Jinak, jestli součástí prvního free DLC nebude T-pose do fotomódu, tak mě fakt zklamou. Vlastně by z toho mohli udělat i quickheck…
@kristmeister (07.01.2021 23:36): Docela sem Keanu ocenila, má velké charisma a ta "prkenost/monotónost", na kterou si někteří stěžují, mě sedla jako známka toho, že Johny je prostě psychopat. Ten typ člověka, co nehne brvou a z ničeho nic čapne po brokádě a vystřílí celý bar. Pak vyjde ven a na pohodičku si zapálí cígo. Díky tomu jeho postava působila, že ste si ho každou chvilku chtěli oblíbit a věřit mu, jen aby pak o pár misí později předvedl, jaký je to terorista bez svědomí. A pak zase jako beránek... no prostě držel mě na jehlách až do konce.
Pokud by zvolili cestu typicky vyšinutého psychopata, tak to minimálně u mě zdaleka tak dobře nefungovalo.
@SilentWolf (08.01.2021 08:20): Kreativci mají vždy plnou hlavu (nerealizovatelných) nápadů, tady o nich bohužel začali ve velkém veřejně mluvit, aniž by si byli více méně jistí, že je budou s to uskutečnit. Tři různé konstrukty zní zcela absurdně, když vidíme, jak velkou roli Johnny zastává. To bychom pak každý hráli úplně jinou hru.

Řekl bych, že velká DLCéčka budou v duchu W3, to znamená de facto separátní obsah (snazší na implementaci, testování), radši bych tedy nepočítal s rozšiřováním původního obsahu, už vůbec ne toho volitelného (např. Peralezovi), jak by si mnozí přáli, a budou zasazená před konec hry, přístupná z „endgame“, tak aby se dala hned začít.

EDIT: Abych ale teda odpověděl na otázku… :D Jo, Keanu bude nepochybně jejich součástí, určitě je nasmlouvaný na celou hru, včetně dodatečného obsahu.
BTW a myslíte že Keanu na hře stále spolupracuje ? (DLC). Respektive mohou si ho kdykoliv zavolat?

Nebo teď musejí vycházet z už nahraných materiálů ?
Reevese si nikdo nenajímá kvůli hereckým schopnostem, ale kvůli charismatu a larger than life personě, což je přesně co Johnny potřeboval. Za mě super.
Hele Keanu Reeves je trochu herecké dřevo. Ale k tomu žánru patří. Kvůli Matrixu i Johnny Mnemonicovi aj. Co jsem z Cyberpunku 2077 navíc viděl, tak imho jeho výkon není žádná tragedie. Spíše naopak mě v těch úryvcích příjemně překvapoval.
@Guldy (08.01.2021 01:19): jenže ten "hate" je z toho asi nejvíc uvěřitelný.

Si vem že vymyslíš propracované RPG, těšíš se až ho zrealizuješ. Plánuješ tam mít 3 různé "hlasy v hlavě" podle toho koho si na začátku vybereš za dětského idola. https://i.redd.it/o4xykkrtezi11.png plus další proměnné. A pak přijde slavný herec a najednou se všechno začne točit kolem něj, příběh se oseká a přizpůsobí se jen jemu. Z postavy se pro usnadnění udělá obyčejný žoldák, píchne se do něj Keanu a hotovo.

Spíš by mi přišlo divné, kdyby z toho byli vývojáři nadšení. I vzhledem k tomu kolik Keanu ukusoval zlotek. :D ale třeba to dělal z dobra v srdci.

@kristmeister (08.01.2021 02:45): jj, taky tak. :D Musíme se nějak šikovně bouchnout do hlavy.
@kristmeister (08.01.2021 01:29): Ja si pri prvnim hrani nevytvoril zadnou, jel jsem default no. 3 a oblikal ji jako desnou primadonu. Ted jsem si konecne vytvoril vlastni, takovou obyc holku od vedle, nomadku, ktera se obleka prakticky. :D Hlas sedel te prvni vic podle me. Druhe rozehrani v mem pripade bylo jasne nez dohravat vse do posledniho vykricniku za jednu postavu (na achievementy sere pes). Takhle jsem to delal i treba ve Skyrimu, kde abych videl vse jsem hru hral za tri ruzne postavy (ale hlavni linku dohral jen za jednu z nich).

Jinak otacim, ne vsechna radia jsou uplne spatna. xD
Taky je celkem vtipné. Na druhé dohrání jsem si vytvořil zcela odlišnou V. Dal jsem jí více huňatější háro, nějaký ten cyberware na xicht, o trochu více piercingů a tak nějak mi k ní nesedí ten hlas dabérky. K té mojí původní tam seděl přímo dokonale. Moje stará V mi bude chybět :)
@kristmeister (07.01.2021 23:36): Nechal. Byl v pohode, tah se mi libil, postava zajimava, super symbolicky propojeni s Matrixem.. Spekulovat se da do alelujah, za me dobry. Co se tyce hate dopisu od zamestnancu, ze byl fail a prislo to rozkazem od nekoho mimo firmu.. tu uz debunkly bylo. Tak snad jsem vyridil vsechno, uz me nic nenapada.
@kristmeister (07.01.2021 23:36): já bych ho tam hlavně dal víc. Aby nějak ovlivňoval gameplay. Aby trochu víc záleželo na vašem vztahu k němu apod.. mohli se trochu urvat z řetězu. Na tu premisu, je to až moc basic. Jako jo, je tam hidden ending. Ale nemusel být zas tak hidden a mohli jich zpracovat víc v závislosti na více proměnných. Když už se to kolem něj točí.

