@Phoenix (22.07.2013 08:17): Tomu nevěř. Dark je zcela nefunkční brak s naprosto zmršenou hratelností. A když se tak dívám, že ten pán dal stejně "skvělé" hodnocení i parádnímu Dead Island: Riptide, tak jen nevěřícně kroutím hlavou...
Lebo aj keď má zasaralú grafiku, tak vyzerá vizuaálne celkom dobre, Ne steame by som to kúpil asi len keby to bolo za najviac 50 centov.
Těšil jsem se, stealth akcí je brutální nedostatek. Ovšem po přečtení recenze na Eurogameru a komentářů na Metacritics mě přešla chuť.

Neschopnost skákat ani na někoho zaútočit z výšky, neschopnost klasického útoku (při boji se hráč natáčí tak dlouho, až se objeví prompt na zabití jednou ranou) a podobné "akční" problémy bych ještě přežil, stealth na nich nestojí a nepadá. Nepodařené animace lipsinc a pohybu totéž. Ale braindead AI (nereagují, když vidí hráče přes sklo, neslyší) a evidentně nedodělaná hra už je opravdu problém.
@Bodkin (08.07.2013 23:11): RPS pěkně kecá. Ve skutečnosti je totiž DARK ještě mnohem horší hrou, než jak tam píšou!

A kdo si chce zahrát atmosferickou, nápaditou a dobře rozvrhnutou stealh hru, tak by měl jít spíš do Manhunt - dosud nepřekonaného Dark Souls mezi stealth akcemi :-)
Hmm, tak dle RPS, pokud si chce někdo zahrát atmosferickou, nápaditou a dobře rozvrhnutou stealh hru, tak má jít do Dishonored a DARK klidně ignorovat.