Měl jsem s Judy už intimnější chvilku a musím říct, že se doteď jednalo o nejemotivnější quest (sorry Jackie). Judy je skvěle napsaná postava, doufám, že jí věnují jedno celé DLC. Vůbec to nebylo ve stylu: Hej V pojď mrdat, tak jo Judy, připrav se na vylízaní pekáče. Ne, mělo to cit.
@Paul (23.12.2020 23:19): V tom pripade mi to prijde trochu smutne, ale ok, co clovek to nazor. Pro me neni Cyberpunk RPG GTAcko, je to Outer Worlds roku 2020 a to je obrovska skoda. Jsem zvedavy, jak se jim to behem nasledujicich mesicu podari vyladit. Vlastne doufam prave v to, ze se nebudou bat do toho sahnout hluboko a vezmou ten launch skutecne jako early access. To by bylo hodne fajn, ta hra ma stale velky potencial, ktery ale nebyl (zatim?) naplnen. Technicky stav hry ignoruji, jak jsem zminil, zadne zasadni problemy se hrou nemam, takze jsem v tomto ten stastnejsi, ale doufal jsem, ze by to mohlo byt, kdyz uz ne uplne vymazlene veledilo, tak alespon novy Fallout New Vegas. Outer Worlds v tomto loni selhalo, Cyberpunk letos, bohuzel, take. Ale jak jsem rekl, je to dobra hra a ja se pri hrani bavim, jen to proste mohlo byt lepsi.
Na gogu se mi doteď ten hotfix nestáhl. Vůbec obecně se všechny patche na gogu na mém konci sosaj až absurdně pomalu. :/
"Removed the 8 MB save file size limit. Note: this won’t fix save files corrupted before the update."
Takže už se může craftit až k zbláznění :D
@Paul (23.12.2020 23:21): Analogie k fašismu jsou vždycky prča, nebot se ta daná osoba bez jejího vlastního vědomí označí za kolosálního dementa :) Znám tu pár zdejších uživatelů, kteří vytáhli ze své duté makovice podobné srance :)
@marwel (23.12.2020 22:46): pro spoustu lidí to GOTY je (viz třeba teď i anketa na zingu). Záleží co od toho člověk čeká, na jaké platformě (a hardwaru) hraje, a jaké má štěstí/smůlu na bugy. Já bych sice taky odložení z hlediska vypolišovanějšího stavu uvítal, ale..i přes tu nedokonalost jsem nic lepšího tenhle rok nehrál. Nicméně pro mě jsou obecně imersivní open world RPGčka nejlepší žánr a ono jich moc nevychází. Valhalla byla tenhle rok taky dobrá, ale Cyberpunk je přeci jen jinde.
@Paul (23.12.2020 21:57): No ale je fakt, ze Cyberpunk mel byt jasna GOTY, ale i kdyz je to dobra hra a letosni rok je imo slabsi, tak i kdyz budu ignorovat technicke chyby (kterych jsem zatim osobne stejne moc nemel) to GOTY proste neni. Podle hypu to melo byt stejne vymazlene jako rdr2 jen k tomu full-fledged rpgcko, ale nestalo se. Spousta veci se muze upravit a pridat pozdeji, ale tohle preci neni early access.

Jinak mam pocit, ze spousta veci ve hre je dusledkem toho, ze cdpr nejspis tak fest strezilo vse kolem obsahu a story, ze nedali hru k testovani lidem mimo studio. Early access v pripade CP2077 nepripadal v uvahu. Jak uz nekdo zminil, dobre story bude stale dobre i v pripade, ze vam nekdo neco vyspoiluje. Mozna se meli vysrat na tohle tajnustkarstvi a proste dat cast, treba ten nejproblemovejsi openworld gameplay, k testovani vetsimu poctu lidi.
Tak ten Keanu, ač ho mám rád jako herce a je mi sympatický i jako člověk, tak je takovej topornej akční hrdina, jak Arnold. A proto i někdy v té hře působí, jak kdyby vůbec netušil, která bije a prostě četl text stylem, který mu někdo zadal. Ale jsem fakt rád, že na Johnnyho ulovili zrovna jeho.

Ženská V mi přijde super a mnohem lepší než chlap, co jsem koukal na videa. Jina bezva Jackie, Takemura, Panam a Mitch (Panamin parťák) z těch, co mi utkvěli v paměti za dobrej voice acting..
@Fritol (23.12.2020 20:35): Ale místy trochu zní jako Ashley Johnson, přijde mi!

K těm rádiím, nejsem si tím úplně jistý, ale řekl bych, že mi pořád hrála ta stejná stanice, dokud jsem se jimi nezačal přehrabovat, protože až po desítkách hodin jsem zjistil, že tu má song i Rosa Walton (Let’s Eat Grandma), což je tada úplně boží.
Mě sedí z dabingu nejvíc asi Padre, ten jeden kšeftař. :-D

