@HolyMeatball (22.12.2020 01:39): Za prumerny story playthrough nerealne. Ja kupoval legendarni implanty a urcite jsem u ripperdocu utratil statisice. Kdyz prodavas loot a pak udelas vsechny aktivity na mape, tak na vsechna auta mas. Mel jsem nosnost 700 a ze spousty lidi na max levelu padaj epics. Ten prodas za par tisic a po chvili hrani (hodiny) mas full inventory. Vydelat 100k nebyl problem. Problem ted je to, ze uz na mape nic nemam :D a loot si musim najit naslepo behanim ulicema.
@Paul (22.12.2020 01:53): Já mám právě to první auto, Jackieho motorku, taxík a Beast od Claire, teď nejspíš nově další motorku od Panam, ještě jsem to ani nekontroloval. Takže vše z misí, ale chtěl bych si konečně něco koupit. Ale myslím, že ještě pár upgradů budu potřebovat, tak těžko říct, jak se k nim dostanu :D
@Paul (22.12.2020 01:53): To ochcání soubojů pls rozepiš. Já už se smířil s tím že dokud si nevybudu specificky combat build, nebo je nenerfnou, nebo nenajdu nějaký způsob jak v nich podvádět, tak ty souboje prostě nedodělám.

Quadru Avanger beru od Wraithů, to je pěkné auto - a sám mám koupenou Qadru Javelina. Motorka je parádní ta terénní, Apollo.
Rhino a Cesar down, zbývá jen Razor. Jde to vtipně ochcat odhozením pár sprejů na zem :)

@Bursoft (22.12.2020 01:25): já si tedy zatím koupil Quadru Avenger, Outlaw GTS, a tu Akira motorku. A pak mam ty dvě auta ze začátku (Galena a Hela), Jackieho bike, Delamain taxi, takovou tu extra zlatou pimp my ride káru od Cesara a SUV od transholky Claire. Nejvíc prachů je z těch access pointů.
@HolyMeatball (22.12.2020 01:39): Pak k tam musí být ještě nějaký jiný trigger - Street Cred mám 50, a ve Westbrooku už všechno splněné krom koupení dvou aut a pár NCPD hustles. Tak možná musím nejdřív vykoupit ty slabší auta.

Aut na koupení mám ještě hodně, já právě nejdřív vylepšuju svoje tělo :) Ale i u ripperdoců je problém najít kvalitní věci , legendary a epic kousků mají jen pár. A jejich cena je rozhodně zasloužená, ty schopnosti z nich jsou často brutální a vyloženě gamechanging. To spíš ty auta jsou jen taková fancy věc na bezúčelné topení peněz... ale samozřejmě je chci všechny :)
@AlieN (22.12.2020 01:33): Ano, o tom mluvím, jak to na začátku, tak tebou odkazované jsou od stejného fixera. To na začátku ti nabídne od SC 30.

@Bursoft (22.12.2020 01:25): Jakmile kupuješ motorky a auta, tak se mám pocit v penězích nikdy topit nemůžeš. Street Cred navíc roste hodně rychle. A vůbec to vnímám tak, že automoto na prodej a regulérní návštěvy ripperdoců tu existují jako jediný pokus o balanc ekonomiky, neumím si představit, že někdo za jeden playthrough zvládne stejně poctivě oboje. Já si vybral auta, ripperdoca jsem mezitím za celou hru navštívil tak třikrát. :)
@HolyMeatball (22.12.2020 01:21): Předpokládám, že tou dobou už se topíš v penězích, že? Já teď dodělal první mise s Panam a jenom ji spustit mě stálo 15k, a to mi chybělo asi 300 edáčů na novej čip do kebule, ještě, že jsem ho nekoupil za těch 45k :D

Každopádně bych si taky chtěl koupit nějaký fáro, ale zatím i se side misema no chance.
@Paul (22.12.2020 00:19): Jo, ten byl nádherný. Škoda že toho potápění není ve hře víc. Jediná vada toho questu je... že nehraju za holku :)

S auty se taky projíždím rád, ale radši než sporťáky mám ty neuvěřitelně detailní modely postapo monster z pustiny. Pravda možná to bude tím že nemám RT a ty pochromované krásky se mi tak hezky nelesknou :D
Fast travel používám leda když něco sháním a chci rychle oběhnout několik obchodů. U něj je btw zase škoda že ve hře není dodělaný systém hromadné dopravy, resp kolem jezdící autobusy, a fast travel pak doplněný animací s nimi spojenou, pomohlo by to imerzi - myslím že to měli v plánu, když spousta těch fast travel spotů je na zastávkách, a i autobusové depo ve hře je.

Btw kde se dá koupit toto auto? Často ho kradu na ulici, nic ve hře se mi neřídí líp.
Ten quest s Judy (Pyramid Song) byl..krása.

