Na PS4 je day one patch 56GB, lmao
Aspoň že v preloadu to bude obsažený. Pokud teda bude preload (měl by).
@AlieN (02.12.2020 20:45): si piš že twitter timeliny toho budou plný a že je to výbornej marketing. Ostatně tím se nikdo netají, zvlášť když to tolik lidí baví, koneckonců jak jsou populární selfíčka...ehm.
Moje galerie na abloadu už taky má pár stovek entries z mnoha her, pro připomenutí zážitku je to pěkná věc.
@AlieN (02.12.2020 20:45): Cinnost kterou dela miliony lidi nikdy nebude moc zajimava, bude toho moc a bude to jedno.
Daly to tam hlavne proto ze to je v mode a ma to kazdej, nemuzou bejt pozadu.
ja mam ted ve Valhalle tak 100 screenu ktery se hned davaj online na mapu sveta, ani jeden nama lajk, to samy vetsina ostatnich lidi, nikdo na to moc nekouka a neni to zas az tak zajimavy jak by si nekdo mohl myslet. je toho moc aby to bylo pro beznyho hrace necim dulezity nebo zajimavy.
Ale foto mod je pekna funkce, jsem taky radsi kdyz ve hre je. Obcas ten screen udelam.
@Paul (02.12.2020 19:12): Ono je to geniální tah z hlediska marketingu - fanoušci s tímhle stráví klidně obrovské množství času aby udělali nejvíc cool screenshoty, se kterými tomu pak udělají skvělou reklamu. Vůbec by mě nepřekvapilo kdyby tam byly rovnou tlačítka na okamžité sdílení na soc sítích :D

Osobně si s tím hrát tedy nehodlám, rozhodně ne na první playthrough kdy se nechci ničím podobným rušit. A stejně, jediná hra ve které s nadšením típu screenshoty je Elite: Dangerous, protože nic není tak cool jako vesmír :)
Koukam ze hajp je na urovni 100 kdyz jste schopny tu vytvorit celodenni diskuzi ohledne fotomodu ktery ma dneska skoro kazda hra ktera vypada hezky :)
@SilentWolf (02.12.2020 18:06): Paradoxně mě takovýhle ultradetailní fotomódy přijdou jako ztráta manpower času, mě stačí když mi umožní tři věci - zapauzovat hru, schovat UI a pohybovat kamerou. Všechno ostatní jsou takový serepetičky co ani nevyužiju. Ale jo, mám takovej dojem že pár screenů z tý hry asi típnu :)
@Paul (02.12.2020 17:20): :D ne mě šlo čistě o tu střelbu. Ale jo, jsem oj. Vždyť tam je v tom menu póza střelby v sekci "action". Na telefonu jsem to neviděl. Jak tam pak ty pózy měnili, to už mi bylo jasné. I tak by mě zajímalo, jak bude vypadat třeba defaultně nějaká animace skoku.. :D trochu od toho očekávám Bethesdí kvality. Ale to je asi detail.