Ale jako hlasově mi nesedí vůbec. Keanu neumí dabovat sám sebe! :D :D Když vidím takového váguse pořád mám v hlavě Jacka z VtmB. Ale koho bych dal místo něj nevím. Nechci tu střílet své oblíbené herce protože by byl možná lepší nějaký no name.

Takemura jednoznačně > Silverhand.
@kristmeister (07.01.2021 23:36): Mě Keanu trochu štve akorát v tom že je to strašný fanservis... a zároveň jsem z něj absolutně nadšený i právě proto že je to strašný fanservis :)
Ale na fanservisu úplně všude je tahle hra dost založená, a já jako velký milovník žánru si na to nechci stěžovat, takže on do toho sedí moc hezky - a ta role kámoše, anarchistického rockera který je tak trochu svině, mu dost sedne.

Koho jiného... no ten Cilian Murphy v tom asifake leaku nezněl vůbec špatně, on ty magory ve sci-fi zvládá. Hardyho mám docela rád, ale tady by to celé akorát tak odmručel, to není dobrý herec na to aby měl věci jen okecávat a ne přímo dělat. Ale třeba takový Thomas Jane by si mohl zopakovat roli z Expanse, a posunout tohle víc do neo-noiru, nebo Jamese McAvoye si v téhle roli dokážu představit.

@BUMTARATA (07.01.2021 23:44): Cage ve svém ultra-magor módu by tu byl taky výborný. Jen by to s ním byla dost jiná hra :D
@kristmeister (07.01.2021 23:36): ty je super, ale je tam hromada jiných super postav. Jsem si dost oblíbil Takemuru. Vůbec to, že si pamatuji jméno herní postavy u mě o něčem svědčí. Judy je asi přitažlivější herní postava:).
Tak zkusíme rozjet nějaké vlákno, například....Kdybyste měli možnost tak nechali byste Keanu v roli Silverhanda anebo tam dali někoho jiného? Za mě osobně to Keanu zahrál skvěle a jako jedinou náhradu bych tam viděl asi Toma Hardyho :)
@Guldy (06.01.2021 17:51): to je docela škoda. Spoustu naznačených věcí jsem očekával ve hře už od začátku. Hlavně podzemní část města nebo dospělejší questy (drogy u dětí) by svědčili o té hloubce, kterou CDP celý vývoj naznačoval.
@AlieN (06.01.2021 15:18): Jo, Thronebreaker je skvelý, ale, bohužiaľ, nie je to hra úplne pre masy. No i tak som čakal, že minimálne tí najskalnejší fanúšikovia Zaklínača si za ten čas zahrajú - už len kvôli skvelému príbehu, ktorý stojí za to.

Hlavný problém Cyberpunku 2077 je, samozrejme, technický stav pričom to jadro je nesporne kvalitné. Už len kvôli tomu nahor pôjde až sa vychytajú muchy, no treba brať do úvahy aj obrovské očakávania, ktoré sa s ním spájali. Už teraz sa objavuje viacero komentárov poukazujúcich na to, že tá hra nie je tak dokonalá ani po ostatných stránkach - minimálne nie je taká akú si vysnívali vďaka marketingu. A to sa do istej miery prejaví.
@M.a.t.t. (06.01.2021 15:06): Her které tu mají za letošní rok nějaké hodnocení a to je lepší než u Cyberpunku je určitě mnohem víc, a klidně si je počítat můžeš, jestli chceš.

K porovnání se staršími CDP hrami - teď těžko říct, ale vzhledem k tomu jak tu od úvodního nářezu při vydání hodnocení Cyberpunku stoupá, bych si docela vsadil že první dva Zaklínače překoná. Thronebreaker má koukám hodnocení docela nízké, což je dost škoda, toho bych za sebe řadil určitě výš než prvního Zaklínače - ten mě už tehdy z větší části příliš nenadchl, a od té doby nezestárl zrovna s grácií.
@AlieN (06.01.2021 15:00): Tak zase môžeme rátať aj Command & Conquer Remastered Collection, Animal Crossing a Half-Life: Alyx, ktoré majú všetky nad 10 hodnotení a starom systéme by boli v reprezentatívnom rebríčku.

Hodnotenie Cyberpunku by malo ísť časom určite nahor, ale stigmy najhoršie hodnotenej veľkej CD Projekt hry sa zrejme (na DH) nezbaví.
@M.a.t.t. (06.01.2021 14:34): Z toho právě vycházím a není - Black Mesa tu sbírá hodnocení už roky a teď byla předatována s doplněním Xenu (který její hodnocení spíš snížil, lol), a to CoD:MW2 CR je jen reskin singl části staré hry, takže ho také nepočítám.
@Cathan (06.01.2021 12:37): já bych to měl těžké.

Last of Us 2 je pro mě vším definicí dokonalé hry. 100%.
Cyberpunk 2077 je pro mě definice nesplněného potenciálu, nedotaženosti a dávám mu 80%.

Ale to jsou jen čísla a já v tuto chvíli nejsem schopen vybrat hru roku z těchto dvou. Už jen proto, že pořád na CP myslím. Ale už to, že tam CP je, svědčí o tom, že si to zaslouží.

Určitě víc než Tsushima. To je jak LIDL verze ubisoftích her.