Jinak tedy zatím jsem ani jednou nepoužil fast travel, když to město a ty auta vypadají takhle, nějak není potřeba.
@BUMTARATA (21.12.2020 23:09): mě tu chybí vedlejší aktivity. Nebo aspoň kdyby bylo jídlo podobných kvalit jako ve Final Fantasy XV. A animaci jezení. :-D Nějakou pitomou minihru. Možost přehrávat koupené psychovize. Tunit si byt.

Já vím, že by to byly prkotiny..ale prostě krom otazníčků se tam nedá nic dělat.

Což ale není zas taková výtka. Popravdě po 10h večer jsem už dloooooouho nehrál. Nedokážu to vypnout. Až to dohraju budu mít v sobě prázdno. Achjo :-D a teď to budou rok opravovat než začnou dělat DLCčka.

A nejvíc mě sere že ty gorilí ruce nepomáhají s otevíráním dveří. Omg jak těžké je takovou věc implementovat... že to museli dát pryč.

@Nons3nse (21.12.2020 23:23): nepřeinstalovávej. Čekej na patche. Nevěřím že to na tom místě má někdo jinak.
@Nons3nse (21.12.2020 23:23): Není to chyba.. skrz dynamickou denní dobu a počasí to semtam holt bude vypadat blbě skrz to, že je celá scéna zahalená ve stínu. Plus tady ty vedlejší postavy ze side questů jsou sami o sobě hůř udělaný, než třeba ta Panam nebo jiné důležitější postavy.
@Nons3nse (21.12.2020 23:23): Počítal bych s tím, že některé kouty map nebudou vizuálně zrovna vymazlené, ale jelikož toto je questové místo, tak bych řekl, že chyba asi vskutku bude jinde. Možná to teprve patchnou. :D
Pro trvalé uložení změny nastavení (GoG) českého jazyka UI a titulků uprav registry v HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWOW6432NodeGOG.comGames1423049311 s hodnotou "English" na "Czech" a "en-US" na "cz-cz". Stejnou změnu udělej v souboru goggame-1423049311.info nacházející se v kořenové složce Cyberpunk 2077.
Nemá niekto podobný problém?
V interéry tá hra vyzerá mega, ostrosť, tiene, textury atď. 10/10 Foto

Ale vonku akoby som nemal ostrosť alebo nekvalitné textury. Neviem sa zbaviť pocitu, že to vonku vyzerá hrozne :D Foto

RTX mám vypnuté, všetko na ultra 55-60 FPS
hned na záčtku v tom baru (viz dítě ulice - street kid) - jedné ženské u baru chyběli nohy - uložil jsem a načetl - to to opravilo, ale po chvilce narazím na dva týpky nacházající se na stejném místě jeden sedící druhý stojící - navzámem se překrývají.
@BUMTARATA (21.12.2020 21:04): Jo, ta freeformovitost těch vedlejších misí je super. Já teď dělal jednu dobrou, kde jsem našel Silverhandovo kožeňáky. A nikdy bych nečekal, že uslyším Reevse říct "best pussy I ever ate" :)
Za celou tu dobu mě ty vedlejší mise neomrzely, baví mě, jak variabilní jsou a jaká se dají nacházet řešení, ze kterých pak má jeden radost. Třeba teď jsem vylezl na vodárnu, omráčil strážného, přeskočil na vedlejší budovu, díky Technice prolezl střešním otvorem do garáže, sedl do pojízdného radaru a nehledě na agenty Militechu v cestě upaloval pryč. Přirozený gameplay. <3
Je to dobré. Ať už je Night City nejhorší místo k životu, tak aspoň mají stále basmati rýži. :-D
tak to teď zkouším hrát na mém obyčejném PC (koupeno na gogu) - z toho PS storu - mi ještě nevrátili peníze, ani to z té knihovny neodstranili - a můžu říct že i na nějaké ty střední detaily je to dost lepší - zatím jsem ještě netestoval žádné přestřelky ve městě, ale například to úvodní video mi jelo naprosto plynule - na PS 4 Pro to bylo cukané a já si myslel že je to tak schválně.
@AlieN (21.12.2020 04:08): Já si furt říkal, co to je za bosse, tak jsem ji vygooglil a ona je to fakt z toho obchoďáku.. Asi jsem si koupil rozbitou zbraň nebo nvm. Já ji totálně rozsekal katanou asi během 20 sekund, vůbec jsem ji neřešil :D .. nemají ty staty moc vychytaný..
@Bursoft (21.12.2020 03:51): To netuším, možná ten granátomet taky bere bonusy z granátů.

