (pokud jste tak již neučinili dříve). V horním patře použijte sprej na poletující mouchu. Mrtvou mouchu pak seberte.
Ve vstupní hale úřadu seberte ze stolku pravítko, v inventáři potřete mouchu lepidlem a přilepte ji na pravítko.
V kanceláři prozkoumejte podivný přístroj na okně napravo a zeptejte se na něj kolegy – zjistíte, že je to laserový likvidátor hmyzu.
V inventáři použijte pilník na fotoaparát, čímž z něj vyndáte baterie. Ty vložte do podivného přístroje na okně. Nyní již zbývá jen použít pravítko s mouchou na lék na poličce, který po zásahu laserem upadne na zem. Seberte ho.

:D :D to bylo tehdy epické.
@Charllize (05.03.2019 20:25): :D Ty si moc adventur v životě nehrál, vid? Je to ten nejprimitivnější design, jaký můžeš ve hře mít, mimo vizuálních novel. Ale i triviálnost může být fajnově postavená, víme? Dokonce i sám lead producer se v komentáři omlouvá za debilitu konkrétní hádanky :D

No tak od DQ11 jsem toho moc nečekal a nakonec mě překvapila. Hlavně proto, jak byla hezká a NPCčka se tam nechovali jako infantilní, nesvéprávný paka.
Teda, ještě jsem se ani nedostal přes první kapitolu a už mi ta hra brnká na nervy. Někdy si řikám, mělo by se dát na vědomí, všem vývojářům klick adventur, že konzumace marihuany ve stavu plynném, není při designu hádanek zcela ideální cesta pro utvoření kvalitního uživatelského zážitku.
Giveaway na hru Deponia: Complete journey (trilogie).
Součástí jsou tedy hry Deponia Deponia 2: Chaos on Deponia a Goodbye Deponia

Pokud máte o hru zájem, stačí jen napsat jména postav, které jsem nakreslil na obrázcích. Po zvládnutí puzzlu se vám ukáže link na steamgifts giveaway. Giveaway končí za dva dny, takže času máte dost.

Obrázky, které budu do puzzlů dávat se budou týkat především her a seriálů. V tomto případě se jedná o jeden americký seriál. Za dvě hodiny se tam ukáže celkem dost velká nápověda.
@Garion (31.05.2014 10:15): Aha, myslim že jsem ten spoiler ani nečetl, když jsem byl na začátku, jen reakci musi, že je tam nějaká chyba, tak teď už to bude určitě v pohodě :)
Nevim, co s tim delate, zadne problemy jsem nezaznamenal, aktualne taky hraju.
nepříjemná chyba. o zkratce nevím (neznamená, že není), nejjednodušší mi přijde nahrát poslední pozici. pokud teda průběžně ukládáš:).
Podařilo se mi slušně zaseknout. Dostal jsem se na poštu, spojil se Cletusem. Proběhl rozhovor, odklikal jsem všechny možnosti a potom jsme byli domluveni kam mám přivést Goal. Jenže pak jsem znova kliknul na vysílačku a ačal znova rozhovor s Cletusem. Ovšem jen se dvěma možnostmi. A jak je zvykem v průběhu hry bylo v rozhovorech možnosti jej ukončit (Už musím jít atp.). Jenže tady žádná taková není a pořád dokola vedu rozhovor. Nejde z něj uniknout. Screen: Je pro to nějaká klávesová zkratka?
Deponia jako plná hra u Levelu 240. Dohráno, bavil jsem se. Má někdo achievement "Droggeljug":)?
Jo tak to se omlouvam za mylnou informaci. Ja jsem jen koukal do Properties ve Steamu aniz bych mel hru instalovanou a tam cestina neni. Alespon u me ne. Mozna zalezi, kde hru clovek koupil? Nevim.
Nevíte někdo jestli na Steamu nejsou náhodou české titulky? Vim, že tam nejsou napsaný, občas to tam není i přes to že tam české jsou, jen uplně nechápu proč by tam nebyly, protože třeba i na GOGu jsou a to už je co říct:)
Zjistil jsem, že jsem Deponii opustil a nemůžu se dokopat k tomu se ke hře vrátit. Nějak mě to vůbec netáhne, asi jsem adventur od daedelicu přežranej. Pcha, můžou si za to sami, nemaj jich dělat tolik