Dark je průměrná hra. Na ty vysoké hardwarové nároky, co po vašem kovovém miláčkovi požaduje, je to hra průměrná i svou trhavou, neplynulou a místy až hnusnou grafikou.
Příběh není nic přeborného, což by asi ve hře tohoto typu nemuselo vadit, ale pokud je podáván trhavými dialogy (které se nedají přeskočit) působí ve hře spíše jako trest za to, že jste si tu hru pustili.

Začínáme jen tak v baru a nevíme, kdo jsme, a proč tu jsme. Tento bar mi byl nepříjemný jak prostředím a osvětlením, po kterém se mi asi hodinu točila hlava, tak neustále se opakující hudbou (zvuky?!), která se snad nedá zařadit do žádného žánru, a tak bych si ji dovolil vymyslet žánr nový a to TiredSinging, protože žena, co tuhle píseň nazpívala zněla jako by ji někdo vzbudil uprostřed noci a dusil ji polštářem.

A to už ani radši nemluvím o boji.
Ten je tak průměrný a nudný, že o něm snad radši nechci psát.

Přiznávám se, že moje hodnocení je možná ukvapené, protože jsem hru celou nedohrál, ale velmi silně pochybuji, že by se za těch 20% hry, co mi zbývalo, stalo něco, co by můj názor na hru změnilo. A tak můžu s poklidem prohlásit "Průměr"! a vrátit se zase ke svým oddychovým adventurám.

Pro: Nic

Proti: Všechno

Úvod do deja
Nachádzame sa v koži Erika Banea, ghoula ( polovičného upíra ), ktorí sa náhodou objaví v nočnom klube, ktorí je len nahodou sídlom upírov. A tam aj začína vaša prvá úloha, najsť toho kto s vás urobil upíra.

Plusy hry:
➤asi len nápad s upírími schopnosťami

Mínusy hry:
➤AI nepriateľa: naozaj dlho by ste hľadali hru v ktorej by boli nepriatelia taký vymletý ako v tejto. ( pokial strážnikovi nevadí že práve pijete krv jeho kolegovi tak potom neviem už )
➤Príbeh: neviem či môžem posúdiť pretože som hru ešte nedohral a neviem či aj niekedy dohrám
➤Ovládanie: veľmi často sa vám stane že si pomýlite klávesi, jednoduche pri tejto hre som jednoducho nepochopil priradenie kláves
➤Prostredie: osobne som od prostredia očakával niečo podobné ako od Borderlands ale sklamal som sa. Ničím
nezaujímavé, nudné, repetetívne.
➤Postavy: po pár hodinách si na ne ani nespomeniete
➤Final Boss: jeden z najnudnejších a najlachších bossov akých som kedy vydel

Zaverečné zhrnutie:
DARK mal veľký potenciál ale absolútne nevyužitý. Pokiaľ na ňu narazíte v zľave pod 1€ tak ju skúste a možno budete mať iný názor.

➤Čas strávený v hre: 6 hodín

HODNOTENIE: 4.5/10

Pro: nápad s upírmi, schopnosti

Proti: príbeh, nepriatelia, ovládanie, prostredie, postavy