Sasquatch jsem taky sice obešel, ale stejně sejmul - ve vedlejší místnosti je automatická věž, tak jsem z ní sundal těžký kulomet, hackem jí vyřadil nohy, a rozstřílel :)
(s agentem Netwatch dál jsem tušil jak to dopadne, ale stejně jsem mu nepomohl. No to že jsem pak na voodoo boys nemohl zaútočit rovnou bylo dost podivné, hra k tomuhle měla dát aspoň nějakou rozumnou záminku, ale tak aspoň jsem se na nich mohl vyřádit později)
@Bursoft (21.12.2020 03:51): Tak na těla nam jsou často convenient skříně a mrazáky :) Nebo je prostě po-odnesu někam kde vim že nikdo není. Že by někdo našel tělo se mi stává minimálně. Ale jak jsem se tím prostealthoval, tak jsem tam tý Sasquatch stejně prostřelil sniperkou ten její juicebox a pak jí sejmul ručně, o ten bossfight jsem nechtěl přijít. A měla na sobě slušnej loot.
@AlieN (21.12.2020 03:25): Musím zkusit ten mantis, ono stejně když jedu main strom reflexy, tak ty kudlanky z toho mají tuším nějaký bonusy taky. Jak se potom tady u těch implantovaných zbraní počítá dmg? Podle levelu? Nebo jdou taky něčím upgradovat? Protože zbraním se nezvětšuje dmg s levelem, buď je musím upgradovat anebo si počkat na lepší, až padne.

Jinak já teď jel ten opuštěný obchoďák v Pacifice. Zkoušel jsem ze začátku stealth, ale holt to není můj styl asi. Vždycky sejmu pár lidí s tím, že je všechno cajk, nikdo si toho nevšimne, potom poodejdu a najednou se tam objeví další týpek, co objeví mrtvoly a už jsou všichni zalarmovaní.. tak jsem je pokosil sniperkou a zbytek rozsekal :D Jakože v nigh city asi za chvíli budu mít pověst nějakýho řezníka, jestli to hra reflektuje :D Nicméně každýho bosse jsem tou legendární katanou rozsekal na pár silných úderů (mám ten melee combat se sečnýma zbraněma už hodně naboostěnej perkama), přijde mi, že je HOOODNĚ OP..

@marwel (21.12.2020 03:46): Jako sečná zbraň? Já si to vůbec neumím představit.. Asi kouknu na YT v anonym módu :D

@BUMTARATA (21.12.2020 03:46): Mě na tom sere, jak nevyzpytatelný ty jejich údery jsou.. někdy se úplně nesmyslně netrefí, někdy mi dá ránu z několika metrů. Je to debilně udělaný.. Mimochodem zkouším toho Bucka taky, ale nemám na to nervy. Sundám je až dojedu story a budu mít lepší staty.
@AlieN (21.12.2020 03:11): Eh, tak to fakt nevím. Neupgradoval jsem ji mezi verzemi.

@Bursoft (21.12.2020 03:15): Zlom vaz. Já teď investoval do nějakých perků v Atletice, regenerování během boje, neztrácení výdrže pří úskocích, tak uvidím, jestli mi to k něčemu bude. Co jsem jinak pochopil, tak tě sejmou na jednu dvě rány a nic s tím neuděláš. Musíš se na ně naučit jedno kombo, který zopakuješ asi tak stokrát. Dvojčata ještě jdou, protože proti nim funguje block/parry, Bucka jsem mlátil asi hodinu, hroznej vocas, osvědčilo se mi zrušit mu útok, když na tebe nabíhá a pak mu dát jednu dvě po tlamě, Caesara taky asi hodinu, ale ten dělá furt to samé, takže vždycky stačí jen uskočit a dát mu po hlavě and so on and so on… K dalším jsem se ještě nedostal. Ale hádám, že to bude podobně výživné, zábavné je to asi jako kolonoskopie.

Jinak mám Mantis, ale neinvestuji do sečných zbraní, takže s nima moc nenadělám, ale jsou cool, sem tam na ně někoho nabodnu, nicméně nejsou vidět ve fotomódu a to mě drobek sere.
Já zatím v pěstních porazil dvojčata, Bucka a Boza ('nadenose). Rhino a Cesara jsem zkoušel, ale..meh. U Bucka mi ta obtížnost tolik nevadila, dalo se mu slušně uskakovat a jeho síla dávala smysl (jak se vytahoval že má military-grade ruku), ale u Rhino a Cezara je aréna menší, moje údery jim berou většinou 0-1% života a fakt to už zábavný není. Ale pokud to nějak neopatchujou, tak to holt stejně nějak budu muset udělat, nenechám na žádném questu nit suchou :)

Jinak tedy jedu primárně stealth a zabíjím minimálně, jen když to opravdu sedne. Teď jsem dělal pro Judy Pisces, rozhodl jsem se nechat Maiko in charge, ale prachy si nevzít.