Nejlepší na tom fotomodu je, že ti to dá více prostředků k tomu, abych brečel, že jsem koupil toaster a ne pořádně dělo. :D Na což se těším a doufám, že nezklameš a budeš poctivě screenovat a snažit se mi prodat grafiku za 30k+.
@HolyMeatball (02.12.2020 15:40): by mě zajímalo jak to funguje u těch póz při střelbě. Na to že je to first person to vypadá že to bude mít i tak docela dobré animace hlavní postavy. A dokonce nějaké skoky alá Max Payne? :D To mě teda zajímá jak.
To zas bude hodin ve fotomódu... u Spider-Mana mě to chytlo poprvé a je to neuvěřitelně zábavný žrout času :D
@Morte (02.12.2020 10:00): jsou hry které je lepší hrát přes den ačkoliv v nich obvykle moc světla není, třeba takový Aliens versus Predator bych nedoporučoval hrát za tmy. :) Je jasné že pro noční scény se vyplatí hrát za tmy, respektive s nějakým menším osvětlením v pozadí. Hráč toho pak více vidí na monitoru (bez ohledu na jeho kvality) aniž by musel zapínat noční vidění, apod., znám to ze simulátorů.
Ted je to zajimavy obdobi to cekani...Ja si ctu pekne v klidu tu knizku pruvodce svetem C77, ktera je naprosto skvela, ale stejne si to zahraju az bude tma, nemuzu hrat ve dne kdyz treba sviti slunce. Jako na filmy a serialy i na hry potrebuju tmu, to je ta spravna atmosfera. Nebo aspon zatazeno, nikdy kdyz je jasno:)
@Paul (01.12.2020 18:56): Já jsem to měl v plánu, ale vzhledem k tomu, že to přesunuli na prosinec, tak normálně pracuju a beru si volno tak jak jsem měl v plánu v prosinci (tj. od 16. prosince, protože 15. máme deadline na prosincovej release v práci). Takže Cyberpunk pořádně rozjedu až o víkendu (ale tak nějak počítám s tím, že v pátek budu v práci dost nevyspalej :D)
@Tarhiel (01.12.2020 19:38): Ja typicky ocekavam, ze to z GOGu pojede polovicni rychlosti nez treba ze Steamu, jak je u nich zvykem. Takze dvakrat delsi doba stahovani, ale za podporu vyvojaru to stoji. Radeji GOG a 100% provize vyvojarum nez Steam s temi jejich marzemi.

Jinak zajimavost, bezne bych mel touhle dobou uz predobjednano, ale pristup CDP me od toho odrazuje. Treba to jeste odlozi. :P
U nás odemčení v jednu ráno. Tak doufám že se tu sejdem v hojném počtu. Who needs sleep anyway?
@Rapier (29.11.2020 20:22): Jo jo. Ja ho mel taky. Mozna i proto jsme to popletl. A hral sem na nem prave Oblivion. Ale tenkrat mi dost pomohla vymena grafiky. Mel jsme GF 6600GT a koupil prave 7600GT a pak to jelo vicemene dobre.
Ale ten pravy boost Oblivionu nastal az z koupi 8800GTS 640mb a prave tim Athlon II X4 640. Pak sli maximalni detaily s dobryma FPS :)
@Charllize (29.11.2020 19:56): Tak to je jasné. Phenom II X4 bez L3 cache = Athlon II X4 640. Tohle samozřejmě věřím že zvládne The Witcher 3. Ten Athlon 64 3000+ zvládne max. The Witcher 1 i tu HD vylepšenou edici ale lépe by se popral s původní edicí. Ten 1 core Athlon 64 má co dělat i v TES Oblivion.
@Paul (29.11.2020 19:06): heh, ja ho mam porad nekde v krabicce i s referencnim chladicem. za mne to byl docela ok procesor. Hral sem na nem jeste Zaklinace 3. Pretaktoval jsme ho asi o 400mhz a ackoliv jel na 100% celou dobu spolu s 750ti jsem tam tech 30 fps mel, na nejaky vyssi stredni detaily :)
Ale zrejme to bylo prilis, pac zrovna ve chvili kdy jsem mazal za Keirou na navstevu odesla deska...
@Sarno (29.11.2020 18:54): Jsou, byl to vskutku sarkasmus. Ale zajímalo by mě, zda by se na tomhle dostal v C77 alespoň do menu. Athlon 64 3000 jsem si kupoval před 16 lety, takže by to byl docela výkon.
Tak jsem to nevydržel a místo čekání na nedostupný RX 6800 XT si zakoupil rovnou to nejlepší od AMD a Nvidia, s ohledem na to že to je RT must have titul odkaz
Myslíte, že se cena s vydáním hry změní oproti současným 60 EUR na GoGu? Nepamatujete jak to bylo s W3? Ke hraní se pravděpodobně dostanu až o Vánocích tak abych pak nebyl překvapený.
Tak knizka je doma a plan na vikend je jasnej. Absolutne super. Za to palec nahoru a tleskajici smajlik do Polska:)
Obávám se, že pokud někdo nešel vyloupit Linus Tech Tips, tak asi nový grafiky ještě nemá.:-D