Sorry, ale vypadá to jako GTA 6 :) Ja z toho vůbec necítím nic jako Deus Ex nebo cyberpunk a docela mě to štve.
@Charllize (25.06.2020 19:45): Jasně, že by mohl. Tvlj pindour by mohl být implementován jako oddělitelná část těla a následně být k užitku jako companion nebo stealth droid s několika featurami, včetně bojových funkcí! :D
Je tam na výběr 5 různých typů pubic hairs, takže GOTY, resp GOAT.
@BUMTARATA (25.06.2020 18:58): Byl to jen příklad, můžeš to vzít i opačně :)

Každopádně si myslím že se to fakt dělá úplně běžně bez ohledu na to, jak ta hra vypadá (aby jim pak nemohl někdo něco omlátit o hlavu). Nejspíš se na to budou vztahovat zákony na ochranu spotřebitele (aby neinzerovali něco jiného než budou prodávat).

LODy a třeba ragdoll nemusí nutně trvat dlouho na opravu, nedivil bych se kdyby to bylo vypnuté (nebo stažené na minimum) protože nemají zoptimalizovaný build hry (ale samozřejmě vařím z vody).
@BUMTARATA (25.06.2020 18:58): reagoval jsem na to jak orromis psal že je ta hra hotová. Tak ano, je, obsahově. Teď už jen opravují chyby a optimalizují a pracují na DLC a datadiscích. A "work in progress" dávají ze všech těchto důvodů. Je nesmysl to tam nedat, když...je ta hra stále ve vývoji, protože opravy bugů a optimalizace je taky součást vývoje.
Atmosférou to vypadá krásně, art designem také, hratelnost vypadá hodně dobře. Z nějakého důvodu jsou v roce 2077 revolvery pořád vyvíjeny sci-fi vypadající revolvery. Zvláštní, ale ke hrám už to asi patří. Zatím to tedy vypadá tak jak jsem si představoval, s prezentací jsem docela dost spoko. Pořád je otázka, co všechno se bude odehrávat za tím, co je vidět. Snad se ty obsahy budou prolínat opravdu plynule.
@orromis (25.06.2020 18:29): No, nevím. Nevypadá to jako finální produkt, viz extrémní doskakování objektů při jízdě, velmi nepřesvědčivý ragdoll a další věci. Ono to fakt působí jako work in progress.
@BUMTARATA (25.06.2020 18:26): Podle mě to je kvůli tomu, že když downgradujou grafiku kvůli performance (například), tak aby nikdo nemohl prskat že se chvástali tím, že to takhle bude vypadat při releasu.

Z hlediska obsahu to hotové být musí kvůli ratingovým agenturám.
Základ je mít chat schovanej, vždy. Jinak ten trailer vypadal dobře, i když z hudby jsem nadšenej nebyl a ten E3 trailer je nepřekonán. Braindance bude pravděpodobně cool (věřím že ty "zážitky" budou velmi dobře napsaný), ale jako mechanika nic novýho, připomělo mi to např. Detroit.

@BUMTARATA (25.06.2020 18:26): hlášku work in progress tam budou mít dokud hra nebude na pultech, je to běžný.
Ježiš, ten chat na IGN streamu :D Copak se na internetu hromadně rodí jen trotlové? :D
Na GOG si teraz môžete až do 4. júla stiahnuť ku hre výtvarné návrhy, plagáty, tapety na plochu a podobne. Ďalšie info tu.
Vždyť víte, že jsem lehce škádlil. :) Upřímně hrát RPG/střílečku v 15-25 fps není žádný med. Ten pravý zážitek začíná až na vyšších detailech a hlavně netrhané hře. Samozřejmě opravdový fanoušek sníží detaily, rozlišení a zkousene těch 20 fps.... :)
Ano, stejně jako jsou lidi, kterým nevadí koukat na kinoripy. Ale myslím není nic zvláštního si chtít zahrát hru v kvalitě, kterou mu připravili autoři s pohodlnou odezvou..
Vy ste zde na DH všichni moc zmsaní. RPG se dá hrát v pohodě i při 15-20 fps, no offense. Vím to z vlastní zkušenosti z hraní TES Oblivion na hodně legacy HW. :)
@Gordon (21.06.2020 18:55): videl jsem nejake screenshoty co uvolnili, to asi bude aranzovane a nejak extra renderovane, nicmene vypada to docela a ta 1060 asi bude jen tak tak ... ackoliv po internetu je na nekolika mistech napsano, ze recommended je 1070 a minimum je 960 (coz je asi 80% 1050, takze v podstate by to melo fungovat i na 1050)
@Ria Kon (21.06.2020 14:02): W3 byl při vydání vyložený zázrak pro staré sestavy, kdy i na prehistorickém dvojjádře a nějaké šestistovkové geforce kartě se to mimo Novigrad dalo rozjet na jakž takž stabilních 30fps a člověk si z toho ani nemusel dělat bramborovou simulaci hypernízkým nastavením. Naproti tomu tehdejší high end docela nadával, že stabilních 60fps je už větší čelendž, ale už si nevzpomenu, do jak velké míry to bylo jen nechutí lidi vypnout Hairworks. :)

EDIT: pro srovnání, na kompu, na kterém jsem nerozjel DA Inkvizici, protože na to ten procák prostě nestačil, jsem W3 spokojeně hrál právě až do Novigradu, kde jsem už teda nevydržel a upgradoval jsem. :D
Víme jakou měl W3 optimilaizaci při vydání? Nepamatuju se, že by to bylo špatné a tak nějak očekávám, že CP2077 na tom bude porovnatelně.
@pajmič (18.06.2020 23:57): fall 2014 -> february 2015 -> may 2015. Prakticky stejnej průběh jako u Cyberpunku, ikdyž první odložení tam bylo o něco kratší. A jo, trochu mě fascinuje že maj potřebu ohlašovat data tak brzy. Třeba se konečně poučí a u Witchera 4 oznámí datum až bude 100% hotovej a vypolišovanej :)
Tohle fakt bude nejlepší hra dekády nebo ultimátní průser :D Kolikrát že odložili Witchera trojku?
Tak snad to už neposunou, s takovou bych další ročník nejočekávanější hry fakt dělat nechtěl. :) Ještě že ta Mafia vychází letos.
Jinak já jsem za to rád, aspoň mi to nebude kolidovat s dohráním celý Mafia trilogy až vyjde remake. Pokud tedy nebude odložen i ten, to už by mě zamrzelo. A pro konzolisty je určitě taky pozitivní, že si to budou moci zahrát rovnou na nextgenu.
zalozil bych nejakou anketu kdy to vyjde .... rekl bych jaro 2021 ...