Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gorky Zero: Beyond Honor

Gorky Zero: Továrna na otroky

24.10.2003
56
27 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Možná si vzpomínáte na předchozí díl, kombinaci různých žánrů Gorky 17. V roce 2003 přišlo pokračování, avšak od svého předchůdce se v mnohém liší. Tím nejpodstatnějším faktorem je určitě herní žánr - nyní se v roli poručíka Cola Sullivana zhostíte role specialisty na tichý boj a využívat budete spíše než hrubou sílu stíny a moment překvapení. Tedy stealth-akce, přičemž kamerou se můžete dívat hrdinovi klasicky "přes rameno" - pro přímou konfrontaci s nepřítelem - anebo zvolíte takticky výhodnější a přehlednější isometrický nadhled. Samozřejmostí jsou kromě obligátních střelných a chladných zbraní i nejrůznější vychytávky, vymoženosti moderní válečné vědy (např. trhaviny, pasti apod.).

Hra oplývá poměrně zapeklitým příběhem, kde nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Jeho autor, uznávaný polský spisovatel sci-fi románů Rafal Ziemkievicz, pracoval rovněž na scénáři Gorky 17. Gorky Zero u nás vychází s českým podtitulem "Továrna na otroky" a součástí plné verze je i soundtrack obsahující 16 skladeb.


Poslední diskuzní příspěvek

Myslel jsem si to. Pravda je, že po těch špionážních peckách bych si podle všeho touto hrou asi moc nepolepšil.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.