Ta hra mě po více než 15 odehraných hodinách baví čím dál víc. A to jsem zpočátku umíral o stošest. Ta atmosféra je zde vážně unikátní.
@themacs (09.07.2020 09:29): Tu mám také a určite ji i vyzkouším. Mám za sebou tři hry v DoI a je to pro mě celkem peklo. Počet smrtí několikanásobně překračuje počet zabití, ale nenechám se odradit. Ta hra je hodně hardcore a to mám rád.
@DEU (02.07.2020 06:43): Ve hře se žádná říditelná technika nevyskytuje, na to má mapy moc malé. Dokonce zde nejsou ani stacionární zbraně, krom kulometů, co si sám přenášíš. Můžeš ale povolávat dělostřelecké baráže a nálety. Hra je poměrně hardcore, ale má bezkonkurenční gunplay a atmosféru. A když narazíš na dobrou partičku, je to radost hrát.
Zdar chlapi. Jsou ve hře k dispozici nějaká vozidla či jiná vojenská technika? Případně jaké módy se dají hrát?
Takže něco mezi ROčkem a DoD? Asi nic pro mě...zvlášt když má brzo přijít update 8 do Darkest hour :o)
Velice dobrá hra, připomíná mi starší verze Day of Defeat. Působí celkem dobře vyváženě, není to ani moc pomalé, ani moc zběsilé, atmosféru to má dost dobrou a dabing naprosto dokonalý :-)
@Bodkin (16.02.2017 14:56): Někdy předevčírem nás takhle z týmu vykotlili všechny na Dog Red (když na levý bunkr jde jen asi třetina lidí, zatímco zbytek se bez dělostřelectva a kouřové clony nechá plácat před prostředním bunkrem...), nicméně jeden zbyl a Springfieldem, granáty a pistolí oddělal asi 12 nepřátel.

Sice ho pak sejmul kdosi při přebíjení, ale aplaus a pochvaly od týmu dostal :)
@Shoggot (16.02.2017 14:15): "Defend the fucking point, you twat." mi včera někdo napsal... Netušil jsem že jsem poslední z našeho týmu a poslední vlna toho nepřátelského mě už obešla. Takových 5-7 jsem jich ještě pohaluzy dal (hail G43), než mě nějaký samopalčík vyndal. Ale za to mě nikdo nepochválil :'(
@Bodkin (16.02.2017 10:12): To Jo, ale myslím, že až se tohle vymaní z bolesti bety, bude to skvělý mix mezi RO a Day Of Defeat.

G43 je super, ale v prvním kole si vždy radši dám Kar98, protože dva granáty jsou imho dost super. A díky nim navíc naženu rychle tolik supply bodů, že můžu mít dva granáty, PPK a G43.
FG42 jsou zkoušel jen jednou.
@Shoggot (15.02.2017 10:53): Včera jsem to zase po dlouhé době opruboval a přidali G43 a FG42! <3<3<3

Stejně se mi ale pořád stýská po Red Orchestře, ta stále zůstává nepřekonaná (a to i dvojka).
@Bodkin (15.02.2017 00:34): Já nejvíc asi za důstojníka, to přivolávání dělostřelectva a letadel pomocí radisty je super. Na dobrých serverech lidi i hodně spolupracují.

C96 jsem si všiml, ještě nevyzkoušel. Jinak jo, K96 je tu dost realistická, v tom smyslu, že by ji někdy spíš člověk použil jako kyj nebo kůl v plotě :))
Ještě dobré výsledky mám za kulometčíka překvapivě.
@Shoggot (14.02.2017 20:34): Potěšilo mě, že přidali Mauser C96 pro inženýra. Nepotěšilo mě, že je to nějaká fullauto zmršenina.

I tak jsem nejlepších výsledků dotáhl jako sniper. Ne tak kvůli mauseru, ale Walther PPK je velmi, velmi fajnová pistolka a nablízko proti ní nemá nikdo šanci, pokud nemá samopal nebo plamenomet.