Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dawn of the Monsters

01.03.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Dawn of the Monsters je beat'em up arkáda, ve které se hráči rozdávají rány svým nepřátelům v kůži obrovitých kaidžu monster a gigantických mechů. Po výbuchu sopky v roce 2036 se z hlubin Země začaly vynořovat titánské příšery, zde pojmenované jako Nephilim. Jedinou nadějí lidstva zůstává utajená organizace D.A.W.N., která vyslala proti stvůrám čtveřici svých bojovníků, dva spřátelené Nephilim a dva uměle vytvořené mechy. S nimi se hráči musí pokusit probít až k nebezpečným Alfám a tím učinit přítrž vpádu dalších monster.

Na začátku si hráč vybere jednoho ze čtyř bojovníků. Na výběr má Megadona, obrovitého ještěra a prvního z Nephilim, mořskou příšeru Ganiru umějící si na pomoc přivolat kraby a dvojici mechů jménem Aegis Prime a Tempest Galahad. Každý z nich disponuje svými vlastními útoky a stylem bojem, avšak všichni mají v nabídce řadu komb, obranných postavení a ultimátních ukončovacích úderů. V rámci kampaně s nimi hráč bojuje s armádou běžných monster a bossů v plně destruktivním prostředí inspirovaném světovými metropolemi. Za úspěšně provedené útoky hráč dostává různá DNA vylepšení, s nimiž může skrze strom dovedností získávat nové chvaty a schopnosti.

Hra nabízí krom sólo hry možnost projít kampaní i v kooperaci svou hráčů na sdílené obrazovce.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.