Teď plním úkoly v té oblasti a ten je cool.
@M.a.t.t. (23.12.2020 19:39): nechápu ani to stěžování si na dabing tady. Keanu je boží, chlap V mi sedne jak Geralt a ostatní postavy taky super. Jak ženský, tak chlapi jako Takemura nebo Jackie.
@ZephyrCZ (23.12.2020 17:14): Hra mi zkrátka nepřišla natolik dobrá, abych jí obětoval více jak těch 30 hodin života. Navíc vzhledem k tomu že hlavní dějová linka má asi 15 hodin to není zase tak málo. Splnil jsem celkem dost vedlejších questů, což navýšilo můj playtime na 30 hodin. Píšeš, že je hra velká, podle mě se tak hra jenom tváří. Kromě různých questů a vedlejších aktivit typu "zabij", "ukradni" hra nenabízí mnoho dalšího. Jenom díky dobře udělaným questům (ne všem, některé mi dobré nepřišly, jak jsem napsal v původním příspěvku) hře nedám vysoké hodnocení, zvlášť když ostatní mechaniky dle mého názoru prostě nefungují. Za dobu hraní jsem si celkem jistý, že jsem vyzkoušel vše, co hra ohledně různorodosti obsahu nabízí, hru jsem dohrál. Jestli ti hra přijde dobrá, názor ti neberu :)
@Fritol (23.12.2020 19:34): je boží když si z něj děláš furt prdel. :D a nakonec ti pošle třeba i selfie. Ale takové hrozné, prostě typické selfie od člověka, který ho dělá poprvé. :D Je to Garrus.
@Fritol (23.12.2020 19:34): "Původně jsem to chtěl hrát polsky, neb Zaklínač je imo anglicky silně meh, ale pak jsem si říkal, že předabovaný Keanu asi nebude to pravé."

Heretik... anglický dabing Zaklínača je super.
@SilentWolf (23.12.2020 19:30): Takemura je top mužská postava ovšem, to souhlasím. Hlavně se mi líbí, jak je i napsaný echt "japonsky", ne jen vzhledově vymodelovaný. :D

Co se dabingu týče, tak taky souhlas. Neřekl bych, že je špatný, ale jak říkáš, nic zapamatovatelné. Pokud jde o hlášky, tak jsem se dost zasmál akorát u konverzací V a právě Takemury, ale to jsou příběhové věci spíš, tak nebudu spoilovat. Původně jsem to chtěl hrát polsky, neb Zaklínač je imo anglicky silně meh, ale pak jsem si říkal, že předabovaný Keanu asi nebude to pravé.
@Fritol (23.12.2020 19:20): mě se na těch postavách nejvíc líbí (hlavně i Takemura, ať to tu není klub honičů :D ) že si na začátku člověk řekne "meh" a na konci jejich questových linií prostě cítí to pouto s nimi. Mě totiž Panam moc nesedla v prvních dvou misích. Ale na konci úplně top... a to jsem dokonce i rád že hraju za ženskou a jde to považovat za přátelství a ne jen takové "we'll bang okay?".

Prostě na postavách to podle mě stojí. A já doufám, že bude konec hlavně o nich. A zároveň ho chci oddalovat co to jen jde.

Jen teda mě mrzí, že voice acting mi v hodně částech přijde nic moc.. v podstatě na žádnou z postav nevzpomínám pro voice acting a nějaké zapamatovatelné hlášky. I ten Keanu je divný. Kdyby to nebyl jeden a ten samý člověk tak řeknu, že hlas k tomu xichtu nesedí. :D :D
já jak jsem to zkoušel hrát napřed na PS4 tak po nějakých 10 hodinách jsem se dostal teprve k tomu abych si mohl volně prozkoumat to město - chvíli po návštěvě toho doktora co dělá ty implantáty - důkladně jsem to tam prozkoumával - jsou tam také poschovávané - povalující se nějaké paměťové čipy - s hodně texty - které se dají lehce přehlédnout - tak je potřeba ty oblasti několikrát podrobě prozkoumávat - skenovat. A taky v té televizi jsou zajímavé programi.

Teď to hraju na PC - jen asi tak hoďku dvě denně - takže postupuju pomalu, ještě jsem ani nedokončil záchranu té ženský připravené k vykuchání. A ta grafika oproti té PS 4 Pro grafice i na střední detaily na obyčejném PC je o poznání lepší.
@Guldy (23.12.2020 19:17): Rogue mě zaujala nejvíc v tom launch traileru, ale ve hře už se mi tolik nelíbila, Nicméně s ní nejde romance stejně. Respektive jde, ale ne taková, jako s Panam nebo Judy.

Každopádně nejen že je tam spousta hezky navržených holek, ale taky jsou imo dost dobře napsané a každá je charakterem úpně jiná, což je cool.
Teď jsem dělal několik prvních questů s Panam...to byla jízda, místy doslova. Yennefer má konkurenci :)

A nedočkavě čekám Rapierovy dojmy, dneska to měl rozehrát, což?
@Clorky (23.12.2020 17:48): Beru to tak, že za 30 hodin u podobné hry mineš hromadu věcí. Což Ti může změnit náhled na své vlastní hodnocení. Já neříkám že je špatně že hodnotil hru, kterou dohrál, to je zcela v pořádku. Jenom říkám, že jí prolétl tak, že hromadu obsahu minul. Což se vracím k tomu, že ten minutý obsah může ovlivnit Tvé výsledné hodnocení. Je to obecně problém u všech podobných open world her.
@AlieN (22.12.2020 23:35): Ve hře jsem strávil cca 30 hodin. Procházel jsem svým vlastním tempem, nedíval jsem se na žádné videa jak co udělat nebo tak. Neříkám že jsem expert, prostě jsem prošel hrou a sepsal jsem plusy a mínusy dle mého nátoru, to je celé. Neříkám že vím všechno, určitě jsem mohl něco minout.