Mě by zajímalo, zda se bude jednat o cesty a savehousy nebo se tam bude regulérně budovat svět. Čehož se malinko děsím.

Ale myslím, že by se tam kreslily spíš pohlavní orgány, než nějaký monster. :-D
"Players Can TRANSFORM Terrain in the World of Death Stranding | If There is Enough Player Traffic in a Certain Area, That Area Will Eventually Flatten Out and Become a Road! (Via Kojima's DS TGS Gameplay Narration)"

Hustě.

Zřejmě se tento stav propíše, až když aktivujete "chiral network". Mám z toho sice trochu obavy, ať to není něco jako osady ve Falloutu 4 a svět tam není brzo plný všelijakého bordelu. :D
Až to vyjde a bude to best game ever, tak vam tuhle diskuzi připomenu:D.

Ale vážně, myslim si,že skutečně jsme ze hry videli téměr skoro nic, Hideovi nikdo nevazuje ruce... Takže doufám v pecku, ale rozhodne slepě nevěřím.
Nic proti ničemu, ale to, jak Hideovi nejde přes hubu 'open world survival', a místo toho furt omýlá, jak tvoří nový 'stranding' žánr, je i na něj komické.

Já tak nějak souběžně doufám, že dosavadním promo matrošem jen trollí a ta hra fakt nakonec bude víc, než Pošťák na drogách. Ale překvapit to asi úplně nemůže.
Mně se to i celkem líbí, ale Kojima by se už měl fakt s hrami přestat trápit a měl by zkusit délat filmy. Sice by ty filmy nejspíš do jednoho byly strašné, ale aspoň by se nenutil do něčeho, co nechce dělat :))
@SilentWolf (14.09.2019 10:06): Ta koupel v geotermálním jezírku jen potrvdila, že se jedná o skrytou reklamu na novou sérii man vs wild.

Jinak ten stream mě vůbec nepřesvědčil, ale spíš ucelil můj názor, jaká hrozná krávovina ta hra bude. Neříkej, že v hlouby duše taky nemáš mírné pochybnosti, vlku :D
Dnešní gameplay je pytel plný munice pro rouhače. :D

Ale potěšilo potvrzení, že je ve hře hudební přehrávač.

Asynchronní multiplayer je už asi taky plně vysvětlen. Máte třeba oblíbené jezírko, kde se koupete a tak si tam dáte značku, ať vám tam nikdo nečůrá / tzn. pozvánku, ať vám tam chčijou všichni.
Aj toto dieťa niekto zabil, ale ja som jeho MAMA.
To dieťa nikde ostáva.
@pajmič (22.08.2019 22:07): https://www.youtube.com/watch?v=eFxetd_KIYE Ak to Hideo Kodžima spraví ja sa na to teším
SJW budú total vpc, Vávra bude iba lahký odvar.
@SilentWolf (23.08.2019 06:06): je fakt dobre vybraná, a je to MAMA.
A chráni deti, nejde ich adoptovať, proste ich chráni: https://www.youtube.com/watch?v=SnKSZzJCK98
PS: SJW tetovaćku tiež nemá.
@pajmič (20.08.2019 14:43): já jsem jeho fanoušek jen díky P.T. a zdejší námět mi přijde tak zajímavý, že to na mě prostě funguje. Mads, "Island", Silent Hill vibes..

Prostě ta atmosféra z toho doslova teče..Domluvíme se a vyčůráme se do kříže na kráter? :-D
@SilentWolf (20.08.2019 06:25): Tobě a mě za naší náklonnost nikdo opravdu nic nedal, protože to co děláme, dělíme pouze z lásky, kdežto Geoff byl materiálně/sexuálně/finančně odměněn, ergo děvka :D

Ty jeho vtípky jsou mi celkem putna, ty jsou v kontextu gameplaye vlastně dost cool odkaz :D :D

Co mě vadí jsou ty jeho fanservise bulšity. Například v podobě Quiet. V podstatě se nám snaží Kodžima od začátku vsugerovat, jak tragická postava to jest. Ale ani se nenaděješ a dívčina se obléká a koná jako laciná adolescentní crack šlapka :D

Je to celkem vypovídající. Když nejakčnější věc, která vyvolala nejvzrušivější reakce je schopnost postavy "hodit švihadlo"

Po technický a vizuální stránce jsem o tý hře nikdy nepochyboval, MGS hry byly vždy dost high end a ten engine z Horizon Zero Dawn je solidní powerhouse, i když je fakt, že jsme zatím neviděli skoro žádný les či tak, ale spíš jen takové pusté planiny ala Island :)
@pajmič (20.08.2019 06:09): tak naštěstí řekl, že o tom hra nebude. Ale popravdě mi ty jeho vtípky ve hrách docela vadí. V MGS V ty krabice s namalovanými slečnami, pistolka na vodu, kálející kůň, který může "vykolejit" truck. :D jako jo.. ale ne. :D

Tady jsem to moc nečekal. Ale o tom močení už si té ikony někdo všiml na tom E3 traileru. A taky každý trailer začíná dětskou prdelí, byl jsem bláhový a slepý!

Ale to prostředí je paráda. Škoda, že RDR2 tak namlsal po stránce animací a tohle tomu nesahá ani po paty a působí to rušivě. Ale to už ostatně po RDR2 vše.

A BTW jak nic nedal? Kojima dal Geoffa do hry a naboostoval mu sledovanost, a to dokonce i jeho TGA, kde Kojima ani nebyl.. :D ti ze sebe těží vzájemně.
@SilentWolf (20.08.2019 05:27): Znáš to. Nynfomanka to dělá pro radost, šlapka pro peníze. Nám oběma nikdo nic nedal, takže si nemáme co vyčítat. A tu močůvku určitě vyzdvyhnout musím! Je to prostě mega, jen kdyby se Kodžimour neinspiroval u Japonkého porna, byla by to idelání, naturalistická simulace močového ústrojí.
Geoff se i nadále projevuje jako Kodžimův vrchní rozkuřovač. Kodžima se moc rád poslouchá ve své rodné Japonštině, protože proč by se mezinárodně uznávaná osobnost, a muž s tak geniální myslí, za ta léta unavoval se naučit Anglicky, že?

Ukázaný gameplay. Asi to nejdnudnější, co jsem za posledních 10 let viděl. Ale hele, můžete v tý hře chcát a mačkáním tlačítka budit neochotnou postavu se vzbudit, cool.
Ale jsem si jist, že to pár ucháláků, co nemaji nic lepšího na práci, asi bude bavit :D
@mattesak (27.07.2019 15:28): paráda. Na můj vkus to až moc prozrazuje. Ale vypadá to perfektně. Přesně takové ty Silent Hills vibes, které od toho chci.

Jiné herní světy mě ale holt už asi nikdy neuspokojí. :-D
@SilentWolf (11.07.2019 09:11): tak co maji dělat když skoro u každé hry tam v diskuzi někdo kvici jestli bude nějaký dárek. A najdou se i tací co bez dárků odmítají hru koupit. Tak budou mít deštník, praktická věc koneckonců:)
Xzone chce hnát hráče ven. Zajímavé rozhodnutí z hlediska logistiky - dát jako bonus deštník. :-D zajímalo by mě, jak to přijde. Jestli to nakonec fakt nebude muset doručovat Reedus v nějakých rulích.