Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DAVE THE DIVER

28.06.2023
26.10.2023
86
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tento multižánrový kousek představuje obtloustlého Davea, který jednoho dne dostane nabídku od starého známého podílet se na chodu zbrusu nové sushi restaurace. Ta se nachází na pokraji velké Modré díry, jež skýtá mnohá tajemství. Především je ale hlavním zdrojem surovin nutných k provozu restaurace.

Jakožto vášnivý potápěč tak má Dave příležitost se každý den vydat na nová dobrodružství a kromě lovu ryb, sekání dřeva a těžby drahých kovů zároveň také pozorovat mořský život a nacházet skryté poklady. Do toho navazuje nové kontakty plněním zadaných úkolů od obyvatel místního kraje. Přes noc jej pak pak čeká vypomáhání v restauraci, kde má mimo jiné na starost výběr denního menu, roznášení pokrmů a servírování drinků.

V průběhu hry si lze posléze začít pořizovat lepší vybavení a potápět se do větších hloubek a objevovat úplně neznámý mořský svět. Pak se Dave může stát např. pořadatelem závodů mořských koníků nebo se utká s velkým žralokem o kontrolu nad okolním územím. Dohromady je ve hře k vidění kolem 200 různých živočišných druhů. To vše někde na pomezí retro a pixelart grafiky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.