Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Death’s Gambit

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.08.2018 PCPS4
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.deathsgambit.com/
Death’s Gambit je 2D akční plošinovka beroucí inspiraci v Dark Souls hrách, zaměřená především na boj s rozličnými nepřáteli a vylepšování postavy. Odehrává se na planetě Siradon, na které se údajně nalézá zdroj nesmrtelnosti. Do tohoto světa, jež je kombinací fantasy verze středověku a sci-fi prvků, pak samotná Smrt vysílá svou pravou ruku, které se zhostí hráč. Zdejší vládci jsou totiž nesmrtelní a vy coby agent Smrti je z tohoto břemene budete muset vysvobodit.

Ve hře se pohybujete v otevřeném světě a bojujete s řádovými protivníky a především bossy mnohdy až kolosálních rozměrů. Ti jsou pokaždé zcela unikátní a na každého z nich platí jiná taktika, ovšem v jakém pořadí a s jakou strategií se s nimi utkáte nechává hra zcela na vás. Ani po jejich porážce ze hry zcela nevymizí, můžete se s nimi znovu utkat v tužším provedení a s vidinou zajímavějšího lootu. Hra nabízí hráči až 10 typů zbraní, strom talentů a 7 povolání s unikátními schopnostmi ovlivňujícími styl hraní, mezi nimiž nechybí voják, kouzelník, šlechtic nebo například akolyta smrti.

Dokončení kampaně odemyká nové stupně obtížnosti a hráč také dostává možnost zrušit se svým zaměstnavatelem smlouvu, což v praxi znamená zkusit si hru projet jako smrtelník se zapnutou permanentní smrtí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.